keredetailide vahetamine

Üldised arutelud ning näpunäited
Vasta
vedelseep
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 30.01.2011 17:31 23
Asukoht: Tallinn

keredetailide vahetamine

Postitus Postitas vedelseep »

Tere

Tahaksin 88a E30'l (kupee) vahetada ära küljekarbid ja esitiivad - kindlasti on tegelikult suuremaid keretöid vaja, rohkemaks lihtsalt hetkel raha ei jätku, aga nendega enam kauem kannatada ei saa, esitiibadel augud sees juba.

Oskab keegi soovitada head kohta mis viitsiks sellise asjaga tegelema hakata, pole ausalt öeldes kindel kas uusi juppe üldse kuskile enam keevitada annabki, või on kõik läbi roostetanud. Mootori poole pealt on masin korralik. On kellelgi kogemusi, soovitusi...?
vedelseep
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 30.01.2011 17:31 23
Asukoht: Tallinn

Re: keredetailide vahetamine

Postitus Postitas vedelseep »

unustasin lisada, et sobivad eelkõige Tallinnas asuvad kohad, kui vaja saab ka kaugemale sõita :)

hetkel oleks võimalus selle peale kulutada 650 - 1000eurot (~10 000 - 15 000eek). mul pole õrna aimugi kas sellest piisab või saab selle rahaga rohkemgi teha? võibolla on rumalad küsimused aga ma tõesti ei tea nendest asjadest eriti midagi...
fiziks
Huviline
Postitusi: 1177
Liitunud: 09.04.2005 18:11 06
Asukoht: Tallinn

Re: keredetailide vahetamine

Postitus Postitas fiziks »

esitiibade vahetus peaks olema väga kerge, lausa ise teostatav töö. selle eest kellelegi maksma hakata isegi natuke veider.
küljekarpide vahetus on keerulisem ja nõuab kindlasti keevitust ning muid vahendeid ja võtab ka aega. no päeva vähemalt, aga arvan, et kauem kui korralikku tööd teha.
ma arvan, et neid vantse leidub päris palju, kes sul rõõmuga sellise töö ~500euri eest ette võtaksid. neid pakkumisi võib ka leida igaltpoolt netist, siitsamast foorumist, teistest foorumitest jne.
vedelseep
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 30.01.2011 17:31 23
Asukoht: Tallinn

Re: keredetailide vahetamine

Postitus Postitas vedelseep »

kuna ma ise olen naissoost ja neist asjadest palju ei tea siis igaks juhuks kruvikeeraja ja haamriga tiibade kallale ei lähe :D. juhul kui leiangi mõne sõbra kes viitsiks seda teha kas neid tiibu seestpoolt mingi spets värviga ei pea katma? kaua selliste mustade juppidega kannatab sõita, kui üldse saab, või peab kohe värvimisse minema?
leidsin mingi lehe kus müüakse vajalikke juppe: http://alvadi.ee/kataloog/bmw/3-e30-1982/koik-varuosad/

ma olen püüdnud küll netist ja erinevatest foorumitest sarnaseid teemasid leida, aga ma ei tea võibolla häid otsingusõnu aga vastuseid oma küsimustele ma ei ole leidnud :)
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6100
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Re: keredetailide vahetamine

Postitus Postitas jargo »

nende b-osa detailidega ei ole üldse soovitav sõita.kindlalt kohe värvi alla.muidu hakkavad juba paari kolme päevaga roostetama.tegelikult tuleb see tehase krunt ka maha lihvida ja korralik eeltöö teha.need on juba tehasest tulnuna krundi alt roostesed.enda rullil spetsiaalselt testisin.tõmbasin kõik hajlaks,eks nüüd näeb kaua vastu peab.väga kaua kindlasti mitte.

karbid ja poritiivad kindlasti enna külge kruvimist seestpoolt ära värvida,kereõliga üle lasta ja alles siis külge kompunnida.
viska siia ka paar pilti, siis mõned keretöö teostajad näevad ka natukenegi tööde suurust ja osatakse ka umbkaudne hind välja pakkuda.just roostetavatest kohtadest.
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
vedelseep
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 30.01.2011 17:31 23
Asukoht: Tallinn

Re: keredetailide vahetamine

Postitus Postitas vedelseep »

Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Re: keredetailide vahetamine

Postitus Postitas Cardo »

Soovitaks miskit sellist : http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... #p14342050

Kui teksti läbi loed saad ise ehk aru kes ja kus.
E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
vedelseep
Huviline
Postitusi: 6
Liitunud: 30.01.2011 17:31 23
Asukoht: Tallinn

Re: keredetailide vahetamine

Postitus Postitas vedelseep »

aitäh. abi oli küll. pean veel uurima kuidas ma Tõnise Märjamaalt leian :D
Kasutaja avatar
Cardo
Huviline
Postitusi: 4224
Liitunud: 27.12.2002 00:08 12
Asukoht: Jüri

Re: keredetailide vahetamine

Postitus Postitas Cardo »

E28:2,0, E28:2,5, E28:3,0; F21
Vasta