bmw cd-boxi viga

Küsimused ja vastused seoses autosse paigutatava audio- ja videotehnikaga.
Vasta
Kasutaja avatar
-misv2rkon-
Huviline
Postitusi: 283
Liitunud: 11.09.2008 15:30 31
Peamine sõiduk: Mercedes ce230 88a.
Asukoht: Tallinn

bmw cd-boxi viga

Postitus Postitas -misv2rkon- »

nii siis ostsin oma bmw e39 touringule 1998a. cd-box'i, mulle öeldi bmw lammutuses et anna lihtsalt toidet ja pistik makile taha ja töötab, nii tegingi aga ei sittagi, cd-box ise töötas aga makk ei lase cd-box valida ehk cd :P kas keegi oskab öeldamilles viga võib olla ja kuidas hakkama saada, sorry kui kellelgi sama jama olnud aga jah mul sellega suht kiire!! aidake palun!
enn1
Huviline
Postitusi: 1872
Liitunud: 20.12.2007 11:32 36
Asukoht: Tartu

Re: bmw cd-boxi viga

Postitus Postitas enn1 »

Mis makk on autos? Kõige lihtsamatel Reverse RDS'i del ei olnudki Box'i juhtimist, pistik maki taga oli olemas vist ikkagi :?
Kasutaja avatar
AlanZ
Huviline
Postitusi: 54
Liitunud: 05.11.2008 18:10 38

Re: bmw cd-boxi viga

Postitus Postitas AlanZ »

Küsiks vahele, et kui mul tehase poolt juhtmeid veetud pole, siis kuhu ma cd boksi iBus juhtme vedama pean?
E39 523
Kasutaja avatar
-misv2rkon-
Huviline
Postitusi: 283
Liitunud: 11.09.2008 15:30 31
Peamine sõiduk: Mercedes ce230 88a.
Asukoht: Tallinn

Re: bmw cd-boxi viga

Postitus Postitas -misv2rkon- »

enn1 kirjutas:Mis makk on autos? Kõige lihtsamatel Reverse RDS'i del ei olnudki Box'i juhtimist, pistik maki taga oli olemas vist ikkagi :?
mul bmw business rds, kuulsin et mingi tutvustuse tuleb raadiole ja ajuleteha vms.
Kasutaja avatar
-misv2rkon-
Huviline
Postitusi: 283
Liitunud: 11.09.2008 15:30 31
Peamine sõiduk: Mercedes ce230 88a.
Asukoht: Tallinn

Re: bmw cd-boxi viga

Postitus Postitas -misv2rkon- »

nii siis, probleem oli selles, et ühendasin algselt juhtmed valesti, nüüd makk võtab cd-boxi omaks, näitab plaate ja lugusi, aga järgmine mure siis selline, et plaat käib ringi, näitab mitmes plaat ja mitmes lugu aga heli ei tule ja ei näita sekundeid, aga seda vist ei peagi näitama :P

ja siis teine asi on see, milles VÕIB ka VIGA olla, see et maki taha on ühendatud optiline juhe vms, ja cd-box'il on ka see auk olemas, aga vot ma ei leia oma touringul kus see teine juhe pool on, näen et läheb taha pagassi ja seal enam ei saa aru kus on :P varem pole selles autos boxi olnud vist :P

äkki keegi targem oskab midagi öelda :P
Kasutaja avatar
Taavi580
Huviline
Postitusi: 211
Liitunud: 15.04.2010 09:26 23
Asukoht: Pärnu

Re: bmw cd-boxi viga

Postitus Postitas Taavi580 »

-misv2rkon- kirjutas:nii siis, probleem oli selles, et ühendasin algselt juhtmed valesti, nüüd makk võtab cd-boxi omaks, näitab plaate ja lugusi, aga järgmine mure siis selline, et plaat käib ringi, näitab mitmes plaat ja mitmes lugu aga heli ei tule ja ei näita sekundeid, aga seda vist ei peagi näitama :P

ja siis teine asi on see, milles VÕIB ka VIGA olla, see et maki taha on ühendatud optiline juhe vms, ja cd-box'il on ka see auk olemas, aga vot ma ei leia oma touringul kus see teine juhe pool on, näen et läheb taha pagassi ja seal enam ei saa aru kus on :P varem pole selles autos boxi olnud vist :P

