Aitame Viljandi Väikemõisa Väikelastekodu!

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Aitame Viljandi Väikemõisa Väikelastekodu!

Postitus Postitas Ivar »

Selline ettepanek, et EBK võiks stuffi kokku korjata, eks igal ühel ole midagi, mida saata - endale saab ruumi ja väiksed inimesed õnnelikuks.

Tere, head sõbrad.
Ma käisin Viljandis ära. Ma olen seest natuke katki.

Ühesõnaga. Mind võeti avasüli vastu. Oldi üllatunud, hämmeldunud,
liigutatud. Kõike korraga ja läbisegi. Rääkisime, vestlesime, sain
teada nende probleemide ja vajaduste kohta. Majaks on neil endine
mõisahoone, seest... Noh, ei midagi uhket. Vajaks kaasajastamist ja
kohati sanremonti, aga siiski suhteliselt lapsesõbralik. Ja soe.
Paraku tundub mulle, et maja on ainuke, mis nende elus korras on,
sest soovide nimekiri, mille kaasa küsisin, sisaldas uskumatult
iseenesestmõistetavana näivaid asju.

Tulin koju ja olin kenakesti masendunud. Ent nüüdseks juba
teotahteline. Tegin oma kodulehe, mis varasemalt oli mu sarkastilise grafomaania ja sapipritsimise kohake, ümber heategevuspunktiks. Loodame, et sest on abi.

Kogu soovide nimekiri, mida mainisin, on seal üleval. Külastage ja
LEVITAGE: http://schluss.cafe.ee
Tegin ka pilte. Need on üleval aadressil http://schluss.cafe.ee/lastekodu
Neid pilte ei ole palju. Aga ühtteist neilt näete, muuhulgas ka
lastekodu praeguse hetke noorimat elanikku.

Oeh.
Ma olen väsinud, aga õnnelik. Aitäh teile. Mina lasen edasi - kui
tahate kaasa tulla, siis ootan rõõmuga!

Tervitades ja tänades,
Marek Tiits
Kasutaja avatar
Valdek
Huviline
Postitusi: 1750
Liitunud: 30.10.2003 09:29 22
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Valdek »

äkki oleme nii kenad ja korjame aastavahetuseks midagi kokku? Ja uusaasta peolt tulles läheme käime lastekodust läbi...mul ema on seal direktor...ma lepin temaga midagi kokku, et meid vastuvõetakse...
Viimati muutis Valdek, 25.12.2004 14:19 13, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Seda asja võiks ju täitsa mõelda. Ise mõtlesin kohe automängude peale, aga seda kodulehte uurides vaatasin, et Sableline juba oma panuse teinud.
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Valdek kirjutas:äkki oleme nii kenad ja korjame aastavahetuseks midagi kokku? Ja uusaasta peolt tulles läheme käime lastekodust läbi...mul ema on seal direktor...ma lepin temaga midagi kokku, et meid vastuvõetakse...ja ka meedia sellest teada saaks...
Võibolla siis väike ilutulestik ka laste jaox? :roll:
Kasutaja avatar
Valdek
Huviline
Postitusi: 1750
Liitunud: 30.10.2003 09:29 22
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Valdek »

ma tean, et ema mingi hetk rääkis et hädasti oleks vaja mikrolaineahju...kamba peale vast ei tuleks eriti kallis selline asi...
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Selle jaoks oleks muidugi pimedamat aega vaja ja ma arvan, et Pärnus kerge vindise peaga läheks nigunii kõik taeva poole teele ;)
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

Cardo kaudu peaks saama vist neid köögimasinaid odavalt kui ma ei eksi.
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Minukäest vist isegi nii odavalt mikrot ei saagi kui poes müüakse . Hiina mikrod saab juba 5-600 rahaeest , Aga kui midagi pisut kvaliteetsemat vaadata , siis Whirlpooli tooteid saaks soodsamalt küll ja kui veel heategevuseks siis pean uurima.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Pooldan praktilistele asjadele panustamist. Las Cardo otsib kobedamad isendid välja. Siis saab klapitada. Hiina saastast pole kellelegi rõõmu. Ise sõidame ju ka saksa autodega...
Ivar
Huviline
Postitusi: 428
Liitunud: 28.12.2003 17:50 33
Asukoht: BMW 740D
Kontakt:

