Kesk-Eesti kogunemine

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Vasta
Kasutaja avatar
hannes56
Huviline
Postitusi: 407
Liitunud: 30.06.2009 22:39 06
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas hannes56 »

Ja. Tuleb aastalõpu kogunemine. Suurjuht Mikk_M võtab vast suurema orgunni enda õlule, aga olen teda ka igati abistamas. Jääge ootama täiendavat informatsiooni!
Kasutaja avatar
põltsukas
Huviline
Postitusi: 298
Liitunud: 05.08.2009 21:53 31
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas põltsukas »

Pooviks korrata seda mis toimus eelmine aasta :P
Kasutaja avatar
Onu Tom
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 22.03.2005 00:03 05
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Onu Tom »

No kui miskit õnnestub,siis ilutulestiku soovi võite sujuvalt minu orgunni lükata... ;)
E30>E28>E30>E34>E34 Touring>E34 Touring>E39 530d Touring>ja kõik...
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Mikk__M »

Vana teema ka ajaloo tolmukihi alt välja kaevatud. Oli endalgi mingi aeg mõttes sama asja korrata, kuid siis otsustasin seda üritust sel aastal mitte enda kanda võtta. Küll aga võtan asjast loodetavasti osa, kui see siiski korraldatakse. Samuti võin olla nõuga abiks. Nüüd võiks ju kõik asja korraldamisest huvitatud isikud endast märku siia anda. Igal juhul soovin edu ja ootan/vaatan huviga, mis toimuma hakkab.
Tel: 58348320
Kasutaja avatar
põltsukas
Huviline
Postitusi: 298
Liitunud: 05.08.2009 21:53 31
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas põltsukas »

Mikk selle ürituse võiksid ikka ju ära korraldada :P
Kasutaja avatar
kercc1
Huviline
Postitusi: 217
Liitunud: 01.04.2009 18:00 56
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas kercc1 »

Mikk__M kirjutas:Vana teema ka ajaloo tolmukihi alt välja kaevatud. Oli endalgi mingi aeg mõttes sama asja korrata, kuid siis otsustasin seda üritust sel aastal mitte enda kanda võtta. Küll aga võtan asjast loodetavasti osa, kui see siiski korraldatakse. Samuti võin olla nõuga abiks. Nüüd võiks ju kõik asja korraldamisest huvitatud isikud endast märku siia anda. Igal juhul soovin edu ja ootan/vaatan huviga, mis toimuma hakkab.
Kle sul tuli see ju eelmine aasta väga hästi välja ja nii palju kui sa vihjasid, siis ikka korraldad ära (Aga võisin ka väga valesti aru saada)
Eks aidatakse sind ka, kui korraldamise enda peale võtad ;)..
Aga ise loodan, et saan sellest üritusest osa võtta ka ja tuleks veel rohkem autosi kui eelmine aasta.
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Mikk__M »

Inimeste tungiva soovi tõttu võtan asja korraldamise kaalumisele. Kuna aega enam väga palju ei ole, siis annan enda vastuse teada hiljemalt kolmapäeval. Sel juhul, kui otsustan asjast loobuda, saab veel keegi teine initsiatiivi haarata. Senikaua aga ootan teemasse ideid tegevuste kohta, mida võiks antud koosviibimisel ellu viia. Tean, et Põltsamaa ei loo just väga suuri võimalusi, kuid kohalikud võiksid siiski mõnigate ideedega lagedale tulla. Arvestama peab siinkohal sellega, et see ei saa olla midagi tasulist, kuna osalejate arvu ei oska prognoosida vist isegi vanatont isiklikult. Ja pealegi, kui tahame asja pauguga lõpetada läheb sinna nagunii raha. Onu Tom võiks siinkohal pisut Alarit pigistada ja meile hirmsaid soodukaid välja kaubelda :cool: Aga jään ootama siis ideid ja pakkumisi, sest sellest sõltub paljuski see, kas asi toimub või mitte.
Tel: 58348320
Jürjo

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Jürjo »