äkki keegi targem oskab midagi öelda :P

mul oli cd box ühendades samasugune jama nagu sul ees kirjeldatud, et vahetas kõiki plaate ja lugusid ja cd box nagu toimis aga ainuke mida ei olnud oli heli. Vaatasin siis pistikud uuesti üle ja mul oli see pistik mis tuleb cd boxist ja läheb raadio blokki lahti. Ühendasin selle raadio bloki taha ära ja heli olemas. Raadio blokk asub siis tagavara ratta juures umbes kella 10 suunas plastikkatte all. Kui selle optilise juhtme all mõtled sellist nagu antenni juhet siis seda pole boxile vaja, minul töötab ilma selleta. Mul läheb selline juhe navi külge.
Kasutaja avatar
-misv2rkon-
Huviline
Postitusi: 283
Liitunud: 11.09.2008 15:30 31
Peamine sõiduk: Mercedes ce230 88a.
Asukoht: Tallinn

Re: bmw cd-boxi viga

Postitus Postitas -misv2rkon- »

võtsin siis auto tagant lahti, ei leidnud mingit blokki :P
Pilt

aga leidsin tagumise vasaku klaasi kõrvalt plastiku alt mingise blokki, seal on kõik nagu õigesti ühendatud ja midagi lahti ka pole kusagilt :P
Pilt
Pilt

vb vaatasin valest kohast, aga ei oskanud enam kusagilt midagi vaadata :P
Kasutaja avatar
Fred
Huviline
Postitusi: 4693
Liitunud: 10.04.2006 20:40 57
Peamine sõiduk: F34
Asukoht: Norge

Re: bmw cd-boxi viga

Postitus Postitas Fred »

See on hoopis antennivõimendi.
Enne: 7xE36, 2xE46, E39, E61, E32. Nüüd: F34 320dxDrive GT, E36 M3 cabrio
Kasutaja avatar
-misv2rkon-
Huviline
Postitusi: 283
Liitunud: 11.09.2008 15:30 31
Peamine sõiduk: Mercedes ce230 88a.
Asukoht: Tallinn

Re: bmw cd-boxi viga

Postitus Postitas -misv2rkon- »

ma vaatasin jah mõniaegtagasi järgi :D
enn1
Huviline
Postitusi: 1872
Liitunud: 20.12.2007 11:32 36
Asukoht: Tartu

Re: bmw cd-boxi viga

Postitus Postitas enn1 »

Raadioplokk on pagassis ainult naviga autodel :D
Muidu on raadio, nagu raadio ikka armatuuris.
Kasutaja avatar
-misv2rkon-
Huviline
Postitusi: 283
Liitunud: 11.09.2008 15:30 31
Peamine sõiduk: Mercedes ce230 88a.
Asukoht: Tallinn

Re: bmw cd-boxi viga

Postitus Postitas -misv2rkon- »

pm mitte keegi ei jaga milles viga jah ? :D:D
enn1
Huviline
Postitusi: 1872
Liitunud: 20.12.2007 11:32 36
Asukoht: Tartu

Re: bmw cd-boxi viga

Postitus Postitas enn1 »

Kas CD-box'i juhtmed on autosse hiljem lisatud? Kas juhtmed on orig? Kas box ise on testitud, et heli ikka reaalselt välja tuleb sealt?
PS. E39'l ei kasutatud optilist andmeedastust.
Kasutaja avatar
-misv2rkon-
Huviline
Postitusi: 283
Liitunud: 11.09.2008 15:30 31
Peamine sõiduk: Mercedes ce230 88a.
Asukoht: Tallinn