Postitus Postitas Ivar »

Muhv kirjutas:Pooldan praktilistele asjadele panustamist. Las Cardo otsib kobedamad isendid välja. Siis saab klapitada. Hiina saastast pole kellelegi rõõmu. Ise sõidame ju ka saksa autodega...
Hea võrdlus ! :lol:

Üks ei välista teist, prügi pole mõtet kodust kokku korjata, kuid kindlsati on midagi sellist, mida sinna saaks viia ja oleks kasu. Valdek hoiab kriitiliste teemade listi up to date!
Kasutaja avatar
Oliver P
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 21.02.2004 12:37 04
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Oliver P »

No ilutulestik ei ole just see mida lapsed seal hädasti vajavad.
Kui seda pikka pikka nimekirja vaadata siis tuleb masendus peale.

Kõige elementaarsed asjad nagu hambapasta,pesupulber ,mähkmed jne jne oleksid eelkõige tervise huvides kasulikud.
Alustada tuleks sellest ,et võiksime välja mõelda need vajalikud tarvikud mida meie rahakott kannatab kinkida laste jaoks.

Teha tuleks selline nimekiri toodetest ja siis ära jagada ,kes mida ostab.

Kuna ei ole kodus selliseid asju mida ära kinkida .Siis võin algatuseks hambapasta osta.
Terved hambad on juba suur algus :)

Alustan siis nii et

Hambapasta 10 tk Oliver ja Ragna
Pesupulber ...

Ja kui läheb millegi suurema ostmiseks siis oma panuse teen kindlalt :cool:
Puhas sõidurõõm
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Noo mina siis võiks vastavalt enda tegevusalale kohale tirida näiteks 10 kg pesupulbrit ;)
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Oliver P
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 21.02.2004 12:37 04
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Oliver P »

Viljar_V kirjutas:Noo mina siis võiks vastavalt enda tegevusalale kohale tirida näiteks 10 kg pesupulbrit ;)
No vot hakkab tulema :D

Muideks rääkisin just Valdekuga ja ta pidi laskma teha sellise listi meie jaoks mida on kindlalt ja hädasti vaja koos leiame lahenduse ja aitame nii mõndagi last.

Lõppude lõpuks ega need lapsed ei ole süüdi ,et neil ei ole kõiki neid asju :(


Ahjaa ja mikrolaine ahju ei olegi enam vaja kuna üks olevat saadud :D
Puhas sõidurõõm
Kasutaja avatar
Valdek
Huviline
Postitusi: 1750
Liitunud: 30.10.2003 09:29 22
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Valdek »

Viljar_V kirjutas:Noo mina siis võiks vastavalt enda tegevusalale kohale tirida näiteks 10 kg pesupulbrit ;)
see seal väga vajalik...
ma küsin ema käest listi, et mida igapäevaselt ja hädasti tarvis...ja viskan siia üles...siis kõigil lihtsam otsustada...
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Tarvo »

Valdek kirjutas:äkki oleme nii kenad ja korjame aastavahetuseks midagi kokku? Ja uusaasta peolt tulles läheme käime lastekodust läbi...mul ema on seal direktor...ma lepin temaga midagi kokku, et meid vastuvõetakse...ja ka meedia sellest teada saaks...
See oleks ka päris hea mõte!
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

kas seal äkki väikelaste pulkvoodit vaja ei oleks ? - üks lihtsalt vedeleb keldris.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Noo näätsa muudkui asju koguneb ;) Varsti võib hakata tegema nimekirja, et mida keegi kaasa rabab :)
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Oliver P
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 21.02.2004 12:37 04
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Oliver P »

Kindlasti on vaja ma arvan kuid jah kui läheme otse aastavahetuselt siis peame suht ruttu need asjad kokku koguma.
Ise muidugi pooldan otse minekut ,sest siis rahvas juba enamasti koos ja ei pea hakkama eraldi üritust organiseerima.

