Ma tahaks näha venda,kes 8-se tagaistmel üle 100 km vastu peabh82lose kirjutas:juuli lõpp oleks OK
enda autoga ei läheks aga kui keegi enda auto peale võtaks oleks käpp(mõnest 850 ei ütleks ära)
Mul naine on peenike kui pliiats,aga Tallinn-Tartu ots tagaistmel võtab temagi pirisema,ehkki ta mul suht lepliku meelega muidu





