Freedom Parade 2004

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Vasta
Kasutaja avatar
Oliver P
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 21.02.2004 12:37 04
Asukoht: Tallinn

Freedom Parade 2004

Postitus Postitas Oliver P »

Kuidas meie klubi rahvas taolisesse vabaduse paraadi suhtub?
Kas on minejaid ja äkki on sellisedi kes ei teagi et taoline üritus on olemas :roll:

Loveparade tütar üritus Freedom Parade
http://www.clubunlimited.ee/#
Puhas sõidurõõm
Henrik88
Huviline
Postitusi: 1242
Liitunud: 28.03.2003 11:16 32
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas Henrik88 »

Mina lähen spetsiaalselt tänu sellele üritusele linnast minema. ei hakka ndal närvi mustaks ajama.
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

käidud pea iga aasta, ja eelmine aasta ka ema-üritusel Loveparadel, arvatavasti mineja :cool:
BMW M5 V10
Kasutaja avatar
sessa
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 10.08.2004 13:01 25
Asukoht: Tartu ja Põlvamaa

Postitus Postitas sessa »

:D tegija üritus kindel mineja :P
e21 on parim ikke mugav ja mõnus :P ning kiire
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

viimased 3 aastat emaüritusel käidud ja selle üritusega igati rahule jäädud. Kohalikul pole küll õnnestunud käija ja ei oska ka see aasta seisukohta võtta :)
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
juho
Huviline
Postitusi: 247
Liitunud: 18.03.2003 13:08 45
Peamine sõiduk: E46 M3 kompressor
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas juho »

Käidud eelnevatel aastatel ja see aasta ka minek.
One km 264km/h, one mile 287 km/h.
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Vat mina olen nüüd ses asjas küll pisut teisemal seisukohal. Lapsepõlvest mäletan, et kui hull onu haigemajast välja pääses, siis jooksid kõik lapsed tema eest ära. Nüüd tundub, et kui seltskond selgelt tõbiseid inimesi kambavaimust julgust saanuna linnavahele liputama tulevad, siis jookseb pool linna kokku seda imeasja vaatama.

Kõike saasta ei maksaks ka siia maale eksportida.
Kasutaja avatar
Oliver P
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 21.02.2004 12:37 04
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Oliver P »

Oled sa käinud Freedom Paradel Muhv?


Mina olen käinud ja mitte ühekorra ja ei ole veel kedagi liputamas näinud :roll:

Huvitav nägemus sul heast muusika üritusest ;)

See et emaüritus Loveparade sai tegelikult alguse gey ja lesbi protesti avaldamisest ei tähenda et Freedom (vabadus) paraad oleks mõeldud liputamiseks.

Kui muusika ei istu mida seal pakutakse on iseasi,kuid nimetada antud üritust tõbiste liputamiseks on näide sellest kui vähe sa antud üritusest tead ja selge liigitamine mõningatest meie seast tõbisteks liputajateks.

Käi ära ja pane kõrvaklapid pähe kui muusika ei meeldi ja pildista neid liputajaid.Kui neid seal tõesti on siis pean ka tõsiselt mõtlema kas järgmine kord minna ja silmad kinni hoida või üldse mitte minna.
Puhas sõidurõõm
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Oliver - vastupidi. Muusika ja paraadi st. vormi vastu pole mul midagi. Küll ei leia ma midagi positiivset just nimelt selles maailmavaatelises hoiakus, millest see paraad on välja kasvanud. Kui ta nüüdseks on teisenenud millekski enam ühiskonnakõlbuliseks ettevõtmiseks on see ju super.
Kasutaja avatar
sysi
Klubiliige EKBK
Postitusi: 367
Liitunud: 25.12.2003 12:15 08
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas sysi »

mina hoian ka väga kaugele sellest kohast. ei ole mul vaja end tõestada erinevatele mõnuainete orjadele ega "seltskondadele", kes näiteks leiavad, et ma näen seljatagant välja nagu kunstnik ning olen seega ära teeninud 3-4 noorsandi käest korraliku keretäie.

ma ei tea kas ma olen vanaks jäänud, aga mind üha enam paneb mõtlema see, mis saab kõigest sellest "vaprast eesti värgist" mille alla ma liigitan ka kogu selle loveparade'i.

ürituse kontseptsioon võib olla hea, muusikamaitse on igaühe enda asi, aga see mis seal toimub on pehmelt öeldes asotsiaalsus.

PS! et keegi ei arvaks, et ma olen paranoiline konservatiiv, siis ma olen käinud seal kandis / seal üritusel (oli vist varem mingi muu nimega - streetrave?) ja pole kordagi pääsenud ilma vähemal või rohkemal määral kakluseta.

sysi.
Kasutaja avatar
sessa
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 10.08.2004 13:01 25
Asukoht: Tartu ja Põlvamaa

Postitus Postitas sessa »

heh siis on sul küll kehvalt länud seal :?
e21 on parim ikke mugav ja mõnus :P ning kiire
Vasta