BMW autocrossingu järelkajad

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Kasutaja avatar
aivarand
Huviline
Postitusi: 13
Liitunud: 11.08.2004 08:42 20

Postitus Postitas aivarand »

Esimest korda osalesin sellisel üritusel ja tänan isiklikult korraldajaid suurepärase ürituse eest. Eriti Kaidot- organiseerimine oli suurepärane ja luban, et järgneval üritusel olen igati toeks!
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Kuule Kaido, ära nüüd nii küll tee. Sedasi ei saa. Ma tahaks järgmine aasta ka käed külge panna & aidata :)
Kasutaja avatar
Martin_R
Huviline
Postitusi: 451
Liitunud: 13.01.2003 16:57 38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Martin_R »

Kaido, jumala õige otsus. Viimaks ometi viskad oma roostes püssi põõsasse ja hakkad tänuväärse tegevusega kiirelt rikastuma.

Mul oleks 750-le head spoilat vaja küll.
E32 750i (1994)
Kasutaja avatar
Martin_R
Huviline
Postitusi: 451
Liitunud: 13.01.2003 16:57 38
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Martin_R »

Tegelikult on nii, et eks igaüks ootab midagi erinevalt. Tõsi - mulle meeldiks ka, kui BMW autocrossingul oleks esindatud neli BMW 635-te, millest kaks on M-Poweriga. Vähemalt kaks endisaegset võstlusautot (3,3 CSL ja M1) ning ühtegi muud marki autot ei lastaks isegi väravast sisse.

Osavõtjaid võiks olla minimaalselt 300. Klasse oleks igasuguseid (sealhulgas "unic" klass, "M" mudelite klass, neliveoliste klass, ralliversioonide klass, E30 cup ning kindlasti automaatkastiga pereautode ja luksusautode klass). Kohal oleks autod tuliuutest kuuestest kuni barokkinglini. X5 omanikele oleks rajatud kahe raskusastmega polügon jne. BMW nänni jagataks peaaegu et tasuta. Lastel oleks patuut + lasteautod, naistele oleks BMW kosmeetika ja tagurpidi garaazi ajamise võisltus sõidutreeningu autodel. Autopededele oleks BMW poleerimisvõstlused, targutajatele viktoriin ning kogu rahva lõbustamiseks tehtaks BMW mootoriga lennukiga rahvale lõbusõitu. Osavõtutasu oleks julm, rahvast palju - tõelised BMW päevad. Nii ilus, et tee või püksi.

Tegelikult on olemasolevad võimalused piiratud ning igaüks peaks praegusest üritusest enda jaoks viimast võtma. Rahvas - ärge võistelge Jaanus Murakaga või tont teab kellega. Valige taustsüsteem. Võistelge omavahel. Mina näiteks olen ilgelt rahul, et sain parema aja oma kahest heast sõbrast, kes võistlesid väiksemate autodega (noh, muidu oleks ikka väga mark olnud). Sõber 318is-iga omakorda jälgis pingsalt isand Memph-i tegemisi. Huvitav oli. Proovile sai pandud nii ennast kui autot.

Selle asemel, et arvustada, nähke parem rohkem vaeva, et oma head sõbrad BMWdel kohale meelitada. Rohkem rahvast, rohkem emotsioone. Kasutage näiteks võimalust tulla kohale, et näha, mida teised teiesugused oma BMW-dega teinud on. Üks mu sõber läks koju ja ohkas veel takkajärele, et see Muhvi iX on ikka **** ilus. Emotsioon seegi ju. Mida rohkem ilusaid autosid kohale meelitada, omavahel suhelda ja ise aktiivne olla, seda rohkem saab ka sellelt ürituselt.

