Väikemõisa Lastekodu teema - taaskord

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Suletud
Lea
Huviline
Postitusi: 1
Liitunud: 06.01.2005 01:16 51
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Väikemõisa Lastekodu teema - taaskord

Postitus Postitas Lea »

Armsad BMW klubi liikmed !
Käisin täna Viljandimaal - Väikemõisa Lastekodus ja naasin kodulinna üsna vastuoluliste, kuid enda jaoks üsna selgete tunnetega, mis puudutavad minu edasist tegevusplaani ja huvi selle maja elanike vastu.
Meie külaskäigul sain Pr. Ilonalt head infot Teie klubi heategevuse kohta
ja mõtlesin pisut "surfata". Teema oli aastavahetusel Teil pikalt üleval ja seda lugedes tekkisid mõningased tunded ja mõtted, mida ei saa enda teada jätta. Kõige valusamalt jäi kripeldama "Nucleari" soov viia lapsi Kuutsemäele. Viu, viu, mis kõlas otsemaid paljude suust, ajas pisut tagajalgadele, kuna arvati, et inimlapse esmane soov on miskipärast puhas jalgevahe, mikrolaineahjus tehtav roog jne. Absoluutselt - n.ö.hea elu elava naisterahvana võiksin kohemaid liituda nänni kogujatega, aga EI.
Mulle väga meeldis NUCLEARI väljenduslaad sellest, et krt, nendele lastel on vaja midagi muud ja see muu on EMOTIONAL TOUCH tüüpi lähenemine. See, et on teada nimekiri asjadest mida võiksid nad vajada, ei tähenda veel seda, et nad täislastud pükstes või mis iganes rõlgelt välja näeksid.
Kokkuvõttes arvan, et soovitud tehnikat võid muud ei pea ahju viskama või järgmisteks jõuludeks sugulaste kingikotti poetama, vaid tasakaalus materiaalsega ja isegi rohkem mõelgem aktsioonidele, mida võiks kuni 7.aastastele pakkuda. Tõenäoliselt väike kitarr ja piknik Viljandi järve ääres viiks väikesed maailmakodanikud juba nirvaanasse.
Lea
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: Väikemõisa Lastekodu teema - taaskord

Postitus Postitas toivoku »

hmm muidugi on hea idee viia lapsed kuskile kelgutama kuutsemäele vms aga 4 kuust sa ei pane ju kelgu peale ja ei lykka mäest alla :P , ma vbla olen ka täiesti valesti aru saanud ,3-8 aastaseid võiks küll viia ja sõidutada kuutsekale või suvel kasvõi lõbustusparki :) kahe käpaga ja kõigi 3 jalaga poolt et viia lapsi sõitma ja mingile yritusele vms, kasvõi suvel randa ja nendega tegeleda :)
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

Kallid inimesed- ärge ajage kahte asja segamini: üks asi on materiaalne toetus lastekodule ja teine asi on lastekodu kasvandikega mingi ürituse korraldamine!

Kui eelmist teemat tähelepanelikult lugeda siis andsin idee teema vastlad!!!!
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
Reili
Huviline
Postitusi: 397
Liitunud: 08.10.2004 22:14 15

Postitus Postitas Reili »

Paistab tõesti, et huviline Lea ei ole seda teemat lõpuni läbi lugenud, sest ei olnud keegi põhimõtteliselt selle vastu, et lastega mingit üritust korraldada, kuid hetkel just oli võimalik teistmoodi nende heaolu toetada ja seda ka tehti ning nende olukorda seal nähes polnud see nii tühiasi midagi. Seal olles tekkis muidugi tunne, et vajalike asjade nimistusse oleks võinud panna ka köharohu või soojad sokid sest mitmed pisikesed köhisid seal päris kõvasti ning ega neid vist kelgumäele sellise köhaga poleks just hea idee olnud viia.


PS! Foorumis suurte tähtedega kirjutamine tähendab karjumist ja seda ei peeta üldjuhul viisakaks.
Diana
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 06.03.2003 13:23 00
Asukoht: Tallinn/Tabasalu

Postitus Postitas Diana »

mulle tundub, et see on täiesti mõttetu teema, kuna sellel teemal juba pikalt jauratud ning järeldatud ka eelmises teemas, et üks ei välista teist. see, et lastega miskit põnevat ette võetakse, ei välista raha kogumise vajalikkust ja vastupidi, nii, et ei tasu selliseid sisutühje ja provkatiivseid teemasid püstitada. seda enam kui sama sisuga teemat on juba pikalt käsitletud.

minu ettepanek- teema lukku!

selliseid teemasid on paslik siis püstitada kui kavas järjekordne lastekodu külastus ning selle tarbeks ideede ja raha kogumine. :roll:
Kasutaja avatar
Reili
Huviline
Postitusi: 397
Liitunud: 08.10.2004 22:14 15

Postitus Postitas Reili »

Nõus Dianaga. Teema lukku!
Suletud