E39 originaalmakk

Küsimused ja vastused seoses autosse paigutatava audio- ja videotehnikaga.
Vasta
jyrgenk
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 30.11.2014 13:10 26
Peamine sõiduk: BMW 118d
Asukoht: Võru

E39 originaalmakk

Postitus Postitas jyrgenk »

Tere!
Äkki keegi oskab mind aidata. Üks päev võtsin autolt maki maha. Lõikasin juhtmed läbi, kuna tahtsin peale teist makki, kuid teise maki ühendamisega ma hakkama ei saanud. Seega pidin vana maki tagasi panema. Kõik juhtmed ühendasin ma õigesti ja korralikult. Õiged värvid said kokku ja juhtmed koos hästi. Oma peaga vaatasin üle kõik maki kaitsmed pardakas ja pagassis. Seda ka et kui juhtmed ühendatud ja tuled põlevad siis põlevad ka maki nupud jne, kuid maki see pisike ekraan ei põle ja muusikat ei tule. Kaitsmed korras. Veel seda, et ostsin isegi uue samasuguse maki, kuna arvasin, et mul makk läbi, aga uus makk samuti ei tööta. Makk on E39 originaalmakk kasetkas ja auto on 97 aasta.

Äkki keegi oskab aidata ja teab milles viga võib olla?

Terv, Jürgen.
jyrgenk
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 30.11.2014 13:10 26
Peamine sõiduk: BMW 118d
Asukoht: Võru

Re: E39 originaalmakk

Postitus Postitas jyrgenk »

Makk muidu BMW Business RDS mit IRIS, võetud sellelt internetilehelt: http://bmw.bazzi.biz/radios.htm" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
arnis
Huviline
Postitusi: 7837
Liitunud: 11.01.2011 21:28 08
Peamine sõiduk: BMW i3
Asukoht: Keila

Re: E39 originaalmakk

Postitus Postitas arnis »

http://www.bmw-planet.com/diagrams/release/en/" onclick="window.open(this.href);return false;

Installi java, luba antud veebisait ja saad kõik juhtmed/seotud kaitsmed üksipulgi üle kontrollida.
Teen kodudes elektriasju korda. 36€/h. Anna murest märku. www.motovool.ee
Oled huvitatud elektriautodest ja tahad enda panuse anda? PS Oskad või tahad osata RS485, Modbus? PS!
jyrgenk
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 30.11.2014 13:10 26
Peamine sõiduk: BMW 118d
Asukoht: Võru

Re: E39 originaalmakk

Postitus Postitas jyrgenk »

Hei!

Oleks küsimus sulle arnis, kuidas seda programmi kasutada?
Pole varem sellega kokku puutunud, võib-olla rumal küsimus see, kuid olen jah nendel teemadel võhik... :oops: :oops:

Terv, Jürgen.
jyrgenk
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 30.11.2014 13:10 26
Peamine sõiduk: BMW 118d
Asukoht: Võru

Re: E39 originaalmakk

Postitus Postitas jyrgenk »

Äkki keegi oskab öelda kas Võrus oskab keegi mul seda makki üle vaadata/korda teha?

Terv, Jürgen.
jyrgenk
Huviline
Postitusi: 102
Liitunud: 30.11.2014 13:10 26
Peamine sõiduk: BMW 118d
Asukoht: Võru

Re: E39 originaalmakk

Postitus Postitas jyrgenk »

Viga leitud, asi oli siiski kaitsmes, mis asus pagasis aku juures. Seal neid kaitsmeid mis on raadioga seotud 3 tükki. Üks oli kahe silma vahele jäänud... :D :D :D
Vasta