Kõik oleneb nüüd ürituse toimumise kuupäevast,et kas saan üritusest osavõtta või ei aga omaltpoolt soovitaks ürituse kavasse mahutada ka üks(või kaks) tunnike liuglemist Adavere uisurajal,oleneb ka muidugi kellaajast,sest uisurada avatakse alles õhtupoole(äkki oli 18.00-ist,uurin välja),jää ja uiskude kasutamine küll maksab natuke(vist oli 15.-eeki nägu) aga sellega toetaks ka natukene Adavere kiiruisutamise võistkonda ja seda toredat ettevõtmist!!!
Paljud üldse teavad,et Adaveres kasvavad Eesti tulevased olümpiavõitjad kiiruisutamises!!! :)
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Mikk__M »

Tänud Jürjole hea idee eest. Seda peab kindlasti kaaluma. Aga kus on nüüd kõik teised huvilised??? Jälle hakkab mulle tunduma, et kõvad jutumehed on siin koos. Kisati, et tee ära. Võtsin asja kaalumisele ja nagu imeväel on need, kes eelnevalt lubasid abikäe ulatada, nagu õhku haihtunud. Just sellise suhtumise pärast oli mul ka alguses kahtlusi. Vaatame, mis päev toob. Mul on enda sõnade kohaselt veel õhtuni aega otsustamiseks.
Tel: 58348320
Kasutaja avatar
Guntsik87
Huviline
Postitusi: 312
Liitunud: 27.04.2009 16:50 05
Asukoht: Avinurme

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Guntsik87 »

terv,mis kuupäeva kanti see üritus toimuma hakkaks ka? esmaspäevast olen muidu eestis ja siis peale seda sobiks ükskõik mis kuupäev.eelmisel aastal käidud ja väga viis oli ju :cool:
Kasutaja avatar
põltsukas
Huviline
Postitusi: 298
Liitunud: 05.08.2009 21:53 31
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas põltsukas »

Ma oleks ka selle uisutamise poolt
ja siis võiks ju adavere tuulikus ühe sooja kohvikese ka teha peale usiutamist
Kasutaja avatar
hannes56
Huviline
Postitusi: 407
Liitunud: 30.06.2009 22:39 06
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas hannes56 »

Annaks ka endapoolse hääle uisu asjale ja pärast tuulikus kergele kohvile

Mikk, kui orgunniga seoses abi, siis olen igati abis. Ja tartu rahvas lööme ka ikka kampa. Hoiame ikka ilusti kokku :cool:
Jürjo

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Jürjo »

Jürjo kirjutas:Kõik oleneb nüüd ürituse toimumise kuupäevast,et kas saan üritusest osavõtta või ei aga omaltpoolt soovitaks ürituse kavasse mahutada ka üks(või kaks) tunnike liuglemist Adavere uisurajal,oleneb ka muidugi kellaajast,sest uisurada avatakse alles õhtupoole(äkki oli 18.00-ist,uurin välja),jää ja uiskude kasutamine küll maksab natuke(vist oli 15.-eeki nägu) aga sellega toetaks ka natukene Adavere kiiruisutamise võistkonda ja seda toredat ettevõtmist!!!
Paljud üldse teavad,et Adaveres kasvavad Eesti tulevased olümpiavõitjad kiiruisutamises!!! :)
Uisurada on avatud siis E-R 16.00-20.00
L-P 12.00-20.00
Ja hinnad vähe tõusnud,et lapsed 15.-eeki ja täiskasvanud 30.-eeki!!!
Kasutaja avatar
Onu Tom
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 22.03.2005 00:03 05
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Onu Tom »

Mikk__M kirjutas: Onu Tom võiks siinkohal pisut Alarit pigistada ja meile hirmsaid soodukaid välja kaubelda.
No miskit ikka saab,nagu ma sulle juba rääkisin,uurisin pisut... ;)
Nüüd oleks vaja teada osalejate arvu ja seoses sellega tuleb ka summa,mille eest asju kauplema hakata...krt,kõige hullem on see,et sel aastal ei saa vist tema ise seda ilu näitama tulla... :( Ütles,et marukiire,koguaeg...eks näis,kas sellest asjast üldse asja saab,see ilutulestik on selline viimasejärguline teema,sellega on lihtne,kui rahvas tahab,siis saab aga eelkõige on vaja see rahvas kuidagi kindlapeale kokku saada...eksole ;) :roll: :mrgreen:
E30>E28>E30>E34>E34 Touring>E34 Touring>E39 530d Touring>ja kõik...
Kasutaja avatar
põltsukas
Huviline
Postitusi: 298
Liitunud: 05.08.2009 21:53 31
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas põltsukas »