Kindlasti leiab keegi riideid mis on väikeseks jäänud lastele või moest läinud.Arvan ,et need lapsed on tänulikud iga pisemagi eseme eest mille suudame viia.
Nagu nende lehel kirjas on siis ei ole mõtet viia kaisukarusi ja muid pehmeid loomi ,sest neid on kuhjaga ja juba see lause viitab ,et vajatakse puhtalt tarbe esemeid ja arendavaid mänguasju nagu puzzled jne.
Ootame mis Valdek kirjutab ja siis koostame ka kohe mingi nimekirja.
Puhas sõidurõõm
Nuclear
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 29.10.2003 09:37 29
Asukoht: Tln

Postitus Postitas Nuclear »

mitte midagi isiklikku, aga minu meelest on autoklubidega midagi viimasel ajal totaalselt korrast ära, kõik üritavad justkui kedagi üle trumbata ja hiilgama heategijad olla ...
Laste abiprogramm ON teretulnud, aga sellisel moel nagu ta praegu on, it sucks minu arvates....
Pakkusin kahele klubile välja teema kuidas head meelt teha lastele ja samas ka endid hästi tunda, siiani pole vedu võetud. Uskuge, seda kommi ja "soome" nänni on neil teietagi piisavalt ...
Klubi päev Kuutsemäel näiteks
Võtke see 1 latekodu pere ja tehke klubi päev mäe peal, terve päev lastel tegevust, õhtuks koju tagasi ja elamus omaette, mitte mingi kommi nännutamine, seda jätkub neil ka teietagi, aga sinna mäele ei saa enamus oma lapsepõlve jooksul ....

Lihtsalt mõte, nothing personal ...
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Aga kes rääkis soome nännist ja kommist,me siiski seekord räägime tarbeasjadest, mida on tõesti neil vaja.
Ja küll me ka selle laste lõbustamise päeva ära teeme ;)
Mercedes EQS 450+ 2022
Nuclear
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 29.10.2003 09:37 29
Asukoht: Tln

Postitus Postitas Nuclear »

Viljar_V kirjutas:Aga kes rääkis soome nännist ja kommist,me siiski seekord räägime tarbeasjadest, mida on tõesti neil vaja.
Ja küll me ka selle laste lõbustamise päeva ära teeme ;)
sa said aru küll mis ma mõtlesin ...
igasugu asjade tasiimine on "soome nänn", lastekodud on täis seda jama ...
Lastel on suht savi, millise pliidiga neil söök valmis tehakse, kas uue UPOga või vana Eleletraga ....
Kui lastele mõelda, siis pühenduge otseselt neile, mõelge kes otseselt millestki rõõmu tunneb ...
Kaudselt maksame ka makse, mis neid ülal peab, aga on see vabandus ?
Mida tahetakse teha on küsimus, lastele head meelt või lastekodule (riigile)?
Kasutaja avatar
Reili
Huviline
Postitusi: 397
Liitunud: 08.10.2004 22:14 15

Postitus Postitas Reili »

Sa Nuclear vist ei ole seda esimeses teemas antud lehte läbi lugenud, seal on ju kirjas, et seda sinu igapäevast "nänni" on neile tõesti vaja ja neil on sellest puudust. Sorry, see mis sinu jaoks on iseenesestmõistetav ei pruugi seda olla kõigile. Ma saan aru, et üks mäepäev nende jaoks oleks kindlasti väga lahe üritus ja jääks kauaks meelde, kuid see ei anna neile puhtaid riideid selga ja mähkmeid (mida nad seal samuti vajavad) jalga,nii et hoolitseksime hädapäraste vajaduste pärast ikka eelkõige. Selline siis minu arvamus.
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8456
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

Jah ,Nuc, mina olen samuti nõus Reili jutuga!
Lugesin seda esimest postitust ja minul igaljuhul võttis silmad märjaks.
Vaatasin ka seda kodulehte, kus oli kuirjas et kõige väiksem laps on 4 kuune siis ....

Ja tõesti ega see laps nende elamustega kõhtu täis ei saa või hambaid ja riideid puhtaks.
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Kasutaja avatar
vanaisa
Huviline
Postitusi: 325
Liitunud: 07.10.2004 06:37 02
Asukoht: K.-Nõmme

Aidata, miks mitte!

