Automaatkasti mure

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Harley
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 02.11.2004 19:26 36
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Automaatkasti mure

Postitus Postitas Harley »

Autoks siis E30 ja automaatiga.

Mure on selline et mingi hetkel automaadil kaib nii et kui ma panen N siis ta ikka soidab nagu D peal ja R selle hetkel ei toimi nagu peab olema , toimib vaid nagu N.... Ja niimoodi toimis mingi 4-5 korda 3 kuu jooksul.... Kui teen aku lahti ja uhendan tagasi siis jalle tip top....

Kas automaat kast pixus?

kellelgi on pakkuda odavalt automaat kaigukasti? E30 jaoks...koige tavaline ilma S ja E rezhimid...
Kasutaja avatar
Arvo T
Huviline
Postitusi: 271
Liitunud: 25.11.2003 23:05 52
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Arvo T »

käiguvalitsa tross vajab äkki pingutamist?
Kasutaja avatar
Muhv
Klubiliige EKBK
Postitusi: 2206
Liitunud: 18.11.2002 22:35 02
Peamine sõiduk: i12, i01s, G05

Postitus Postitas Muhv »

Kui aku juhtme lahtiühendamine aitab, siis viitab asi rohkem elektroonika veale. Aju asub pagasiruumis vasakul pool küljekatte taga. Äkki saad küla pealt laenuks mõne teise aju, mida proovida.
Harley
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 02.11.2004 19:26 36
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Harley »

proovisin selle trossi varianti... koik korras.... rohkem jah elektroonika moodi see asi.... muidu praegu liigub nagu alati ainult koik kaigud ette... tagurdada ei saa.... :(
truumu

Postitus Postitas truumu »

mis aasta E30 on?
on tal üldse ajuga kast või puht mehhaaniline?
viimasel juhul on "Taket"(Harku järve ääres) see koht, kus abi saaks
Harley
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 02.11.2004 19:26 36
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Harley »

truumu kirjutas:mis aasta E30 on?
on tal üldse ajuga kast või puht mehhaaniline?
viimasel juhul on "Taket"(Harku järve ääres) see koht, kus abi saaks
Aasta 86... puhtalt mehaniline. Vaatan et 89 aasta kast ajuga maksab 2500 eek.... ja sama nagu mul maksab 1000-1500....

+mingi vahetustoo raha.... Akki on mottekam kohe vahetada? Mis arvate ? Automaadi remont kuulsin kallis...
aarekas
Huviline
Postitusi: 150
Liitunud: 17.02.2005 13:26 16
Asukoht: Raplamaa 56930948

Postitus Postitas aarekas »

Automaadi remont on odavam kui manuaalil -purunevad jupid erinevast klassist- ühel kulu osad, teisel metall.
Aga kas sul P asend toimetab? Ja kas mingeid hääli kastist ka kuulda?
primary
Huviline
Postitusi: 177
Liitunud: 13.08.2004 14:18 16
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas primary »

Mina soovitaks sul kohe uus kast ära võtta, seda remondin...si ei ole küll vaja. Kui kast veel nii vähe maksab, mis sa seal enam remondid, kulujupid ise on juba sama hinnaga kui terve kast.
Harley
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 02.11.2004 19:26 36
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Harley »

Kast ikka toimib veel. Uus kast on juba ka olemas. nuud vaja lihtsalt vahetada. Vana kast toimib VAGA hasti ja mitte midagi ei ole kuulda!(muusikat autos ei olnud tanase paevani) =)))) Valja arvatud tagumine kaik... Sinna kuhu ma helistasin (kes tegeleb remondiga) oeldi et vaga imelikult katki laks ja pakuti et remont votab aega rohkem kui 2 nadalad + jarjekord ka.... selle ajal masin seisab. Parem ikka vahetada =)
aarekas
Huviline
Postitusi: 150
Liitunud: 17.02.2005 13:26 16
Asukoht: Raplamaa 56930948

Postitus Postitas aarekas »

Kui käest ostsid kasti, siis võta põhi alt ära ja kontrolli ega sodi kasti põhjas pole, muidu pead veel korra vahetusega tegelema( olen näinud juhtumeid). Remondi pikkus -VÄGA IMELIK , teine asi kui järjekord nii pikk.
Proovi korra nii teha: 1. pane käigukang asendisse"1" ja hoia pidureid vasaku jalaga peal ning samal ajal anna gaasi, et ikka kuuled masina häält, umbes 3-5 sek.
2. vabastad gaasi ja kohe lükkad kangi "R" ning proovid kas lõi klapi lahti!
Harley
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 02.11.2004 19:26 36
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Harley »

aarekas kirjutas:Kui käest ostsid kasti, siis võta põhi alt ära ja kontrolli ega sodi kasti põhjas pole, muidu pead veel korra vahetusega tegelema( olen näinud juhtumeid). Remondi pikkus -VÄGA IMELIK , teine asi kui järjekord nii pikk.
Proovi korra nii teha: 1. pane käigukang asendisse"1" ja hoia pidureid vasaku jalaga peal ning samal ajal anna gaasi, et ikka kuuled masina häält, umbes 3-5 sek.
2. vabastad gaasi ja kohe lükkad kangi "R" ning proovid kas lõi klapi lahti!
laksin proovima.... kohe utlen resultat
Harley
Huviline
Postitusi: 73
Liitunud: 02.11.2004 19:26 36
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas Harley »

mitte midagi... :(
Vasta