K.Vedrude tuvastamine!!!

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Jürjo

K.Vedrude tuvastamine!!!

Postitus Postitas Jürjo »

Sain juhuslikult ühe komplekti FK punaseid vedrusid ja kuju järgi vaadates peaksid need sobima minu E 36 coupe bemmile!
Aga mure siis selline,et tahaks teada,palju vedrude madaldus on???
Vedrudel peal koodid;
Esimestel vedrudel siis kood FKS09 VA ,vedru kõrgus vabas olekus on 270 mm.
Tagumistel vedrudel kood FKS07 HA, vedru kõrgus vabas olekus on 200 mm.
Oskab keegi nende koodide/andmete põhjal öelda,mis madaldusega tegu,oleksin väga tänulik!!!
Kasutaja avatar
Fred
Huviline
Postitusi: 4693
Liitunud: 10.04.2006 20:40 57
Peamine sõiduk: F34
Asukoht: Norge

Re: K.Vedrude tuvastamine!!!

Postitus Postitas Fred »

Eks nad http://www.fk-automotive.de lehelt miskised peaksid olema.

Võibolla saata neile kiri ja küsida? Äkki viitsivad vastata..


Tegelikult peaksid vedrud alla panemad ja siis mõõtma velje alumisest äärest kuni tiivakaareni. Siis saab täpselt teada, palju madaldavad.
Enne: 7xE36, 2xE46, E39, E61, E32. Nüüd: F34 320dxDrive GT, E36 M3 cabrio
Jürjo

Re: K.Vedrude tuvastamine!!!

Postitus Postitas Jürjo »

Noo ma vähe uurisin ise ka seda lehte aga koodiga tulemust ei leidnud ja see selleks!!!
Aga kui keegi viitsib mõõta ja siia kirja panna,mis on kaugus koopa servast velje tsentrisse nii eest kui tagant originaal vedrudega E 36 sedaan/kupee kerel!!!
Kuna mu oma isendil on all mingid sinised vedrud siis saaksin teada palju need juba madaldavad ja siis prooviks punased ka ära :cool:
Jürjo

Re: K.Vedrude tuvastamine!!!

Postitus Postitas Jürjo »

Noo ei viitsi siis keegi mõõta,kelle E 36 320-325 sedaan/kupee kere ja on all originaal vedrustus,palju koopaserva ja veljetsentri vaheline kaugus on???
Mu oma bemmil siis siniste vedrudega on hetkel ees 330 mm ja taga 320 mm(mm siia-sinna)!
Kasutaja avatar
Kassu01
Huviline
Postitusi: 352
Liitunud: 12.04.2009 16:41 59
Asukoht: Tallinn

Re: K.Vedrude tuvastamine!!!

Postitus Postitas Kassu01 »

aga kas sul hetkel all olevad "sinised" vedrud on madalduse omad? Kui jah kas maha ei taha müüa neid?:D
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: K.Vedrude tuvastamine!!!

Postitus Postitas jjanno »

Tere
Jürjo kirjutas:Noo ei viitsi siis keegi mõõta,kelle E 36 320-325 sedaan/kupee kere ja on all originaal vedrustus,palju koopaserva ja veljetsentri vaheline kaugus on???
Mu oma bemmil siis siniste vedrudega on hetkel ees 330 mm ja taga 320 mm(mm siia-sinna)!
Ei viitsi mõõta. Otsi parem netist standardmõõdud, mis on mõõdetud koopaserva ja velje alumise serva vaheline kaugus. Need mõõdud peaks vist kuskil siin foorumis ka üleval olema.

Heakene küll. google otsisõna tuli meelde:
http://www.dtmpower.net/forum/australia ... ost1290683

jJanno
exTouring
Jürjo

Re: K.Vedrude tuvastamine!!!

Postitus Postitas Jürjo »

Tänud Jannole!!!
Kui bemmi ligi jälle saan kunagi siis mõõdan ja võrdlen tabeleid!
hai123
Huviline
Postitusi: 143
Liitunud: 08.06.2009 23:07 21

Re: K.Vedrude tuvastamine!!!

Postitus Postitas hai123 »

teemasse küsimus.. kas vedrude peal on kuskil mingi kood mille järgi saab tuvastada millised vedrud all? töökojas öeldi et valed (tagumine osa madalam) äkki tegemist hoopis madaldusvedrudega :roll: atoks e39
jjanno
Huviline
Postitusi: 2320
Liitunud: 01.10.2002 12:07 07
Peamine sõiduk: VW
Asukoht: Ravila

Re: K.Vedrude tuvastamine!!!

Postitus Postitas jjanno »

Tere

E36 vedrudel oli tootekood peal täiesti olemas. Aga see tuli nähtavale alles pärast vedru eemaldamist auto alt. Küllap on E39 omadel ka.

jJanno
exTouring
Vasta