BMW 320 LCI Shadowline Tallinn ostuabi

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
mankuh
Huviline
Postitusi: 1
Liitunud: 20.05.2016 22:58 18

BMW 320 LCI Shadowline Tallinn ostuabi

Postitus Postitas mankuh »

Tere,

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=2213667" onclick="window.open(this.href);return false;

olen vaadanud erinevaid kasutatud autosid (mitte ainult BMW-sid), aga silma jäi siis selline masin. Kas keegi palun jagaks kogemusi/arvamust sellise auto kohta. Hetkel peale vaadates tundub sellise sõidukiga, et võta kohver rahaga ja võta auto ära.
Miks on näiteks VIN kood müügikuulutusest välja jäetud?
Mis on sellise auto hoolduskulud aastas (arusaadav, et see on väga subjektiivne arvamus, aga mingi umbkaudne juurusjärgu ära märkimine oleks abiks)?
Kui keegi kogenum näeb, et see auto on reaalne saast juba pildi pealt, siis millist sedaankerega 3. seeria BMW-d soovitaks vähem kogenematule BMW fännile. Hinnaklass võiks olla siis kuni 15 000 EUR.
Kasutaja avatar
karlhobe
Huviline
Postitusi: 592
Liitunud: 08.03.2010 23:48 18
Peamine sõiduk: Bmw 523 F11

Re: BMW 320 LCI Shadowline Tallinn ostuabi

Postitus Postitas karlhobe »

Esimene asi, mis silma hakkas, et xenon on kindlasti ise paigaldatud - ehk sellega ülevaatuselt läbi ei pääse.

Varustust sellise mootoriga auto kohta muidu nagu on, aastakäik on hea, hind on mõistlik. See mootor ei ole kindasti "öko" sest selle ajastu bensukad olid ilma turbota ja selleks et see auto üldse liiguks (eriti AUT kastiga) on vaja päris palju teda tagand utsitada. Sellegipoolest minu silmis vähemalt mõistlikum ja mõnusam sõita kui diisliga.

Ega muud polegi, mine vaata üle ja vii kontrolli kui meeldib. Hea oleks teha diagnostika BMW spetsi juures.

Hoolduskulud võivad jääda 0-st eurost kuni mitme tuhandeni - oleneb kuidas varasemalt hooldatud ning mis lähiajal teha oleks vaja. Kui plaanid BMW-d pikemaks ajaks, siis selle aastakäigu masinaga peaks ma usun 500-1000 euri (max) aastas hakkama saama - eeldusel, et plaanid teda hooldada enda jaoks ja mitte ribadeks sõita :)
BMW 535iA '98 -> BMW 525iA M-Sport '00 -> BMW 330dA M-Sport '02 -> BMW 325iA '05 -> BMW 530xi E60 '08 -> BMW 330XD E90 -> Octavia VRS '13 -> 523iA F11 -> Civic Type-R FK2 '16
Vasta