BMW E46 ostuabi (318MDP ; 244AXZ)

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
Kasutaja avatar
ats87
Huviline
Postitusi: 1020
Liitunud: 11.07.2005 23:15 40
Peamine sõiduk: Subaru Forester '15
Asukoht: Tallinn

BMW E46 ostuabi (318MDP ; 244AXZ)

Postitus Postitas ats87 »

1. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1303728" onclick="window.open(this.href);return false;
2. http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1325445" onclick="window.open(this.href);return false;

Üldisel kirutakse seda mootorit, aga mulle just selline kooslus meeldib. Eriti pakub huvi see esimene variant, kuna väidetavalt väike läbisõit, eestist ostetud ja hooldatud ainult esinduses. Palju see moto automaatkasti otsas bensu rüüpab ? Ja mis selle mootori hädad on, et ta "nii kehva" on ?
Smart49
Huviline
Postitusi: 280
Liitunud: 31.08.2012 00:57 03
Peamine sõiduk: BMW G30
Asukoht: Tallinn

Re: BMW E46 ostuabi (318MDP ; 244AXZ)

Postitus Postitas Smart49 »

Kui esimesel masinal läbisõit õige siis tõesti väga hea pakkumine ja ma ei mõtleks ka aga enne kui näind pole ma ei usuks seda läbisõitu iial.Ennegi näind seda "kontrollitavat läbisõitu".
Kasutaja avatar
ats87
Huviline
Postitusi: 1020
Liitunud: 11.07.2005 23:15 40
Peamine sõiduk: Subaru Forester '15
Asukoht: Tallinn

Re: BMW E46 ostuabi (318MDP ; 244AXZ)

Postitus Postitas ats87 »

Smart49 kirjutas:Kui esimesel masinal läbisõit õige siis tõesti väga hea pakkumine ja ma ei mõtleks ka aga enne kui näind pole ma ei usuks seda läbisõitu iial.Ennegi näind seda "kontrollitavat läbisõitu".
Täna lähen vaatan üle selle. Telefonis öeldi, et auto UM-st ostetud, naisterahva kasutuses ja lihtsalt tüdinenud masinast kuna 10a ringi vuranud sellega. Hooldusraamatu kohta oli muidugi jutt veidi hägune, ametlikus esinduses siiski hooldatud pole, hooldused tehtud CarMasteris ja mingi koht oli veel mis meelde ei jäänud. Aastaseks läbisõiduks tuleb 7600km, kuidas võtta, mul ema sõidab näiteks aastas keskmiselt 6500km, niiet naisterahva käes pole imestada midagi. Aga eks täna õhtul vaatab asja üle ja kindlasti annan ka siia teada :)
Kasutaja avatar
ats87
Huviline
Postitusi: 1020
Liitunud: 11.07.2005 23:15 40
Peamine sõiduk: Subaru Forester '15
Asukoht: Tallinn

Re: BMW E46 ostuabi (318MDP ; 244AXZ)

Postitus Postitas ats87 »

Nonii, pole siiamaani vaatama jõudnud kuna omanik ei ole väga huvitatud vist müümisest. Esmaspäeval leppisime kokku, et teisipäeval helistan. Teisipäeval 3x helistasin õhtul peale tööd, ei vastatud telefonile ega helistatud tagasi, täna siis proovisin veel, esialgu ei võetud vastu ja hiljem helistad tagasi.. Ja ka umbes, et täna pole aega ja "Proovi homme uuesti". Löön käega, ei viitsi küll sellise müüjaga tegeleda.. Jutt siis sellest: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1303728" onclick="window.open(this.href);return false;
Kasutaja avatar
ats87
Huviline
Postitusi: 1020
Liitunud: 11.07.2005 23:15 40
Peamine sõiduk: Subaru Forester '15
Asukoht: Tallinn

Re: BMW E46 ostuabi (318MDP ; 244AXZ)

Postitus Postitas ats87 »

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1303728" onclick="window.open(this.href);return false; - käisin siis seda lõpuks reedel vaatamas. Läbisõit odo järgi oli tol hetkel 77777km, paraku hooldusraamat oli täitmata (alguses paar UM-i märget ja hiljem mingi B-Autoteenenduse templid). Auto uuena Eestist ostetud, omanik naisterahvas ja esimene omanik, niiet võib tõsi olla küll. Kuu jooksul pidi vaevu ühe paagitäie ära sõitma... Sisu oli tõesti korralik, M-nahk rool, nahast käetugi, hiljem paigaldatud DEFA mootori- ja salongi eelsoojendus. Viimati oli teeninduses käinud oktoobris, vajalikud asjad olid ära vahetatud, aga küsimusele "mis need olid ?", ma päris selget vastust ei saanud.
Mootor oli pealtvaadates kuiv ja töötas kuulmise järgi ühtlaselt ja mingeid kõrvalhelisid pole kuulda olnud. Kere oli korralik, kergemad kivitäkked kapotil ja juhipoolse esitule üleval kapoti äres õrnad mullid värvi all.. Pole imestada ka, kui 10a Eesti soolaseid teid saanud. Proovisõit oli samuti eeskujulik, väiksemal kiirusel oli õrn vibra roolis, kuid 60+ km/h see kadus. Ei teagi millest, rattad äkki kehvasti tasakaalustatud ? Kiirendus oli uskumatult ergas, pole ennem 2.0 105kW masinaga sõitnud, oletasin et see suht uimane, aga polnud. Pöördesse läks ilusti. Paraku minu jaoks jäi hind liiga soolaseks, tingimisruumi väga polnud.

Igatahes, otsustasin teist marki auto kasuks ikkagi, niiet võib teema kinni panna minu poolest.
Vasta