Rapla kardirajale 8.08.04 kl 10.00 TULEMUSED

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Kasutaja avatar
AndresS
Huviline
Postitusi: 776
Liitunud: 21.03.2003 11:52 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas AndresS »

Raivo kirjutas:Tundub, et see ei ole suurtele autodele mõeldud rada (välja arvatud M5 :cool: ) ning ka neliveostele. Sõber sõitis Audi kupee Q'ga, samuti ajad allapoole igasugu arvestust :(
Tundus nii. See valge Legacy mees oli ka nii hädas, et kohe kurb vaadata, kuidas ta oma autoga igas kurvis võitles.

Hiljem vaba raja ajal tegin 2 prooviringi oma A4'ga (92kW 1.8, esivedu) just selle sama vana tüübi Coupe Quattro järel. Imestuseks ei jäänud ma temast praktiliselt üldse maha. Arvasin, et äkki ta ei üritagi, kuid nüüd selle väite peale mine sa tea...

Aga üritus ise oli aus. Kahjuks ei saanud ise enne 11't tulla, kuid poole pealt nähtu jättis väga hea maitse.
Kasutaja avatar
meph
Huviline
Postitusi: 3271
Liitunud: 07.08.2003 03:16 05
Peamine sõiduk: BMW 320Ci E92
Telefon: 5140229
Asukoht: Tallinn, Kesklinn
Kontakt:

Postitus Postitas meph »

devilc kirjutas:

Mephi E36 vajab kiiresti kulgemiseks hädasti lisavõimsust ja ega veermiku jäigemaks muutmine kah mööda külgi maha ei jookseks. Aga tore oli ikkagi masinast viimast pigistada, mis sest, et ühe käega ennast paigal hoides ja teisega juhtides. Smile
Näh, seda ma kogu aeg talle siin selgeks teha üritan. Aga ei võta vedu... Confused
Veermik saab peagi jäigemaks, vedrud on juba vahetatud, amordid on tulekul, strut ka.

Nelja punkti turvavöö on ka plaanis soetada lähimas tulevikus rajapäevade tarbeks. Selle aasta esimesel Sauga OT'l sai pruugitud antud vahendit ja sõidumõnu ikka paranes tuntavalt :)

Mootori koha pealt on plaan tasapisi tekkimas, kuid see eeldab päris suuri ressursse, mida hetkel ei ole. Kuna auto on siiski daily driver ei saa teda liiga kauaks garaazhi tolmu koguma jätta. Eelnevalt tahtsin kõik muu teha pädevaks ja alles peale seda moto kallale kippuma hakata.

Ahjaa, minust käis see rahamaksmine kuidagi mööda, et kas keegi pädev saaks mulle PS'i saata infoga kuhu see raha kanda võimiskit :)

NB! Tulemusi tahaks juba näha ;)
Kasutaja avatar
Toomas
Huviline
Postitusi: 642
Liitunud: 12.04.2004 12:53 22
Asukoht: Võru
Kontakt:

Postitus Postitas Toomas »

Vaatasin tehtud pilte, lugesin postitusi ja suunurkadest hakkas ila jooksma - oleks ka teiega heameelega paar kiiremat ringi teinud. :cool:
Aga vahemaa suhteliselt pikk ja seega jäi seekord vahele. Aga tore vaadata et üritus korda läks, eks järgmine kord ehk õnnestub ka osa võtta - loodan. ;)
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Nonii, lõpuks ka tulemused :)

Pilt

I koht devilc 54,71
II koht Rein 56,63
III koht Kaido 57,9
IV koht rustang 57,92
V koht Urmet 58,04

Palju õnne!