ma arvan et kohapeal saab kõige täpsemalt teada kui palju raha üldse kokku saab nagu eelmine aasta toimus :p
Kasutaja avatar
Mikk__M
Huviline
Postitusi: 282
Liitunud: 25.04.2009 06:38 37
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti kogunemine

Postitus Postitas Mikk__M »

Kõigepealt tänud kõigile, kes on avaldanud soovi aastalõpu kogunemine ellu viia ja eriline tänu neile, kes on andnud väärt ideid.

Üldjoontes on plaan siis selline. Toimuma saab see kogunemine 29 või 30 detsember. Annan praegu 2 kuupäeva, et vaadata kumb enamusele rohkem sobib. Alguskellaajaks märgiks ära 16.00 ja algseks kogunemiskohaks oleks taas vana hea "ringi" parkla Põltsamaal. Lõpuaega ei fikseeri, kuna asi kestab niikaua, kuni osalejaid jätkub.
Kellaajalist kava ma välja mõtlema ei hakka, kuna ajalugu näitab, et kõige paremini toimib liikuv graafik. Küll aga panen üldjoontes kondikava järgnevalt kirja.

16.00 - Kõik algab...
Hilinejate akadeemiline veerandtund
Linnaring kolonnis
Väike kohv "Olerex'is" ?
Adavere uisurajale minek ja uisutamine
Kohv, enese soojendamine ja jutuajamine Adavere tuulikus
Naasmine Põltsamaale
Ilutulestik

Kirjutaks nüüd eelneva kondikava ka pisut pikemalt lahti.
Esmalt tahan öelda, et kõikide tegevuste juurde käib ka eneste ja autode jäädvustamine pildimasinatega ja loomulikult omavaheline suhtlus. Sel aastal ise fotograafi tööd tegema ei hakka vaid rääkisin nõusse ühe sõbra, kel parem kaamera ja ka oskused. Võib-olla saan veel teisegi uhke kaamera omaniku nõusse. Loomulikult soovitan kõigil osalejatel kaasa võtta ka oma kaamerad. Tore oleks, kui mõni suudaks võtta aparaadi, mis ka video tegemisega hakkama saab. Eelmise aasta ilutulestik jäädvustati sel moel ja oli tore hiljem vaadata küll.

Teiseks. Palun kõigil meelde jätta, et tegemist on soliidse koosviibimisega ja seega järgime reegleid, mis juba tavaks on saanud. Keegi ei räuska, ei ohusta liiklust, kui on kolonnis sõit, siis ei hakka üksteisest mööda pressima. Kehtib põhimõte "last but not least". Ja üldiselt käitume viisakalt!

Kolmandaks. Ma tean, et kõigil on praegu finantsseisud ehk pisut keerulised ja seda seisu raskendab veelgi jõulude ja aastavahetuse peale tehtavad kulutused. Seega olengi valinud sellise taktika, et rahalised kulutused ei läheks väga suureks. Üldjoontes igaüks ise vaatab, kui palju tal võimalusi on ja kulutada tahab. Küll aga tahaks kõigile südamele panna, et võtke kaasa vähemalt 100.- krooni per auto - ilutulestiku tarbeks. See oleks kena traditsiooni jätkamine. Keegi ei keela ka rohkem panustada aga eelmainitud summa on miinimum. Loomulikult sõltub ilutulestiku korraldamine kohaletulijate arvust. Aga eks see selgub hiljemalt kohapeal. Kui kellelgi on mõnigaid ilutulestiku tarbeid, mida raatsib antud ürituse heaks kasutada siis ärge häbenege neid kaasa võtmast.

