BMW AutoCrossing 2006 toimub 02.09.06

Jaga infot tulevastest ja kommenteeri juba olnud üritusi
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Jah see tegi kohe meele paremaks... :)
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
Kasutaja avatar
Tõnis
Klubiliige EKBK
Postitusi: 400
Liitunud: 19.03.2004 19:25 50
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas Tõnis »

Üritus ise oli väga hästi organiseeritud, kõik läks niinagu ette nähtud. Kahju et enda vanakesega natuke kehvasti läks. Esimene sõit oli suht libe, õppisin autot ja rada tunnetama. Teine sõit parandasin juba tulemust pea 12 sekundit. Kolmas sõit tundsin juba ennast päris hästi, raja kuivades tekkis enamvähem pidamine, mingi sõidujoon ka juba ees. Päris hea aeg oleks tulnud kui diffripadi ei oleks töölepingut lõpetanud. Algul arvasin et lihtsalt sumps kukkus poolassi peale, lähema vaatluse käigus osutus asi natuke hullemaks. Igatahes tänud Ruudule kes mind nööriotsas koju ära lohistas :) .
Carclassic OÜ
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

Mina sain eile külma jälle ja olin kodus 38se palavikuga, ei hakanud pressima kuna esmaspäeval karikamäng ja vaja siis ok olla...

Sorry


Are
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

käidud ja oldud. Üritus kulges tõesti väga hästi ja tempokalt. "Tore" oli ka näha piruette ja muud offroadi :P see andis igaljuhul asjale vaatemängulisust juurde. Vaatamata kõigele jäid autod enamvähem korda ja kapitaalremonti ei vaja ükski rajapervele jäänutest :)

Ilm oli muidugi pull :cool:
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Siit saab mõningad pildid kah, mis siis tehtud said mu sõbra poolt. Asi on enamuste jaoks aeglane, aga noh, ehk kannatate ära :)
Janek
Klubiliige
Postitusi: 1555
Liitunud: 18.11.2003 16:13 10
Peamine sõiduk: E46 320d
Telefon: 56659473
Asukoht: Vilppula (soome)

bmw.

Postitus Postitas Janek »

Sai siis ka käidud sellel üritusel ja minu poolt võib päeva kordaläinuks nimetada ,sai sõidetud väiksel ringil ja väga hea autoga ja aeg ei olnud ka kehvade hulgast.Kes kohal käisid teavad seda niikui nii.
Tel:56659473
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

ka käidud ja asi ära nähtud, seekord siis finišikohtunikuna.
Ise pilte teha ei jõudnud, aga sõber natuke klõbistas, need pildid ilmuvad varsti minu kodukale.
Mercedes EQS 450+ 2022
rustang
Huviline
Postitusi: 40
Liitunud: 02.06.2005 11:22 04

Postitus Postitas rustang »

Üritus oli tasemel ja väga palju kiireid autosid kohal, ka ilmataat lõpuks siiski soosis.

Super tänud Silverile, kes mind koduteel nööri otsas bensukasse lohistas
:cool:
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

Väga kordaläinud päev, väikesel rajal uued 3 seeria autod olid peajagu üle 1 seeria omadest eelmise aastaga võrreldes. Tegelikult tegi morniks see suure ringi asi, et nagu BMW võistlus, aga eesotsas mingid ........ . Paneb mõtlema pisut.
Aga mis ma tahaks mainida, et nii kiiresti kui täna ma ei ole terve aasta jooksul suunal Tallinn - Sauga sõitnud, nii minnes kui tulles ja sellest palju spido näitas ma ei räägiks. Üks ees teised sabas ei teagi miks, aga tagasiteel sai nii mõndagi jaburat kogetud. Tempo sõidutreenerite poolt oli pisut liig või mis ?
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Bronco
Huviline
Postitusi: 290
Liitunud: 12.06.2003 15:58 34
Asukoht: Viljandimaa

Postitus Postitas Bronco »

raimo_r kirjutas:Mind kui pealtvaatajat pani imestama see, et rajalt ärasõidu juures parkisid kohe autod, pluss osad lõpetajad pidid ka peale finisheerimist ikka poollennates edasi minema. Muidu poleks midagi aga seal autode vahel oli suhteliselt kitsas, pidevalt liikusid inimesed ja väiksed lapsed sebisid ringi.

eks ülejäänud räägivad ise oma kangelastegudest :)
Peale 2te ringi, adrenaliini palju, meeled erksad, juhtub. Ise ei ole sõitnud siis ei tea.