Ülejäänud aegasid ei jaksanud enam rohkem kirja panna. Eks igaüks ise tabelist vaatab ;)

EDIT: ahjaa, ajad on sellises järjekorras nagu nad ajaliselt sõideti.
Viimati muutis Raivo, 09.08.2004 08:45 51, muudetud 1 kord kokku.
530d
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4225
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Oli jah tore üritus ja jummal tänatud , et mul tagumine ratas rajapeal ära ei tulnud , koduteel jubedalt häiris kolin tagasillas ja kõik 4 polti olid lahti :shock: :shock: , kusjuures veel mõne päevaeest sai kõik rattad üle käidud......peab vist rohkem putru sööma :D

Põhimõtteliselt saab ka Rapla rajal suure autoga sõita kui sellega vaeva näha mida tõestas ka M5-e aegade paranemine. Kui nüüd teiseltpoolt kommenteerida siis enne aegade laekumist julgeks sõnada seda , et paljud tulid rajale madala rehvirõhuga . Rõhku tuleks lisada vähemalt 0,2 -0,4 atti. Madalama rehviga masinad tahtsid kangesti velgedest ilma jääda :( . Ringe sõideti väga mustalt ( tugevas jõulibisemises) ja ideaaltrajektoorist meeter kuni 2 mööda mis annab ringiaegades mitmed head sekundid tunda. Tähtis ei ole kurvi sisenemise vaid väljumise kiirus ja paljud poognad tulid hirmus suured.

Sai ka siis 535-e kõrvalistmes reisitud ja Rapla rajajaoks on sellest mootorist vähe saada.Sirgeid on vähe ja täispainete all lajatada suurt ei saanud. Eelkõige oleks tegija ikkagi e30 1.8 järeleaidatud mootoriga. Kahju et Eiki tulla ei saanud.

Vähemalt oli hea soojendus enne Sauga üritust :)

Tänud korraldusele !!
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Eks peab vahepeal harjutamas käima, et teine kord rohkem konkurentsi pakkuda - see oli ikkagi esimene korralik kogemus tagaveolise autoga rajal ja kaks katkist kätt ei teinud seda sõitu kohe kuidagi lihtsamaks. On küll oma auto aga kui vaid kord kuus sellega sõidad (auto ju naisel igapäevaseks liiklemiseks) siis vajab ikka korralikult harjumist.

Aga aitab vabanduste otsimisest - tore üritus oli... :)

Elja jäi kah üritusega rahule, seda siis suuresti tänu sellele et sai esimest korda ka ise võistelda ja ei pidanud kogu pulli kõrvalt vaatama - arengu ruumi veel on aga esimese korra kohta võib vägagi rahule jääda... :)
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
Kaido S
Huviline
Postitusi: 758
Liitunud: 07.01.2003 10:45 07

Postitus Postitas Kaido S »

Jah, oli tegus üritus ja tänud korraldajatele.

Rapla rada on päris libe, enda autol on praegu parema pidamisega rehvid taga ja kui prooviring esirehvidel nurgad hävitas, siis oligi tulemus käes - mitte mingit korralikku aega. Taga pidas nii hästi (+plokk) et kurvides hakkas mööda nurka rehvi enda ees lükkama ja kogu moos. Kusjuures minu auto on veel suht jäiga setup-iga, mis näitaks kiiremal rajal töötab väga hästi (Pärnu), kuid Raplas on kurviraadius enamasti liiga väike (ilmneb alajuhitavus, kuid kiireks jõulibisemiseks ei ole ruumi). Eraldi tänud kodanik Wirxile, kes andis muheda etenduse ja kodanik Silweri suunas vibutaks rusikat - nii ilusa E30ga ei tohi inimese hinge jälle haigeks teha... Iseenest oli raja veeres palju toredaid inimesi nii et teinekordki...

PS: ostke nuud kiirelt mu auto ära - liigub ju küll. Erinevalt eelnevatest 3 aastast polnud seekord peale kiireid ringe mingit hüdrutõukurite tiksu. Peale kiireid lasin mootoril kohal ca 1-3 minutit käia ja hiljem käivitades tiks korraks tuli, kuid oli vaikne ja kestis ca 10 sekundit. Vat see on tase - E36 omanikud vast teavad millest jutt. Retsepti võti on Motuli racing täissünt ja kogus vähemasti Raplas peab olema ca 5mm üle maksimumi...
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Kaido S kirjutas:kodanik Silweri suunas vibutaks rusikat - nii ilusa E30ga ei tohi inimese hinge jälle haigeks teha...