Neljandaks räägiks siis veel pisut üldistest asjadest. Esmalt on loomulikult kõik oodatud, Ka kaugema kandi rahvas võiks ju kord aastas keskmaale kokku tulla. Kui kellelgi on veel ideid, mida võiks ette võtta, siis need võib julgelt teemasse kirja panna. Samuti palun kindlatel osalejatel endast teemasse märk jätta. Ja siis võiks ära märkida ka selle, kumb kuupäev rohkem sobilik tundub.
Lisaks tahan öelda, et võimatu ei ole ka pressi kohalolek antud koosviibimisel. See selgub aga siis, kui kõik muu on juba paigas. Rohkem ei oskagi praegu miskit kirjutada, kui midagi muutub või juurde tuleb annan sellest kindlasti ka siia teada.
Kõigil siis kaasa hea tuju, BMW ja sõbrad. Loodame, et tuleb meeldejääv koosviibimine.
Tel: 58348320
Kasutaja avatar
põltsukas
Huviline
Postitusi: 298
Liitunud: 05.08.2009 21:53 31
Asukoht: Põltsamaa

Re: Kesk-Eesti aastalõpu kogunemine! (29 või 30 Dets. lk7)

Postitus Postitas põltsukas »

minu pärast tulgu taevast nuge aga minu perevagun roomab kohale :p
Kasutaja avatar
Seigo
Huviline
Postitusi: 1748
Liitunud: 07.11.2003 11:49 24
Peamine sõiduk: E46
Asukoht: Tartu

Re: Kesk-Eesti aastalõpu kogunemine! (29 või 30 Dets. lk7)

Postitus Postitas Seigo »

Mina saaksin 29 tulla, kuid 30 kohta ei oska veel öelda. Olen päälinnas tööl , see sõltub ka sellest, palju tahetakse saada torte :mrgreen: aga kui 30 siis arvatavasti tulen otse Adaverre!Loodame, et on ikka uisutajaid ka :D
KirillD
Huviline
Postitusi: 2194
Liitunud: 13.02.2009 17:59 13
Peamine sõiduk: Mercedes-Benz C220 CDI T
Telefon: 58804578
Asukoht: Võru
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti aastalõpu kogunemine! (29 või 30 Dets. lk7)

Postitus Postitas KirillD »

Mõistlik idee, usun, et mõlemad kuupäevad sobiksid mulle, minu kohaletulek sõltub peamiselt rahalistest võimalustest, katsun nad ajada nad nii heaks kui võimalik, kindlasti huvitatud asjast ;).
Kasutaja avatar
Guntsik87
Huviline
Postitusi: 312
Liitunud: 27.04.2009 16:50 05
Asukoht: Avinurme

Re: Kesk-Eesti aastalõpu kogunemine! (29 või 30 Dets. lk7)

Postitus Postitas Guntsik87 »

hetke seisuga tulija ja sobiksid mõlemad kuupäevad :cool:
Kasutaja avatar
Onu Tom
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 22.03.2005 00:03 05
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti aastalõpu kogunemine! (29 või 30 Dets. lk7)

Postitus Postitas Onu Tom »

Mulle sobiks toimumisaeg kolmekümnes...siis ei peaks see aasta üksi tulema,kuna kaardilugeja tööl,kella kaheksani 29.-dal...aga vahet pole,iseenesest,oskan üksi kah Põltsamaale tulla... ;) :mrgreen:
Ilutulestikuga selline teema,et nii oleks lihtsam muidugi ja oleks ka kindel summa välja pakkuda,kui asjaks läheb,kuid iseasi,kas see samuti,nagu eelmine aasta,operatiivselt kohale toimetatakse...no aga,kui ei ole maaletoojal aega,siis kihutan või ise järgi... ;) :idea:
E30>E28>E30>E34>E34 Touring>E34 Touring>E39 530d Touring>ja kõik...
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Kesk-Eesti aastalõpu kogunemine! (29 või 30 Dets. lk7)

Postitus Postitas TiitR »