Muidu igati kordaläinud üritus minu arvates. Venimist ei olnud, ning ilm läks ka ikka kuivaks ära :)
Mina väga rahul et selline laupäev sai ette võetud.
Bmw 318i '82, VW Multivan '07, VW Golf '13
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Sõidutreenerite tempo oli tõesti päris kiire, aga see mulle iseenesest meeldib.
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Silweri maastikutuuri tagajärgedest kah mõni pildike :)
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

Paremaid stiilinäiteid veel:
Pilt
Silweri trikid hakkasid vist meeldima:
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Reili
Huviline
Postitusi: 397
Liitunud: 08.10.2004 22:14 15

Postitus Postitas Reili »

Minuarust ka väga hästi kordaläinud üritus. Ajavõtt ei streikinud ja mingeid asjatuid seisakuid ka ei tekkinud. Suured tänud korraldajatele, eelkõige Kaidole kes selle asja teoks tegid. Ise küll võistlust suurt ei näinud, kuid paari lahedamat momenti ikka ja tuleb öelda et vihm tegi ürituse vähemalt pealtvaatajate jaoks kindlasti huvitavamaks.
Ajad ja kohad nii suurelt kui väikeselt ringilt jõuavad netti täna õhtupoole.
X3 3,0D E83 & 123c E82
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

Cardo kirjutas:Üks ees teised sabas ei teagi miks, aga tagasiteel sai nii mõndagi jaburat kogetud. Tempo sõidutreenerite poolt oli pisut liig või mis ?
Eelmisel aastal arendas ajakirjanduses oma sõnul rahulikult ja ohutult sõidev vanem Raide seal koduteel nii 140 kmh, ega poeg palju maha ei jäänud, käru kurikatega taga. Sõitsin möödasõitudel tuules, nägin hästi, mis ohutud kiirused seal olid :(

Way to go, ohutu sõit...my a**..
Viimati muutis Aare, 05.09.2006 15:29 11, muudetud 1 kord kokku.
BMW M535i 1985; BMW 3.0S 1973;
BMW 318iS 1990
silver
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 13.11.2002 09:09 21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas silver »

Aare kirjutas:
Cardo kirjutas:Üks ees teised sabas ei teagi miks, aga tagasiteel sai nii mõndagi jaburat kogetud. Tempo sõidutreenerite poolt oli pisut liig või mis ?
Eelmisel aastal arendas ajakirjanduses oma sõnul "rahulikult ja ohutult" sõidev vanem Raide seal koduteel nii 140 kmh, ega poeg palju maha ei jäänud, käru kurikatega taga. Sõitsin möödasõitudel tuules, nägin hästi, mis ohutud kiirused seal olid :(

Way to go, ohutu sõit...my a**..
Kuule a** , nemad oskavad sõita mida võibolla sinu kohta õelda ei saa ja see kiirus on nende jaoks ohutu.
rixa
Huviline
Postitusi: 106
Liitunud: 12.11.2005 10:35 48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas rixa »

Kuule see on nüüd küll loll kommentaar. Äkki oli Värniku jaoks kah 163 ohutu kiirus? Äkki on minu jaoks 200 ohutu kiirus? Kust sina tead, kui hästi ma sõita oskan.
e36forever
Huviline
Postitusi: 582
Liitunud: 09.04.2005 16:54 19
Asukoht: Berlin/Tartu

Postitus Postitas e36forever »

Tuleb valida teeoludele ja oskustele vastav sõidukiirus jäädes mõistlikuse piiridesse, st. alla 200. Kui nad on oma sõiduoskustes nii kindlad ja arvavad, et nad sellega teisi ei ohusta, politseile vahele ei jää, siis las sõidavad. Tahate õelda, et sõidate kõik 90-ga?
Aga minuarust ei ole see teema selleks , et kirjutada kui kiiresti keegi sõidab, see teema peaks ikkagi BMW Autocrossing 2006 kohta käima :!:
silver
Huviline
Postitusi: 127
Liitunud: 13.11.2002 09:09 21
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas silver »

silver kirjutas:
Aare kirjutas:
Cardo kirjutas:Üks ees teised sabas ei teagi miks, aga tagasiteel sai nii mõndagi jaburat kogetud. Tempo sõidutreenerite poolt oli pisut liig või mis ?
Eelmisel aastal arendas ajakirjanduses oma sõnul "rahulikult ja ohutult" sõidev vanem Raide seal koduteel nii 140 kmh, ega poeg palju maha ei jäänud, käru kurikatega taga. Sõitsin möödasõitudel tuules, nägin hästi, mis ohutud kiirused seal olid :(

