BMW AutoCrossing 2006 toimub 02.09.06

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Kasutaja avatar
Reili
Huviline
Postitusi: 397
Liitunud: 08.10.2004 22:14 15

Postitus Postitas Reili »

Kaido, tabelikoha järgi ju ikkagi 35-s ja nii mõnelegi suuremale pereautole said ära tehtud :lol:
X3 3,0D E83 & 123c E82
Kasutaja avatar
Hans
Huviline
Postitusi: 2193
Liitunud: 17.11.2003 00:42 10
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Hans »

Aare, pidid sa jumala nime suhu võtma!!

Et teemas püsida, räägi parem kas ka ilusaid valuvelgi oli näha üritusel.
E30 316i ´90, E34 518i ´95
Kasutaja avatar
pierre
Huviline
Postitusi: 14
Liitunud: 17.02.2005 16:10 06
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas pierre »

Aare kirjutas:Muud pole midagi, sellist topeltmoraali peaks lihtsalt taunima. Pole mõtet haukuda, et 140 on ohutu kiirus. See, kes väidab, et sõidutreening või rallikarjäär annab õiguse uhada avalikul teel 140+ kmh eksib rängalt või on ise samasugune. Praegune praktika on, et igalt rahvaürituse kojusõidust saab skisofreenikute võidusõit, kus kiirused ja olukorrad lähevad kohati eluohtlikuks. Kahjuks pole autocrossing mingi erand. Sellisel juhul on nagu liiklusohutuse juurdepookimine farss.
see jutt on nii õige, et te võiks selle enda lipule kirjutada.
kui olete võtnud nõuks seista vastu illegaalsetele jms üritustele, kus isegi klubi sümboolika kandmine võib klubist väljaheitmiseni viia, siis on trööstitu näha/kuulda järjekordsest killer-racingust maanteel. et 140 pole mingi kiirus, teame kõik. nii võib maanteel koguaeg sõita. aga Jüri teie seljataga sai sellest innustust.....ning järgmisel ristmikul tahab teele pöörata Maali...
2,3 20v
Kaido S
Huviline
Postitusi: 758
Liitunud: 07.01.2003 10:45 07

Postitus Postitas Kaido S »

Eedo Raide pole jumal - kannan selle fleimi talle ette ja palun tal oma käitumist põhjendada. Minu viimase postituse mõte seisnes selles, et meie klubi on sisuliselt internetipõhine suhtlusfoorum, rohkem võiks olla selliseid positiivseid algatusi nagu näiteks Baur TC cabrioüritus, Muhvi mõisatuur või Hansu algatatud kunagised korralised kogunemised - see oleks AUTOKLUBI. Vaadake foorumi populaarsemaid teemasid ja tehke oma järeldused. Samuti rohkem sallivust - mida te ie taha tehtavat endale, seda ärge tehke ka teistele - lihtne?
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

... kui veel mingit hala tuleb, siis tehke selle jaoks eraldi lõime "vaba teema" alla ja andke minna!
530d
Raivo
Huviline
Postitusi: 3610
Liitunud: 01.10.2002 10:58 38
Peamine sõiduk: BMW 530D
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Raivo »

Btw, kas see stiilinäide on tehtud isand Soorski poolt? Igal aastal sõidetakse vähemalt üks rehv kandiliseks :)

Ning pilte on kuidagi vähevõitu?
530d
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Raivo kirjutas:Ning pilte on kuidagi vähevõitu?
Minu albumis olevad 40 lk kammisid läbi juba? :o

PS. See on alles stiilinäite algus, kui ma ei eksi, siis oli see seesama kord, kus see kodanik (ei tea kes roolis oli) tegi mul "shikaani boksi" sees pisut külg ees sõitu ja mahtus mingi ime läbi siiski puhtalt mõlemast otsast läbi.
Ise mõtlesin küll, et nüüd saab pulikaid korjata.
Kaido S
Huviline
Postitusi: 758
Liitunud: 07.01.2003 10:45 07

Postitus Postitas Kaido S »

Kristjan_K kirjutas:
Raivo kirjutas:Ning pilte on kuidagi vähevõitu?
Minu albumis olevad 40 lk kammisid läbi juba? :o

PS. See on alles stiilinäite algus, kui ma ei eksi, siis oli see seesama kord, kus see kodanik (ei tea kes roolis oli) tegi mul "shikaani boksi" sees pisut külg ees sõitu ja mahtus mingi ime läbi siiski puhtalt mõlemast otsast läbi.
Ise mõtlesin küll, et nüüd saab pulikaid korjata.
:cool:
Mihkel(Kops)
Huviline
Postitusi: 515
Liitunud: 16.12.2004 17:59 39
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Mihkel(Kops) »

Kuna aega viimasel ajal vähevõitu kipub olema, siis jõudsid minu pildid alles nüüd siia.

Ürituse kohta ütlen vaid kiidusõnu. Loodan, et üritus toimub ka järgmine aasta.

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt

Pilt


Ülejäänud pildid on aadressil http://www.fotod.ee/kops/3/
Kasutaja avatar
RNT
Huviline
Postitusi: 62
Liitunud: 04.03.2003 21:07 22
Asukoht: Pealinn
Kontakt:

Postitus Postitas RNT »

Meenutame veelkord klubi selle aasta tähtsündmust.
GALERII
-- E30 316i (2.7) --
Fun is not a straight line!
Vasta