Onu Tom kirjutas:Mulle sobiks toimumisaeg kolmekümnes...siis ei peaks see aasta üksi tulema,kuna kaardilugeja tööl,kella kaheksani 29.-dal...aga vahet pole,iseenesest,oskan üksi kah Põltsamaale tulla... ;) :mrgreen:
Ilutulestikuga selline teema,et nii oleks lihtsam muidugi ja oleks ka kindel summa välja pakkuda,kui asjaks läheb,kuid iseasi,kas see samuti,nagu eelmine aasta,operatiivselt kohale toimetatakse...no aga,kui ei ole maaletoojal aega,siis kihutan või ise järgi... ;) :idea:
..kui midagi väga hullu ja suurt ei taha, siis mul oleks pakkuda midagi. Poe hinnast ca. 50% odavamalt, kuid kogused vähenevad päev-päevalt kiiremini. Ei hakka kõike ringi koppima, panen lingi teisest foorumist. Seal ka lingid, millised nad reaalselt taeva all välja näevad.
http://forum.4x4.ee/viewtopic.php?t=29310&highlight=
P.S isiklikult soovitaks Bombardit, kuna teeb ikka korralikult jumakat ja sobib ilusti sellisele üritusele :cool:
Vaata reaalset käitumist Youtubest http://www.paugupood.ee/patar_bombard.html
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
testivoitja
Huviline
Postitusi: 2073
Liitunud: 30.11.2005 20:35 24
Peamine sõiduk: BMW X5 E53
Asukoht: Helsinki

Re: Kesk-Eesti aastalõpu kogunemine! (29 või 30 Dets. lk7)

Postitus Postitas testivoitja »

Millisest ilutulestikust me antud ürituse puhul räägime? Mitme lasuline, kui kõvad paugud, kui suur kast, mis suurusjärgus summast me räägime? Kui asi enamvähemgi selge oleks, siis olen 98% kindel, et suudaksin organiseerida vähese rahaga korraliku paugu. Selge on see, et 500.- midagi KORRALIKKU ei saa. Aga vastavalt summale midagi head küll.
Räägin homme inimesega üle ja lasen tal mingid näidised mulle anda. Eelmine aasta näiteks ostsin ise temalt 4000.- kasti ja see paugutas ikka mitmed minutit + lõpus kõrged ja suured paugud.
Mõelge mingi suurusjärk, kuhu see hind umbes peaks jääma, saab paremini valida ja asju ajada.
KirillD
Huviline
Postitusi: 2194
Liitunud: 13.02.2009 17:59 13
Peamine sõiduk: Mercedes-Benz C220 CDI T
Telefon: 58804578
Asukoht: Võru
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti aastalõpu kogunemine! (29 või 30 Dets. lk7)

Postitus Postitas KirillD »

Igatahes kui mina tulen, siis võlusin välja ka korraliku Sony HD videokaamera ;), katsun siis teada anda mis ja kuidas :).
sild
Huviline
Postitusi: 161
Liitunud: 19.04.2006 13:30 39

Re: Kesk-Eesti aastalõpu kogunemine! (29 või 30 Dets. lk7)

Postitus Postitas sild »

Minu jaoks ei ole vahet kas 29 või 30. Tulija olen ikka. Selleks ajaks vast uus auto kaa ära ostetud. Ja kui mitte sätin ennast kasutaja Guntsik87 auto peale.
Ilutulestiku ja uisu teemat pooldan samuti. Kuna viimati sai uisutatud ei mäletagi millal.... siis võiks uuesti proovida küll. :)
Urmet_N
Huviline
Postitusi: 891
Liitunud: 28.01.2008 17:53 22
Asukoht: Viljandi/

Re: Kesk-Eesti aastalõpu kogunemine! (29 või 30 Dets. lk7)

Postitus Postitas Urmet_N »

kui minu mälu ei petta siis oli eelmiseaasta ilutulestiku summa ligi 3500-4300
aga minu tulekut ei oska veel üelda sest asun lõuna eestis suht piiriääres
eks kui tulen annan Mikkule teada
Kasutaja avatar
Onu Tom
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 22.03.2005 00:03 05
Asukoht: Jõgeva
Kontakt:

Re: Kesk-Eesti aastalõpu kogunemine! (29 või 30 Dets. lk7)

Postitus Postitas Onu Tom »