Way to go, ohutu sõit...my a**..
Kuule a** , nemad oskavad sõita mida võibolla sinu kohta õelda ei saa ja see kiirus on nende jaoks ohutu.
See nüüd selline jutt, rixa seda ma ei tea kui hästi sina sõita oskad, aga need mehed saavad pidevat kooli ja viivad läbi sõidutreeninguid-seega nad oskavad väga hästi sõita ja tegelevad sellega päevast päeva.
Teiseks see kes a** on, on ennast ringrajal korra tõestanud ja ta ka seda ise tunnistanud et ta sõita ei oska, siis kus kohast võtab see inimene oskuse kommenteerida ja arvustada neid kes oskavad sõita (kas sinu arvates on schum-i ka mingi suvaline kellel on lihtsalt hea auto ja sina sõidaks oma väändepilliga temast hungaro-l tagurpidi mõõda)
Kolmandaks, mehed mida te seletate, et kiirus oli hull, kui te ise samasugused rivis järgi kütsite (oleks võinud ju oma kiiruse valida, ei oln ud ju nööriga neil järel) ja nüüd seletate et teeoludele vastav kiirus. Kusjuures ülejäänud rivi ei oma nii suuri sõidukogemusi ja nii heas korras autosid ja rehve.
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

rahu Silver, lihtsalt mind jäid kummitama need Raide sõnad ürituse lõpus " et ehk Tallinnas ja mujal eestis sõidetakse peale rajal kihutamist ehk normaalselt " või miskit sellist ja siis ma naasesin normaalse kiirusega kui äkitsi hakkas esinduse pille mööda sadama.
Ohutu sõit ei tähenda just 130-150 ga mööda vihmamärga trassi uhamist vaid pigem seda, et hoitakse pikkivahet ja ei tõmmelda.
Asi on selles, et nende eeskujul tekkis vahepeal meie sekka keegi kodanik mersuga, kes äkki ära keeras ja otseselt minu möödasõitu takistas ja siis ..... võibolla Vilts teab paremini rääkida .
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Arno
Huviline
Postitusi: 221
Liitunud: 28.02.2004 21:13 09

Postitus Postitas Arno »

Üritusel käidud, kuigi esimeseks vooruks ei jõudnud oli siiski kaks järgmist vooru head. Kahju Indrekust ja Eerost, õnneks Eero jäi iseendaks ja tegi ikka oma naise autoga rajapeal nalja. Väheseid üritusi kus alkohool puudus, minuarust oli see väga hea.
Te kurdate siin teiste kiiruste pärast, tagasi teel Tallinna tulime Lille sabas, arvasime alguses et nüüd lähvad kiirused suureks, aga ei isegi kogenud ringrajasõitja sõitis selle kiirusega mis oli ette antud ja seadusega kõlastatud, positiivne üllatus ja respect.
Kasutaja avatar
Reili
Huviline
Postitusi: 397
Liitunud: 08.10.2004 22:14 15

Postitus Postitas Reili »

Panen nüüd üles ajad mis minu kätte jäid. Kuna õhtul hilja sisse toksitud võivad olla mõned pisikesed vead. Kes kahtleb võib oma aja üle küsida kuigi varsti need Kaidol ka arvatavasti rally lehele üles pandud.
Paranduseks siis kindlasti niipalju, et kuigi lõppuprotokollis oli Tõnu Saareperal 325ic märgitud, palus ta selle siiski 318-ks parandada.

Väikese ringi ajad:


Suure ringi ajad:
X3 3,0D E83 & 123c E82
Kasutaja avatar
pierre
Huviline
Postitusi: 14
Liitunud: 17.02.2005 16:10 06
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas pierre »

tubli üritus. osalesin pealtvaatajana.
aga ikkagi on need bmw omanikud kes lapsikult pärast võistlust maanteel meeli rahuldavad. olen seda varemgi märganud (a la haapsalu-tallinn 30.04.06 jne)
eedo raide ja teiste taoliste ässade kohta ütleks niipalju, et mingu ässaku selleks ettenähtud kohtades :!: r... on lihtsalt seda kõvatamist vaadata....milleks te neid rajapäevi orgunnite?, et pärast üritust maanteel üksteise ......... mõõta :?:

way to go bmw klubi.
2,3 20v
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

