CAGO äravõetav haagisekonks

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Ignuk
Huviline
Postitusi: 60
Liitunud: 11.02.2006 17:04 45
Asukoht: TLN

CAGO äravõetav haagisekonks

Postitus Postitas Ignuk »

tahtsin oma aparaadil korraks tagastanget ära võtta, kuna üks külg tuli naisterahva sooritatud manöövrite käigus siinidelt maha. selgus, et ilma konksu eemaldamiseta ei tule sellest midagi välja. kuidas aga see jurakas sealt ära käib- on kellelgi kogemusi? paremal pool konksu küljes on üks suurem keeratav ketas, vana pesumasina programminupu taoline, kus mingine lukustussüsteem peal.
liigub ta vast 45* ulatuses. olen seda nii ja naa logistanud. mis seal üldse toimuma peaks, et konksu maha keerata saaks?
Üks rool autos mitme inimese kohta on diskrimineerimine!
Kasutaja avatar
eclipse
Huviline
Postitusi: 261
Liitunud: 03.01.2005 23:13 26

Postitus Postitas eclipse »

kas pidi välja tõmbama või sisse lükkama keeramise ajal, mitte ei mäleta ;)
530d
Ignuk
Huviline
Postitusi: 60
Liitunud: 11.02.2006 17:04 45
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Ignuk »

kas selle ketta keeramisel peaksid põhimõtteliselt need 2 roostevaba horisontaalpuksi korpusesse libisema, et konks alla tuleks?
Üks rool autos mitme inimese kohta on diskrimineerimine!
Kasutaja avatar
luts
Huviline
Postitusi: 192
Liitunud: 03.12.2004 19:48 33
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas luts »

lükkad nupu sisse ja keerad päripäeva niipalju kui saab ja konks tuleb vopsti lahti!
BMW 530d Touring steptronic --2000--
tarxwanted
Huviline
Postitusi: 32
Liitunud: 03.03.2006 14:32 09
Asukoht: Tartu

Postitus Postitas tarxwanted »

Äravõetaval konksul peaks ikka võti ka olema,siis saad alles seda ketast keerata.Mul selline väike võti.Kõigepealt keerad seda muidu ketas lihtsalt eiava lukustust.Arusaadav ka,muidu iga mats võiks selle ära keerata.
H_Margus
Huviline
Postitusi: 2101
Liitunud: 17.03.2005 09:14 35

Postitus Postitas H_Margus »

tarxwanted kirjutas:Äravõetaval konksul peaks ikka võti ka olema,siis saad alles seda ketast keerata.Mul selline väike võti.Kõigepealt keerad seda muidu ketas lihtsalt eiava lukustust.Arusaadav ka,muidu iga mats võiks selle ära keerata.

Kindlasti võtmega, endal vedeles õnneks pakiruumis, kui auto ostsin.
Ignuk
Huviline
Postitusi: 60
Liitunud: 11.02.2006 17:04 45
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Ignuk »

mida selle pooliku konksumehhanismiga ikka peale hakata.. aga mul seal lukuaugus midagi juba ees. koos sellega ma keerangi. aga see "midagi" sealt välja ei tulegi.. keerata saab ca 45 kraadi ulatuses. kas peaks rohkem?
krt saaks mõne masina konksu näppida ja lähemalt vaadata- saaks põhimõttest aru.
Üks rool autos mitme inimese kohta on diskrimineerimine!
Vasta