Eelmine aasta saime kambapeale kokku 2300 eeku,so.umbes 100 per auto ja selle eest oli pauku pea neli minti...ei tahaks kapsaaeda kiva pilduda,kuid see Bombard,mis omalgi kodus kapipeal "ilutseb",ei ole pooltki seda... ;)
TiitR...ma ei ütle,et see kole või miskit halba on,vaid väike võrdlus lihtsalt...mina paugutan oma "hoovis" igaljuhul Bombardiga... :mrgreen:

Aga loomulikult,kui kellelgi on soodsamaid ja kauem kestvamaid variante,palun väga,mida kõrgemale ja kauem,seda uhkem on ju... ;) :cool:
E30>E28>E30>E34>E34 Touring>E34 Touring>E39 530d Touring>ja kõik...
Kasutaja avatar
summif1
Huviline
Postitusi: 41
Liitunud: 31.05.2007 13:15 56

Re: Kesk-Eesti aastalõpu kogunemine! (29 või 30 Dets. lk7)

Postitus Postitas summif1 »

Mulle sobivad mõlemad kuupäevad. Pooldan nii ilutulestikku kui ka uisutamist. Eelmise aasta ilutulestik oli väga hea, isegi parem kui linn on aastavahetusel teinud.
Kasutaja avatar
TiitR
Huviline
Postitusi: 6439
Liitunud: 24.05.2006 19:16 00
Peamine sõiduk: E70 xDrive30d
Asukoht: Tartumaa + Ida-Viru

Re: Kesk-Eesti aastalõpu kogunemine! (29 või 30 Dets. lk7)

Postitus Postitas TiitR »

Onu Tom kirjutas:Eelmine aasta saime kambapeale kokku 2300 eeku,so.umbes 100 per auto ja selle eest oli pauku pea neli minti...ei tahaks kapsaaeda kiva pilduda,kuid see Bombard,mis omalgi kodus kapipeal "ilutseb",ei ole pooltki seda... ;)
TiitR...ma ei ütle,et see kole või miskit halba on,vaid väike võrdlus lihtsalt...mina paugutan oma "hoovis" igaljuhul Bombardiga.
.. :mrgreen:

Aga loomulikult,kui kellelgi on soodsamaid ja kauem kestvamaid variante,palun väga,mida kõrgemale ja kauem,seda uhkem on ju... ;) :cool:
Krt, ega mina ka ei tea, mis summad te sinna taevasse põrutada tahate :mrgreen: ...aga mingi 200-lasulised kastid on ka veel täitsa olemas (250-lasulised kahjuks otsas juba)...pange või 2-3 tk. et summa välja annaks :lol: ..minu hind 1300.-
http://www.paugupood.ee/profi_c200.html
Enne: E30-1,8i/2,5i/2,4d, E34-2,4tda/2,5tds, E36-2,5td, E39-3,0d/3,0da, 2xE60-3,0da, E70 3.0sd M-pakett
Nüüd: ´12a. VW Passat 2.0 tdi DSG;´09 E70 3.0d M-pakett, ´85a. VAZ 21063, ´05a. Škoda Octavia 2.0 tdi DSG
Kasutaja avatar
testivoitja
Huviline
Postitusi: 2073
Liitunud: 30.11.2005 20:35 24
Peamine sõiduk: BMW X5 E53
Asukoht: Helsinki

Re: Kesk-Eesti aastalõpu kogunemine! (29 või 30 Dets. lk7)

Postitus Postitas testivoitja »

Rääkisin siis täna agendiga. List mida võimalik saada:

Art.nr. Nimetus Laskude arv Kaliiber Hind poes

R53100 100s Cake 100 30mm 2000.-
601 Salutkista 100 45mm 6000.-
RF3003 85s Cake 85 37;50;60mm 7000.-
RF2120 Maximum Power Display Cake 25 30mm 600.-
RGK-W952 200s Cake 200 20mm 2000.-
RGK-W949 200s Cake 225 20mm 2500.-
613 193s Royal 193 20;30;45mm 6000.-
MS2006 2" 50s Cake 50 50mm 5000.-
MS2500 2,5" 36s Cake 36 62mm 6000.-

Neid poe hindu saab omajagu alla, aga palju seda siia igaksjuhuks kirjutama ei hakka :)
Viimati muutis testivoitja, 26.12.2010 17:28 49, muudetud 1 kord kokku.
Vasta