besupump

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
lambikonn
Huviline
Postitusi: 70
Liitunud: 12.05.2004 21:50 08
Asukoht: tallinn

besupump

Postitus Postitas lambikonn »

kas auto paagi võib tühjaks sõita või rikub see kuidagi bensupumpa?
autoks 730i 90a .
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

igaljuhul ei soovitata tyhjaks sõita kuna sealt lõpust võib igast sodi paagist kaasa imeda!
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

Aamen selle eelmise rea peale:)

Mina sõitsin paagi tilgatuks ja oi oi oi mis juhtus
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
Kasutaja avatar
Angel_L
Huviline
Postitusi: 362
Liitunud: 07.05.2003 14:36 56
Asukoht: Harjumaa

bensu pump

Postitus Postitas Angel_L »

nõus arega. Juhtus omal sama asi kogemata, et sai paak põhjanu ja siis....
Enam ei taha tilgatumaks sõita
Kasutaja avatar
dantee
Huviline
Postitusi: 386
Liitunud: 11.02.2005 10:41 09
Asukoht: Valga

Postitus Postitas dantee »

Jah pump kannatab üldiselt tühjaks sõitmist mõned korrad. See järel võivad ära väsida klapid ja hullem kui pump ise üle kuumeneb, nimelt jahutab ta end bensiiniga. Kui kellelgi pump juba otsad andnud, saab asjast soodsalt jagu, kuid remondimees asub kahjuks keskeestis. Mees õnneks teab, mis teeb ja ei ole soss-sepp! :lol:
Metslane
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 28.07.2004 15:13 35
Asukoht: Viljandi

Postitus Postitas Metslane »

Põhjendage ära, miks peaks pump bensiini lõppedes järsku mingit sodi ja sitta imema hakkama. On ta ju kogu aeg põhjast natuke kõrgemal, ja ka täis paagi korral on tal ju täpselt sama tõenäosus see põhjaollus kaasa tõmmata, kui tühjagi paagi puhul. Sellest saan ma veel aru, et pumba kuivale jätmine selle peesse keerab, aga see sodi imemise variant tundub küll ebatõenäoline.
Kasutaja avatar
Margus_L
Huviline
Postitusi: 231
Liitunud: 08.05.2004 11:02 43
Asukoht: lõuna

Postitus Postitas Margus_L »

ja äkki võiks selle pesukausipumba teema ikkagi õigeks parandada... lihtsalt häirib...sry for OT :?
GAY.. Girls Are Yummy ;)
Kasutaja avatar
Arvo
Huviline
Postitusi: 485
Liitunud: 02.01.2003 15:12 25
Asukoht: Tallinn/Tartu
Kontakt:

Postitus Postitas Arvo »

Metslane kirjutas:Põhjendage ära, miks peaks pump bensiini lõppedes järsku mingit sodi ja sitta imema hakkama.
Sodi ei tohiks tõesti asjasse puutuda, paagis on tihe plastikust võrk bensutorul ees. Pumba mootoriga ei tohiks samuti midagi juhtuda aga IMHO kinni kiilub pump mis ei kannata pikalt kuiva töötamist.
Aaro
Huviline
Postitusi: 1599
Liitunud: 24.08.2004 10:13 04
Peamine sõiduk: E30
Asukoht: Siin ja seal maakera

Postitus Postitas Aaro »

E36 benapumbal on endal lausa imemistoru otsas plastikust sõel, nii et sealt ta ei ime küll midagi sisse :!:
Kasutaja avatar
Are
Huviline
Postitusi: 1601
Liitunud: 10.07.2003 17:16 40
Asukoht: keila
Kontakt:

Postitus Postitas Are »

Metslane kribas :
Põhjendage ära, miks peaks pump bensiini lõppedes järsku mingit sodi ja sitta imema hakkama. On ta ju kogu aeg põhjast natuke kõrgemal, ja ka täis paagi korral on tal ju täpselt sama tõenäosus see põhjaollus kaasa tõmmata, kui tühjagi paagi puhul. Sellest saan ma veel aru, et pumba kuivale jätmine selle peesse keerab, aga see sodi imemise variant tundub küll ebatõenäoline.
Ah mina tehnikakauge inimloom sõitsin paagi aurudeni tühjaks ja peale seda läks pump ööbikute juurde...
Sellest tulenevalt ka otsustasin põhjuseks s****ma bensiini olevat mis paagi põhjas loksub... :oops:
Aga pidavat ka imepeenest terast pump kinni kiiluma :roll:
Ühesõnaga sõitsin oma kütusemahuti tilkatumaks ja bensiinijaama saavutasin aurude peal, peale seda gaasisõitu pump enam ei löönud....

Ühesõnaga : ärge sõitke tühja paagiga
Ma aktsepteerin Gey abielusid aga mõlemad tibid peavad ilusad olema!!!
lambikonn
Huviline
Postitusi: 70
Liitunud: 12.05.2004 21:50 08
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas lambikonn »

ma sõitsin ka tühjaks ja enam ei töödan , pärast bensufiltri ära võtmist tuli sealt välja eriti must sodi , besupump ka ei töödand aga selle sai sõber tööle . enam tühjaks ei sõida.
Vasta