Kahjuks pole vahet, kui vihmamärjal teel mõni oinas peateele ette sõidab. Niiet silver, ära vahuta.
BMW M535i 1985; BMW 3.0S 1973;
BMW 318iS 1990
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

no mõnele kohe meeldib 1 lollusest tervele liigile nimi panna :evil:

püsida teemas ja liiklukultuuri jaoks on meil teised teemad!
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
Aare
Huviline
Postitusi: 2907
Liitunud: 24.12.2002 11:18 44
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Aare »

Muud pole midagi, sellist topeltmoraali peaks lihtsalt taunima. Pole mõtet haukuda, et 140 on ohutu kiirus. See, kes väidab, et sõidutreening või rallikarjäär annab õiguse uhada avalikul teel 140+ kmh eksib rängalt või on ise samasugune. Praegune praktika on, et igalt rahvaürituse kojusõidust saab skisofreenikute võidusõit, kus kiirused ja olukorrad lähevad kohati eluohtlikuks. Kahjuks pole autocrossing mingi erand. Sellisel juhul on nagu liiklusohutuse juurdepookimine farss.
BMW M535i 1985; BMW 3.0S 1973;
BMW 318iS 1990
hanno
Huviline
Postitusi: 4711
Liitunud: 01.10.2002 11:41 05
Peamine sõiduk: BMW 520d
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas hanno »

Tauri kirjutas:püsida teemas ja liiklukultuuri jaoks on meil teised teemad!
Kaido S
Huviline
Postitusi: 758
Liitunud: 07.01.2003 10:45 07

Muljeid ja manitsusi

Postitus Postitas Kaido S »

Aeg-ajalt jääb mulje, et meil on siin mingi Automi liiklusringi Türi filiaal. Mina illegaalse kiirusega uhamist ei poolda, üritusele ja sealt tagasi liikusin täiesti ontlikult. Teisalt olen teinud aeg-ajalt meie vahvates autorongides 2-4 autost korraga mõõdasõite ja muudki suht illegaalset - seepärast ei hakka mina moraali lugema ja näpuga näitama. Foorumis on kategoorilisi pedagooge palju - ma ei usu, et te kõik liiklete nii ontlikult et võiksite sellel teemal oluliselt jaurama hakata. JJanno liikleb äärmiselt viisakalt (korduvalt näinud) ja Cardo sõnavõttu ma usun (oskab sõita), kuid kutsuksin kõiki üles suuremale sallivusele. Kodanik Aare teemadest mäletan selgelt pikki heietusi mitmekümne meetri pikkustest rehvijuttidest ja mootori meeliülendavast kiunumisest kolmanda käiguga piirajas - kas üürisid alati selle juures kinnise testiraja või sooritasid proovimised hoovis maja ja sauna vahel? Enne järgmist moraaliloengut soovitaksain vaadata peeglisse...

Nüüd üritusest: Suured tänud kõigile, kes korraldajana/võistlejana kaasa lõid, teieta seda üritust olemas ei oleks. Kassasse kogunes üle 23 tuhande krooni. Ise pole ma kunagi WRC ehitamist pooldanud, läksin kohale just sellise autoga, nagu ma teda iga päev kasutan. Rehvid on autost vist vanemad ning lisaks sellele oli esimeses voorus ka rõhku liiast - saba tahtis lennata igas asendis. Läksin kiiretes kurvides külg ees ja rool ühele poole lukus - võrri fenomen on aga see, et taolise stiiliga jõudu pikalt ei jagu ning mingi hetk haagib ratas maha. Loopima hakates jõuab aeglase rooliga ehk kaks korda korrigeerida, aga sellest on vähe ja nii ma põllul käisingi. Teise-kolmanda vooru sõitsin kindla peala ja ehk isegi liiga ettevaatlikult - võta nüüd kinni. Olin võrride klassis ainuke ja tõstsin end seepärast suurde ringi...
Kasutaja avatar
Kristjan_K
Huviline
Postitusi: 1780
Liitunud: 04.06.2004 17:31 37
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Kristjan_K »

:oops: :oops: Kaido, millisega sina sõitsid?
Kaido S
Huviline
Postitusi: 758
Liitunud: 07.01.2003 10:45 07

Postitus Postitas Kaido S »

Nr 40, saatanliku numbriga väike pereauto.
Vasta