PS: ostke nuud kiirelt mu auto ära - liigub ju küll. Erinevalt eelnevatest 3 aastast polnud seekord peale kiireid ringe mingit hüdrutõukurite tiksu. Peale kiireid lasin mootoril kohal ca 1-3 minutit käia ja hiljem käivitades tiks korraks tuli, kuid oli vaikne ja kestis ca 10 sekundit. Vat see on tase - E36 omanikud vast teavad millest jutt. Retsepti võti on Motuli racing täissünt ja kogus vähemasti Raplas peab olema ca 5mm üle maksimumi...
Mu naisele kangesti meeldis sinu auto - eks pean talle kunagi midagi sellist muretsema... :)
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
Kasutaja avatar
xjan
Huviline
Postitusi: 249
Liitunud: 03.10.2002 10:09 07
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56561000
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas xjan »

irw, te võite autod siis ju ära vahetada :D

igatahes, vinge oli, palav aga vinge igati! Parim 80 krooni, mis viimasel ajal autoga seoses kulutatud kindlasti, kuigi see automaatkast ikka rajal sõitmiseks mõeldud pole ja tiptronicustki mingit kasu polnud olen enda ajaga rahul... vähemalt stabiilne :)

PS! ootaks veel häid pilte ja siis videosigi tehti seal päris palju, et... ärge siis häbenege neid teistelegi näitamast :P
Kasutaja avatar
T-MAC
Huviline
Postitusi: 217
Liitunud: 25.04.2004 22:40 43
Asukoht: Kohila-Tallinn-Rakvere
Kontakt:

Postitus Postitas T-MAC »

njaa, üritus oli päris hea. aga silveri jutt õige, et peaks veel harjutama minema - nagu näha oli, on mul arenguruumi küllaga(auto jõust isegi esialgu piisas, iseennast vaja treenida:D). Selle nädala jooksul tahaks tagaamordid ära vahetada ja ka mingid parema pidamisega papud hankida(kaua võib seal rajal vilistada niimoodi), et laupäeval Raadil oleks vähe parem sõita.

igatahes üritus oli hea ja jääme kordust pikisilmi ootama....
Audi A4 1.6 '95.
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Miks siis Raivo ja Joeli aegasid üleval ei ole? :)
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
Märt
Huviline
Postitusi: 489
Liitunud: 28.01.2003 14:53 28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Märt »

Ka pealtvaatajana oli huvitav ja meeleolukas üritus.Mõnusad inimesed ja
ilusad autod.
Valik minu tehtud piltidest:
osa 1:http://www.zone.ee/rapla01/rapla01/
osa 2:http://www.zone.ee/rapla02/rapla02/
osa 3:http://www.zone.ee/rapla03/rapla03/

Kui kedagi huvitab,siis pildid on saadaval rohkem kui poole suurematena!
Tervitades,Märt.
Kaido S
Huviline
Postitusi: 758
Liitunud: 07.01.2003 10:45 07

Postitus Postitas Kaido S »

Seff töö
Mina telliksin enda omad - ilusad pildid.
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4225
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Ei taha kedagi teist halvustada , aga ilusamat pildiseeriat ei ole ma veel siin foorumis kohanud :) SUPER :D
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Nüüd ma olen kõigi nende peale, kellel õnnestus üritusel osaleda konkreetselt kade.
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

ma ka sooviks enda autost pilte virgo@kungla.ee(mahu piiranguta e-mailile kui on võimalik)
samuti sooviks teada, mis fotokas see oli millega sa need pildid teinud oled? mäletan et mingi suurema objektiivga loom oli...või on mingi nipp veel, kuidas pilte selliseks saab teha?

http://www.zone.ee/rapla03/rapla03/plt088.html see on hea pilt ;)
BMW M5 V10
patrik
Huviline
Postitusi: 4590
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

vähe sellest et piltide tegijal on nad hästi välja tulnud on ta kuidagi suutnud ühe pildi väga hea nurga all ja õigel momendil teha :shock:
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Silwer kirjutas:Miks siis Raivo ja Joeli aegasid üleval ei ole? :)
Sellepärast, et mina aega ei sõitnud ning Joel'il polnud nad just kõige paremad (tema enda soovil)... :roll:

EDIT: Aga pildid on SUPER :!:
530d
Märt
Huviline
Postitusi: 489
Liitunud: 28.01.2003 14:53 28
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Märt »

Tänan.Kuna huvilisi on rohkem kui üks,siis töönädala jooksul organiseerin
teile lubatud pildid.Varuge kannatust!
Kasutaja avatar
wirx
Huviline
Postitusi: 793
Liitunud: 08.05.2003 10:14 54
Peamine sõiduk: M5
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas wirx »

aga viska pildid kuhugi ftp-sse üles kokkupakituna vms muidu rabeled ennast segaseks :o
BMW M5 V10
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Postitus Postitas jjanno »

Tere
wirx kirjutas:aga viska pildid kuhugi ftp-sse üles kokkupakituna vms muidu rabeled ennast segaseks :o
Kannatust :) Nagu näha, siis oli juba pisikeste piltide jaoks tarvis 3 zone.ee kontot. Ilmselt on suured pildid oluliselt suurema mahuga. Asjaga tegeletakse.

Muideks... Mäletan, et kohal oli ka videokaameraga inimesi. Kas on ka ehk mõnda videot oodata? Asendaks enese lehel oleva eelmise aasta video selle aasta omaga :)

jJanno
exTouring
rein0777
Huviline
Postitusi: 24
Liitunud: 03.07.2003 23:01 54
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas rein0777 »

meil oli 2 videokaamerat kaasas varsti saan videod arvutisse pandud ja siis saadaks kellelgi et see ülesse paneks :P
Kasutaja avatar
Ain
Huviline
Postitusi: 3229
Liitunud: 13.10.2003 22:19 20
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Ain »

rein0777 kirjutas:meil oli 2 videokaamerat kaasas varsti saan videod arvutisse pandud ja siis saadaks kellelgi et see ülesse paneks :P
Võid saata mulle või võib suhelda, aitan ülesse panna.
Kasutaja avatar
T-MAC
Huviline
Postitusi: 217
Liitunud: 25.04.2004 22:40 43
Asukoht: Kohila-Tallinn-Rakvere
Kontakt:

Postitus Postitas T-MAC »

ma vist tekitan oma kodu linuxisse varsti koha, kuhu saate oma pilte ja filmikesi üritustest lisada, kui tahate. kiirust asjal just mingit erilist pole, aga vähemalt ei pea mingite kontodega loomisega jamama ja 20 gb vast nii ruttu täis kah ei tohiks saada....
Audi A4 1.6 '95.
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

noo kas ma siis äkki võin, oma pildi laadungiga üle kolida. :D
Nii et pane oma gigad valmis :lol:
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
T-MAC
Huviline
Postitusi: 217
Liitunud: 25.04.2004 22:40 43
Asukoht: Kohila-Tallinn-Rakvere
Kontakt:

Postitus Postitas T-MAC »

no problemo üldiselt... ex hiljem teen mingi weebivärgi kah, mis nagu kõigi accountide pildid/videod kuidagi kokku koondab.. tulebki mingi pildiserver :D

aga selle nädala jooksul ei jõua vast purki ära konffida - kogu vaba aega lähe autoehitamisele laupäevase Raadi võsitluse jaoks. arvan, et järgmisel nädalal konfin ära. muidugi, kes accoundist huvitatud on, võivad oma kontakti mulle mailile saata - siis kui konfitud, tean kellele märku anda.

EDIT: muide, võite arvesse võtta, et see on ikkagi mu koduserver(stuff linti kah ei jookse :D) ja koduühendus - seega, bändviti-laius võib paljudele probleemiks osutuda, aga kui sellest eriti ei hooli, siis võin kettaruumi anda küll.(endalgi paar fotomaniakkidest sõpra, kes pilta tahaks kuskile panna)
Audi A4 1.6 '95.
Vasta