tartu 320 1995 touring mobilstar autoaed

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
Jaanur
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 21.09.2007 17:06 35
Asukoht: Võrumaa sulbi küla
Kontakt:

tartu 320 1995 touring mobilstar autoaed

Postitus Postitas Jaanur »

kas keegi teab midagi auto päritolu ja mis seisukorras on http://www.mobilstar.ee/used/detail.php ... bd351165l6
breathright
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 29.11.2009 21:31 52

Re: tartu 320 1995 touring mobilstar autoaed

Postitus Postitas breathright »

Mina käisin heitsin autole pilgu peale. Ausalt öeldes jäi negatiivne mulje. Istmed hallitasid(nii esi kui taga), esituled olid niiskust täis ja pruuniks põlenud. Ilmselt oli keegi autot näidanud ning ukse avanud ilma lund ära pühkimata. Nii et kui kell 9 olin autoplatsi,l sai aknast sisse piiludes istmetel lumehunnikut näha. Hallituse kohta ei oska muud öelda, kui et see oli pealmine, aga vaevalt, et seened soodsates tingumustes edasi ei arene. Ei hakanud palumagi, et ust lahti teha või käima panna, sest huvi kadus kui seda autot nägin. Pildilt näeb parem välja kui reaalsuses. See aga ei tähenda, et auto on tehniliselt halvas seisu. Läbisõit tundub pisut väike rooli kulumise kohta vaadata. Ütleme, et auto on 14 a vana, seega tuleb aastas 11143 km, ühes kuus 929, mis ei tundu väga ebareaalne. Kunagi ei või teada.

Samas käisin ka Ropkas seda autot vaatamas: http://www.auto24.ee/webcache_kasutatud ... 24_ee.html, mis tundus tunduvalt paremas korras välisel vaatlusel.
Jaanur
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 21.09.2007 17:06 35
Asukoht: Võrumaa sulbi küla
Kontakt:

Re: tartu 320 1995 touring mobilstar autoaed

Postitus Postitas Jaanur »

tänud breathright
see ropkaautoaia bmw 320 must on kobedam ja sisu ka on nahk mis on hea.aga uurin veel
Kasutaja avatar
Henri.
Klubiliige - admin
Postitusi: 12078
Liitunud: 03.03.2008 18:24 02
Peamine sõiduk: 328 kuut
Asukoht: Tln/kesklinn
Kontakt:

Re: tartu 320 1995 touring mobilstar autoaed

Postitus Postitas Henri. »

keegi on tiivapealsete suundade pealt kokku hoidnud ja vana tüübi oranžid sinna susanud. Või siis olid need originaalis ja on esimesed+tagumised suunad ära vahetatud (huvitav, miks siis kõige odavamad suunad vahetamata jäid?). Rooli järgi vaadates võib selle läbisõidu vabalt 3-ga korrutada. Minu autol on rool kõvasti vähem kulunud ja läbisõit peaks kuskile 330-350k vahele jääma (odokal 213k).
Kasutaja avatar
skyline
Huviline
Postitusi: 319
Liitunud: 15.05.2007 15:49 20
Asukoht: Tartu

Re: tartu 320 1995 touring mobilstar autoaed

Postitus Postitas skyline »

Ropka auto tundub rooli ja istet vaadates ikka pigem 300 tuh sõitnud olevat, kuid siseruumi materjalid on tal tõesti hea vastupidavusega. Ma enda oma müüsin maha vahetult enne 200 ruh täitumist ja nahkrooli muster oli veel üsna hea ja nahkkate ise korralik. Arvan et minu autol oli vähemalt 100 tuh maha keritud.
Mis mind Ropka kuulutuse puhul häirib: SOOVITAME AUTOGA TUTVUMA TULEKUST ETTE TEATADA!!
Seda ei soovitaks mingil juhul teha! Olen ise paar korda selle vea teinud, et autoaiale ette teatanud, tulemus on see, et mootor on eelnevalt soojaks aetud (st võimalikud käivitusprobleemid, külmalt tiksumised-suitsemised jäävad hilisemaks avastamisrõõmuks) ja auto üles vuntsitud. Kui ette üldse teatada, siis öelda, et tulen sel päeval ja et kas auto on siis platsil, kella ei soovita küll eelmainitud põhjustel täpsustada.
Vajadusel aitan Tartus veakoodide lugemisel (OP-com, Delphi,Autel Maxiscan, ELM327 seadmed)
Kasutaja avatar
ozzu
Huviline
Postitusi: 988
Liitunud: 19.07.2007 18:52 03
Peamine sõiduk: 328 individual
Asukoht: Perth

Re: tartu 320 1995 touring mobilstar autoaed

Postitus Postitas ozzu »

Mobilstari omale hvitavad matid ka sise visatud ja käimari nupp ka raudselt tükkideks kulunud.
Aga selle rooli teema kohta et seda ju paljugi arutletud et erineva inimese higi mõjub nahale erinevalt.
Naise oma pidavt ju eriti hullem olema ja selline 2.0 hõbedane 3 seeria bmw võis ju vabalt naise kasutuses olla.
Huviline
Vasta