Postitus Postitas vanaisa »

Uudistan asja ja soovide nimekirjas küll polnud aga võiks ju ehk lapsi ka kohaliku limonaadiga rõõmustada? Mõne pakendi liitriseid?
Muideks kas kõik märkasite, et seal lastekodus pole suuremaid kui 7 aastaseid? Siit ka vastus ideele et Kuutsemägi! Ega neljasel seal pole küll parem/huvitavam kui suvalisele mäele SUURTE ONUDE HEADE AUTODEGA SÕITA ja koos mõned kelgusõidud teha.. Näed viimast lõiku kirjutades meenus omal pööningul üks vene aegne alumiinium suuskadega ja rooliga kelk. See peaks vististi ka sobima (kuigi tellimustes polnud). Seega:

ports limonaadi ja kelk. Üks pulkadega puitvoodi oleks ka see tundub mittesobilikuna nende pilte vaadates.

Andres
Kasutaja avatar
Oliver P
Huviline
Postitusi: 523
Liitunud: 21.02.2004 12:37 04
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Oliver P »

Mis nende autoklubidega siis nii väga on huvitav :roll:
Antud üritustest lõikavad kasu ainult need kellel seda vaja on seega LAPSED.
Minu jaoks ei ole see meedia kära absoluutselt oluline ja kui keegi teine ei ole huvitatud siis sõidan ise sinna kohapeale ja viin enda lubatud asjad ära.
Loodan siiski ,et ma ei pea sinna üksi minema ;)
Puhas sõidurõõm
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Ka mina liitun Oliveriga, ei lase ennast igasugustest häirida :D
Mercedes EQS 450+ 2022
Mihkel(Kops)
Huviline
Postitusi: 515
Liitunud: 16.12.2004 17:59 39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mihkel(Kops) »

Nuclear on lihtsalt solvunud, et tema ei ole see, kes heategevusüritusi korraldab. Tahab, et tema nimi oleks esile tõstetud ja et kõik teda pärast tänaksid.
Mul on kurb tõdeda, et inimesed on enda kasu peal väljas - kes aitab teisi selleks, et ennast esile tõsta, kes jälle selleks, et endast parem mulje jätta...jne.
Kuid õnneks on veel inimesi, kes aitavad teisi sellepärast, et nad saavad nende muerst aru, nad tunnevad kaasa neile, kes ei saa elada sellist elu nagu meie elame ja aitavad teisi seleks, et ennast inimesena tunda.
Raino
Huviline
Postitusi: 663
Liitunud: 09.09.2004 20:03 35
Asukoht: Revel
Kontakt:

Postitus Postitas Raino »

Olete õigel teel edu Teile..Tõesti on tore kui on inimesi kes aitavad hädas olijaid...

Võin veel nii palju öelda et las koerad hauguvad aga karvan liigub edasi.
Tehtud on palju ning teha veel rohkemgi. Suured sõnad kunagisest CCCP poliitikast.
Nuclear
Huviline
Postitusi: 66
Liitunud: 29.10.2003 09:37 29
Asukoht: Tln

Postitus Postitas Nuclear »

njah, mu idee on koera moodi, sellised mõtteavaldajad sucks !
Ütlesin et nothing personal, lambad ei saa must aru ka siis, kui seda väga otse ütlen ...
Keep going, abivajajaid jätkub ja autofoorumid/klubid selleks ka kohanduvad ;)
Kasutaja avatar
Valdek
Huviline
Postitusi: 1750
Liitunud: 30.10.2003 09:29 22
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Valdek »

Oliver ja Viljar, olege rahulikud, te ei lähe sinna kahekesi...mina tulen ka! Niikui nimekirja ema käest saan, riputan kohe siia üles. Ja käime kindlasti kohe peale aastavahetuse üritust seal ära. Nagu öeldud, rahvas on koos ja ega see mõni kilomeeter ringi sõites ka meile nüüd liiga ei tee...naudime talvist ja lumist eestimaad...

Nuclear - ole palun hea mees ja hoia siit teemast eemale. Sinusuguse mõtlemise ja suhtumisega inimesi ei ole siia vaja! Seni kuni midagi asjaliku öelda ei ole, ole lihtsalt vait...ära näpi neid klaviatuuri nuppe...hoia oma mõtted enda teada, või jaga neid kuskil mujal! Meie leiame, et selline heategevus on vajalik, ja see tuleb meie südamest ja rahakotist! Ja kui tegevusetus sind häirib, siis mine korralda kuskil üks järjekordne romu Audi loterii vms!
Vasta