Re: bmw cd-boxi viga

Postitus Postitas -misv2rkon- »

minu teada eelmisel omanikul polnud cd-boxi, ja autos ise ka pole tehase poolt seda olnud! kuigi makk on pistikuga cd-boxi jaoks. boxi ostsin bmw lammutusest(carway), seal nö. testitud 100% ja töökorras. pole nagu tuttavat ka kellel oleks cd-box bmw's. et jah ei oska öelda. vaatasin kaabli üle, see mis makist boxi läheb, boxi poolne ots (6 piniga) seal nagu tundus see juhe vähe kahtlane, sinna 6pini pistikusse läheb ainult 5 juhet.
Kasutaja avatar
c4rb0n
Huviline
Postitusi: 261
Liitunud: 06.12.2010 12:46 15
Peamine sõiduk: e39 530d

Re: bmw cd-boxi viga

Postitus Postitas c4rb0n »

Mul vist sama jama :(
Sain cd-boxi ja kõik mis juurde kuulub(testitud teise auto peal). Ühendasin, loeb plaate, näitab lugusid.
Aga heli ei tule. Endal variant DSP stereo`ga võib-olla selles viga?

P.S. Sain vastuse google*st - Tuleb ühendada ka ``DSP amplifier coaxial cable`` otse võimendi peale.
318I
Huviline
Postitusi: 354
Liitunud: 06.11.2008 16:42 49
Asukoht: Järvamaa

Re: bmw cd-boxi viga

Postitus Postitas 318I »

Küsiks kaa siis et paigaldasin omale cd box-i autosse (originaalis ei olnud) cd-box töötab ja vahetab üks haaval plaate sees aga ei tule kuskile märki mid-i peale et ma saaksin teda juhtida. milles võiks olla viga?
Kasutaja avatar
-misv2rkon-
Huviline
Postitusi: 283
Liitunud: 11.09.2008 15:30 31
Peamine sõiduk: Mercedes ce230 88a.
Asukoht: Tallinn

Re: bmw cd-boxi viga

Postitus Postitas -misv2rkon- »

kas sul on maki taga ilusti ühendatud, ja kas sul on selline nup nagu MODE sealt alt peaks saama CD peale ümber vahetama kui ühendus õige sul, kui Mid'i peale ei tekki sellist asja siis kas sul ei toeta makk CD või ühendus vale kuidagi!
318I
Huviline
Postitusi: 354
Liitunud: 06.11.2008 16:42 49
Asukoht: Järvamaa

Re: bmw cd-boxi viga

Postitus Postitas 318I »

Mid-i peale ei tule ühtegi märki juurde aga kas siis peaks vahetama makki või mid-i ära et asi hakkaks tööle?
enn1
Huviline
Postitusi: 1872
Liitunud: 20.12.2007 11:32 36
Asukoht: Tartu

Re: bmw cd-boxi viga

Postitus Postitas enn1 »

Kas box'i taha on ikka 2 pistikut ühendatud. Mis raadio on hetkel autos? Osadel "Reverse RDS"del puudus üldse boxi juhtimise võimalus.
318I
Huviline
Postitusi: 354
Liitunud: 06.11.2008 16:42 49
Asukoht: Järvamaa

Re: bmw cd-boxi viga

Postitus Postitas 318I »

[quote="enn1"]Kas box'i taha on ikka 2 pistikut ühendatud. Mis raadio on hetkel autos? Osadel "Reverse RDS"del puudus üldse boxi juhtimise võimalus.[/quote

Just üks on toide 3juhet ja teine tuleb eest 6pini on sees . raadioks on (business rds)
318I
Huviline
Postitusi: 354
Liitunud: 06.11.2008 16:42 49
Asukoht: Järvamaa

Re: bmw cd-boxi viga

Postitus Postitas 318I »

Proovisin juba teise raadioga millel oli kunagi cd-box järgi ja ei midagi märki ette ei tule :( küsiks mis pesa see on boxil ümmargune ja katsetuseks on mul on ühendatud selles toite pistikus remute ja toide kokku kas sellel on tähtsus?
Vasta