K: Vigane signalisatsioon DEFA Patriot 500X

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
JDF
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 14.06.2004 21:23 28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

K: Vigane signalisatsioon DEFA Patriot 500X

Postitus Postitas JDF »

Nii alguse sai kõik pesulast... nimelt pesin auto ära ja kui tööle hakkasin panema pistis kisama. Puldist välja lülitades jäi aga vait ja paar päeva probleemi ei olnud ... siis aga otsutas, et enam ei võta puldist signaali vastu ja ei pannud uksi kinni ... proovisin küll viga leida kuid siis hakkas lambist jälle kõik tööle ja töötas paar nädalat probleemideta :) Nüüd siis on nii et enam ei tee uksi lahti :D ja nii ta mul seisab juba paar nädalat maja ees :cry: Kesklukk ja signa ise muidu töötavad ja Puldis on patakad uued! Pagasniku vms kaudu saan sisse(ukse lukke pole) ja signa keskuseni olen ka juba tee vabaks teinud kuid seal paistab kõik nagu korras olevat(kaitsmed ja ühendused).

Ise kahtlustan kas mingit signa antenni või mingit muud vastuvõtjat... kas keegi teab kuhu neid tavaliselt e30 kerega autodel pandi? Arvatavasti on mingi yhendus vett saanud ja siis kas ära roostetanud või yldse lahti tulnud.
Ühesõnaga soovitage mida vaadata ja kust otsida kuna ennem tahaks ikka ise asjale jälile saada... muidu pean vist Patrikule kojukutse esitama :P
patrik
Huviline
Postitusi: 4595
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

defal kipub pult ära koolema- aitab ainult uus pult- mingi300eeku.
võib ka keskus ära kukkuda, väga raske kindlaks teha, tuleb ju uus pult osta. aga kuna uus pult tuleb mul hetkel niikuinii tuua võib proovida seda sisse kodeerida ja kui toimima hakkab siis ongi valma.
võid ka ainult keskusega ( ja pasunaga)minu juurde tulla, kuid läheb keeruliseks, ühesõnaga helista, kuigi praegu ajaga tuuga
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
JDF
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 14.06.2004 21:23 28
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas JDF »

Pulte on mul 3 ja ykski ei tööta ... eile lammutasin auto laiali otsides lahtiseid kuid tulutult ... kõik tundub nagu OK olevat ... juu siis on keskuses endas mingi kivike ära koolend ... Huvitav on see et peale pesu hakkas jändama kuid anten ega keskus ei ole kumbki sellises kohas kuhu vesi ligi saaks :? Eks ma susin veel ja kui hakkama ei saa siis helistan ning toon midagi kohale.
Vasta