Tõsi on see, et naistel oli seekord veel natuke kurb seal olla.
E32 750i (1994)
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Martin_R kirjutas:Osavõtjaid võiks olla minimaalselt 300. Klasse oleks igasuguseid (sealhulgas "unic" klass, "M" mudelite klass, neliveoliste klass, ralliversioonide klass, E30 cup ning kindlasti automaatkastiga pereautode ja luksusautode klass). Kohal oleks autod tuliuutest kuuestest kuni barokkinglini. X5 omanikele oleks rajatud kahe raskusastmega polügon jne. BMW nänni jagataks peaaegu et tasuta. Lastel oleks patuut + lasteautod, naistele oleks BMW kosmeetika ja tagurpidi garaazi ajamise võisltus sõidutreeningu autodel. Autopededele oleks BMW poleerimisvõstlused, targutajatele viktoriin ning kogu rahva lõbustamiseks tehtaks BMW mootoriga lennukiga rahvale lõbusõitu. Osavõtutasu oleks julm, rahvast palju - tõelised BMW päevad. Nii ilus, et tee või püksi.
Seda loen kindlasti enne magamajäämist veel kord. tuleb ilus uni :roll:

Aga teemasse. Unistused on selleks, et neid realiseerida. Mõnede realiseerimine ei pruugi isegi ülemäära raske olla. Näiteks "poleerimisvõistlus" - sponsoriks mõni pesupesa (jazz ....), ülesandeks aja peale mõnel vanal kapotil näidislapi poleerimine. Naiste boksisõidu võistlus oleks ka seekord peale väikest rada kenasti toimuda võinud, auhinnaks kasvõi väike diplom ainult. Sa andsid naljaga pooleks rohkem ideid kui kogu varasem hala kokku!

Diagnoosiks siis vähe Kaidot ka. :D Ta põeb klassikalist peakorraldaja postevent stressi. Olen seda kord aastas viimasel viiel aastal samuti põdenud. Parim ravim on kaasvõitlejate konkreetne ja varajane abi järgmise aasta ürituse korraldamisel. Sellega võiks praegu juba algust teha. Kas keegi teab kuidas suhtub UM enda kõrval väikestesse toetajatesse (autokosmeetika jms ettevõtted)?
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Martin_R Muidu mulle meeldib kõik, aga diisli vennad sa unustasid :lol:
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Tarmo
Huviline
Postitusi: 8456
Liitunud: 02.10.2002 16:52 21
Peamine sõiduk: BMW G11 740XD
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Tarmo »

õige Vilts, minu sõnad täpselt.

Kindlasti ka diisli klass.
samas ega see diisel sitemini ei liigu kui mõni bensukas ja kindlasti kui puks rooli ja pedaalide vahel tasemel on siis saaks nii mõnigi mees oma bensukaga lutti.

Aga see selleks.

Kindlasti võiksime juba nüüd hakata arutama koostöös UM iga järgmise aasta üritust.
Võiks ideed välja käia ja siis oleks võimalust arutada mida oleks mõistlik teha ja mida mitte.

Mina igatahes tahan järmine aasta rajal olla ja diislite klassi esindada.

Peale selle aastast üritust kui ma seal raja ääres seisin läks hammas ikka nii verele ja kui kurikad olid kokku korjatud siis Aivar andis mulle veel sõita ka siis oli korras.
Oleks kohe kuskile rajale kimama läinud, kui oleks oma masin ühes olnud.

Aga Kaido ära anna alla, hakkame koos ja varem orgunniga pihta ja saame MEGA ürituse järgmiseks aastaks. ;)
Omatud BMW tüüpi sõidukid : E30 318, E30 325i, E30 325i, E34 530i, E34 524td, E39 530dT, E46 328Ci, E30 324td, e34 525tds, e36 316i, E39 530dT, E38 730d, E65 730d, G11 740XD, E36 328i cabrio, E46 316ti, E82 120d coupe, E88 120d cabrio
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Igaljuhul peaks ikka edasi tegema seda üritust :)
Hakkame juba varakult mõtlema selle peale, võib ju koosoleku teha ja panna asjad paika selle ürituse suhtes.
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Nii , vaatasin selle Mootorite Maailmas saate VHS-ilt üle ja ei leidnud küll midagit hullu , klubi lipp oli pikalt koos kleebistega tagaaknal ekraanil ja reklaam klubile tuli küll pikem kui 5 sekundit :). On see siis nii halb ???
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Kas keegi selle Cardo VHSi digitaalseks ka teha suudab?
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Mul sõbral tehnika olemas aga tal ei ole ükski klient huvi tundnud , ju ma olen esimene ja ta lubas uurida :)
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Cardo kirjutas:Nii , vaatasin selle Mootorite Maailmas saate VHS-ilt üle ja ei leidnud küll midagit hullu , klubi lipp oli pikalt koos kleebistega tagaaknal ekraanil ja reklaam klubile tuli küll pikem kui 5 sekundit :). On see siis nii halb ???
Just täpselt sedasama vaatasin minagi, et lõik hakkas ilusasti klubi lipuga ning ka kleebist aadressiga näidati päris mitu korda :)

jJanno
exTouring
Kasutaja avatar
RNT
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 04.03.2003 21:07 22
Asukoht: Pealinn
Kontakt:

