Paagi sifoontoru töötab kõrgsurvepumba tagasivoolu kütusest

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
Tanel-525d
Huviline
Postitusi: 31
Liitunud: 23.03.2011 10:56 28
Kontakt:

Paagi sifoontoru töötab kõrgsurvepumba tagasivoolu kütusest

Postitus Postitas Tanel-525d »

Tere! Kõrgsurvepumbaga seonduvaid teemasid palju aga minu paagi probleem sai lahenduse. Olen korduvalt vahetanud paagisisest pumpa, rahalises mõttes alati odavama kasuks otsustanud ja pärast kirunud. kuu aega tagasi võtsin vana pumba paagist välja ehitasin toru pumba asemele, et pump ise imeks paagi põhjast kütet, ja tagasi voolu ühendasin sifoon toru selle toruga, mis tuleb paagipumbast, veel pidin pimedaks tegema sifoon torul selle selle osa kust läheb kütuskõrgsurve pumpa. Pool tundi tööd ja töötab ilma paagi pumbata, võtab paagi nii tühjaks nagu peab. Veel pidin suurendama kõrgsurve pumba tagasi voolu düüsi ka. ise olen sõitnud kuu aega nii aga tagajärgi pole esinenud, minek on sama käivitub ilusti. paagi näitusid vaadata siis on juhipoolne paak tühi ja kõrvalistuja poolses alati 4-10 l kütet. kütte torudes õhku ka pole. kuid pole sellega veel targemate juurde jõudnud, sest kuna pumal sees ka süüte muutmine ja ei tea kas see õigesti töötab, kuna tagasi voolu düüsi sai muudetud.
Parem kell 7 kodus kui kell 5 kabelis
Tanel-525d
Huviline
Postitusi: 31
Liitunud: 23.03.2011 10:56 28
Kontakt:

Re: Paagi sifoontoru töötab kõrgsurvepumba tagasivoolu kütusest

Postitus Postitas Tanel-525d »

Praegu on 8mm ja kui pöördeid anda siis hakkab kuskilt vaikselt õhku ahmima, kuigi kõik üleminekud kontrollitud suruõhuga, nii et peale filtri korpuse tuleks siis ikkagi toru ka vahetada jämedama vast, aga see kõige lihtsam kuna hydroscanist kõike saab.
Parem kell 7 kodus kui kell 5 kabelis
Vasta