TSI: E60/61 - Peegel klapib ennast üle asendi FIX.

Õpetused, mis on abiks ise autot remontides
Foorumi reeglid
Teemad tuleb vormistada korralikult ja informatiivselt!
Vasta
Kasutaja avatar
wermecher
Huviline
Postitusi: 46
Liitunud: 13.12.2007 20:15 38
Peamine sõiduk: E60 530xi
Asukoht: Tartu

TSI: E60/61 - Peegel klapib ennast üle asendi FIX.

Postitus Postitas wermecher »

Netist ei leidnud konkreetselt E60/61 õpetust kusagilt, mis aitaks korda teha peeglid, mis ennast üle klapivad. Otsustasin teha teema, mis oleks imelihtne ja aitaks kõigil hädalistel nagu ma ise olin selle töö ette võtta ja probleem lõpuks korralikult ära lahendada.

PROBLEEM : Peegli korpuse sügavuses on üks vedru abil liikuv tihvt, mis oksüdeerub oma auku kinni. Hard-stop asendit enam ei leita ja peegel klapib üle.

FIX : Peegel laiali lammutada, kõik ära puhastada ja uuesti määrida sisse. Nüüd liigub nagu kulda.

Antud teemas võetakse peegel lõpuks täiesti algosadeks, et oleks võimalik kõik osad ära puhastada ja uuesti sisse määrida. Sedasi on ka ideaalne peegel ja jalg värvimiseks ette valmistada ning uuesti üle värvida.

Teema koosneb hunnikutest piltidest, sest mis on DIY teemas põhiline - PILDID!


ENNE peegli lahti puurimist veenduge, et teil on lahendus toru uuesti fikseerimiseks :!: :!: :!:

Endal oli mees treipingiga kõrval, kes treis mulle kohe uue jupi asemele. Selleks kasutas toorikuna pikka polti, millel poldi pea maha lõikas ja oli sama õhuke nagu originaal valtsitud osa. Seejärel puuris augu poldile ja poldi enda keermestatud osa jäi alles. Vaid veidi lõikas lühemaks, et pikkus klapiks.

Laenan kaasfoorumlase pilte kuna temal asi ilusamini lahendatud madala mutriga. Toru asendamine : https://photos.google.com/share/AF1QipO ... ZxLXFRZUR3 "12mm diameetriga toru, millele lasin M12x1 keerme peale"

Jutt on toksitud kõrvale kiiruga ja esineb kindlasti kirjavigasid.

Step 1 Pilt Step 2 Pilt Step 3 Pilt Step 4 Pilt

Step 5 Pilt Step 6 Pilt Step 7 Pilt Step 8 Pilt

Step 9 Pilt Step 10 Pilt Step 11 Pilt

Step 12 Pilt Step 13 Pilt Step 14 Pilt Step 15 Pilt Step 16 Pilt

Step 17 Pilt Step 18 Pilt Step 19 Pilt

Step 20 Pilt Step 22 Pilt Step 23 Pilt Step 24 Pilt

Step 25 Pilt
Vasta