Postitus Postitas RNT »

Kui keegi veel mäletab sellist üritust, siis vingeid pilte leiab aadressilt
http://www.clubarena.com/~bmwklubi/gall ... m19?page=2
-- E30 316i (2.7) --
Fun is not a straight line!
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

jep, seal on nimelt meie klubi ürituste galerii ;)
Siim_K
Huviline
Postitusi: 587
Liitunud: 15.10.2002 16:51 30
Asukoht: Mägi-Eesti

Postitus Postitas Siim_K »

No aga mina ei näe probleemi...Kui tahetakse sellist üritust jätkata peaks see olema IGA klubiliikme auküsimus ja panus sellisesse üritusse!?

Ja nn. "huvilised".... kui sealt ka keegi end abiks annab, sis oleks kõik nagu väga viis!!!

Pakun välja, et kes selle ürituse nüüd korraldasid, et võiks välja tuua need probleemid, mis esinesid ning siis iga klubiliige võiks anda oma panuse vastavalt oma võimaluste piires!

Miks selline arvustus...täpselt ei tea öelda, aga siin ennist oli juttu, et see oleks nagu KLUBI üritus ja et miks sellest juttu ei tehtud või välja ei toodud...

Kaido jutust sain aru, et peamine mure oli korraldajate vähesus, siis...
Et minu poolt oleks üks lahendus välja pakkuda: üritusega siduda rohkem liikmeid! Kuid probleem on jah - KUIDAS!
Ja kui ei avaldu suur osavõtu tahe, siis on muidugi kehvasti!


Vastukaja oodates,
"huviline"
ilma autota
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Tegelikult oli üritus väga hea...
Ma usun et kaidol oli lihtsalt masendus et kõik ei olnud päris nii ideaalne kui ta seda vaimusilmas kujutas..
ma ise ei oska küll öelda midagi mis väga valesti oleks läinud, samas ma olin ka kõigekaugemas nurgas vast..
Siim_K
Huviline
Postitusi: 587
Liitunud: 15.10.2002 16:51 30
Asukoht: Mägi-Eesti

Postitus Postitas Siim_K »

Kristjan_K kirjutas:Tegelikult oli üritus väga hea...
Ma usun et kaidol oli lihtsalt masendus et kõik ei olnud päris nii ideaalne kui ta seda vaimusilmas kujutas..
ma ise ei oska küll öelda midagi mis väga valesti oleks läinud, samas ma olin ka kõigekaugemas nurgas vast..
Või on probleem tulevase ürituse orgunnimisel!?
Aga kui kõik ok, siis on ju tore, sain siis lihtsalt valesti aru;)
ilma autota
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

huvitav miks täpitähed on lollix läinud ??
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

Cardo kirjutas:huvitav miks täpitähed on lollix läinud ??

:?:
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

kas esimesel leheküljel on teil kõik loetav ?? , minul mitte
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Pille
Klubiliige
Postitusi: 1383
Liitunud: 11.12.2003 13:59 31

Postitus Postitas Pille »

mul kõik ok.

Cardo, "häkkisid" midagi ära kogemata või? ;) :lol: (aidata ma sind kahjuks ei oska, pole just suurem asi arvutiteadlane)


EDIT!!: ups, sry Cardo, ma arvasin, et sa mõtled kogu foorumi esilehte :P aga asi hoopis selle teema esilehes. Jah, mul ka selle teema esimene leht susservusser täpitähtedega...

ma ikka täitsa lammas :lol:
Viimati muutis Pille, 02.09.2005 22:09 21, muudetud 1 kord kokku.
Tarvo
Huviline
Postitusi: 1998
Liitunud: 20.10.2003 23:53 19
Asukoht: Harjumaa

Postitus Postitas Tarvo »

mul ka sigri-migri...
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere

September 2004 toimus vist serveri ümber tõstmine ning paari päeva jagu postitusi on rikkis täpitähtedega.

jJanno
exTouring
Vasta