Mõned kysimused...E30

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Xim
Huviline
Postitusi: 249
Liitunud: 31.03.2003 20:12 18

Mõned kysimused...E30

Postitus Postitas Xim »

1. kuidas tuleb välja armatuur? kylgede pealt võtsin lahti need neli kruvi, aga keskelt nagu hoiax midagi...ei ampsa läbi mis värk on.

2. olen ma õieti aru saanud, et blokk diffreid on kahte tyypi...piiratud libisemisega e. LSD ja siis mingi teine, mis töötab trossist sikutamise teel...on see nii? palju maxsavad need erinevad variandid? kust neid on võimalik leida? kumb on tõhusam?

3. kysimus eriti patrikule (vist)...mul on 83.a 320i ja 90.a 316i. probleem on selline, et tahan panna 2.0->1.6 kere peale. kui palju ma pean juhtmestikku vahetama? kas äkki on targem otsida uuema kere 2.0 juhtmestik?

aidake keegi...aitähh!
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4221
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Postitus Postitas Cardo »

mis töötab trossist sikutamise teel



:D:D:D Krt küll mul on niigi kõht valus ja selline kild üle pika aja. veerand tundi proovisin naeru pidada.
Tegelt ise olen teema algataja ja se oli poole aasta eest kui keegi küsis kuda asi töötab ja pilasin vastu et tuleb trossist tõmmata. Nüüd pool aastat hiljem on linnapeal siis kõlakas lahti et LSD töötab ka trossist tõmbamise teel ----- SUPER SUPER :D:D
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

Nali naljaks aga tegelt ongi 2 sorti:
1.Ketastega blokeeruv LSD ->parem
2.Õliga blokeeruv LSD (iX) ->kehvem

EDIT: kirjutasin kogemata patriku nime all, tegelt olen martti:D
Xim
Huviline
Postitusi: 249
Liitunud: 31.03.2003 20:12 18

Postitus Postitas Xim »

kuidas nendel kahel LSD siis vahet teha? kust võiks leida neid?

armaturi sain kätte...käib ikka väga lihtsalt.

aga juhtmestiku probla ikka õhus...tõsta siis äkki kogu 83.a 2.0 juhtmestik uuele kerele ymber või saab jätta osaliselt uuema juhtmestiku?
Vasta