K: K.Survepump pealt Diisline

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Kasutaja avatar
wautzer
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 12.12.2009 17:52 20
Peamine sõiduk: Audi a8 4.2tdi BI-Turbo
Asukoht: Tallinn-Pärnu

K: K.Survepump pealt Diisline

Postitus Postitas wautzer »

Tere.

Mootor M57 , 2.5D 120kw

Sooviks targemate nõu.. Nimelt on pidevalt k.survepump pealt värke küttega koos. Kütust ei tule sealt palju kuid siiski (leemendab) . Mis võiks seal valesti olla ja kas on võimalust asja parandada!? Panen pildi ,et milline piirkond on diisline (märgitud punasega)

Pilt

Jään Targemate nõu ootama.

Tervitades: wautzer
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7837
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: K: K.Survepump pealt Diisline

Postitus Postitas arnis »

Endal sarnane probleem, pump märg. Keegi võiks mainida, kustkohast
saab osta tihendeid (kui üldse saab) ja kes teenib raha selliste töödega.
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
kaupo.k
Huviline
Postitusi: 449
Liitunud: 08.12.2007 17:40 41

Re: K: K.Survepump pealt Diisline

Postitus Postitas kaupo.k »

minu masinal lekkis ûhendus nr-5. pingutasin peale ja làks ônneks! ;tôôkojas; taheti paarsada saada. :D (ûhendus mis làheb kôrgsurvepumppa)
Kasutaja avatar
wautzer
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 12.12.2009 17:52 20
Peamine sõiduk: Audi a8 4.2tdi BI-Turbo
Asukoht: Tallinn-Pärnu

Re: K: K.Survepump pealt Diisline

Postitus Postitas wautzer »

kaupo.k kirjutas:minu masinal lekkis ûhendus nr-5. pingutasin peale ja làks ônneks! ;tôôkojas; taheti paarsada saada. :D (ûhendus mis làheb kôrgsurvepumppa)

Tere.

Kahtlustan ise ka seda nr 5 osa( voolikuklamber) ,äkki on väsind ja kannatab pingutada!? Olen tänulik sulle info eest! Proovin pingutada seda!

Tervitusega: wautzer
Kasutaja avatar
wautzer
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 12.12.2009 17:52 20
Peamine sõiduk: Audi a8 4.2tdi BI-Turbo
Asukoht: Tallinn-Pärnu

Re: K: K.Survepump pealt Diisline

Postitus Postitas wautzer »

wautzer kirjutas:
kaupo.k kirjutas:minu masinal lekkis ûhendus nr-5. pingutasin peale ja làks ônneks! ;tôôkojas; taheti paarsada saada. :D (ûhendus mis làheb kôrgsurvepumppa)

Tere.

Kahtlustan ise ka seda nr 5 osa( voolikuklamber) ,äkki on väsind ja kannatab pingutada!? Olen tänulik sulle info eest! Proovin pingutada seda!

Tervitusega: wautzer
Nüüd on selge ,et nr5 ei leki! Tuleb pumba eest otsast! Ilmselt siis otsa tihend! Aga milline tihend see on? Pilt Kas tegemist on Detail nr 4-ga või ma eksin?
Kasutaja avatar
wautzer
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 12.12.2009 17:52 20
Peamine sõiduk: Audi a8 4.2tdi BI-Turbo
Asukoht: Tallinn-Pärnu

Re: K: K.Survepump pealt Diisline

Postitus Postitas wautzer »

Kuno_T kirjutas:Kindlasti eksid, see tihendab õlilekke vastu pumba ja mootori ploki vahel.
Kas või kus on võimalik lasta otsatihenit vahetada? kas sellel on üldse mõtet? või lihtsam ja odavam teine pump osta?
Kasutaja avatar
wautzer
Huviline
Postitusi: 214
Liitunud: 12.12.2009 17:52 20
Peamine sõiduk: Audi a8 4.2tdi BI-Turbo
Asukoht: Tallinn-Pärnu

Re: K: K.Survepump pealt Diisline

Postitus Postitas wautzer »

Kuno_T kirjutas:Millise otsa tihendit? Kui pumbavõlli kaelustihend lekiks, siis jookseks kütus mootorisse. Kas sul on selline probleem? Kui ei, ära rohkem peale võta.
Ei jookse mootorisse! Sorry aga ei tea nendest asjadest ja püüan siit targematekäest abi saada! Lihtsalt huvitav,et kustkohast see kütuse lekke sealt pumbalt siis on!? Oman elus alles esimest Diisel masinat ja suht võhik nendekohapealt! (Lihtsalt kaugelt on juba tunda värsket kütte haisu)
Vasta