E39 530D, 464AYG

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
aigus
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 30.03.2013 20:45 29

E39 530D, 464AYG

Postitus Postitas aigus »

Tervist,
Oskab keegi antud auto kohta midagi öelda, lisainfo veidike napivõitu

http://www.auto24.ee/used/1299900" onclick="window.open(this.href);return false;

Võib lisada ka informatsiooni mida sellise auto ostu puhul jälgida tuleks vms
Kasutaja avatar
raunoh
Huviline
Postitusi: 1084
Liitunud: 24.11.2009 08:04 44
Peamine sõiduk: Passat CC 4MOTION 13`
Asukoht: Pärnu

Re: E39 530D, 464AYG

Postitus Postitas raunoh »

Kasutaja avatar
Timmok
Huviline
Postitusi: 865
Liitunud: 16.11.2012 14:36 57
Peamine sõiduk: BMW 530i M-Pakett 2007.a
Asukoht: Tartu

Re: E39 530D, 464AYG

Postitus Postitas Timmok »

Esimene müüja kiitis, et oli mõne päevaga maha müünud, ei teagi, kas oli siis auto nii hea või ostja hooletu :D
schultz88
Huviline
Postitusi: 30
Liitunud: 08.03.2013 14:07 23
Peamine sõiduk: BMW 530D

Re: E39 530D, 464AYG

Postitus Postitas schultz88 »

Ole selle müüjaga tähelepanelik. Seltsimees müüs mulle style 81-d maha, mis eelmise omaniku kuulutuse piltidel on.
Pidid ülikorralikud ja sirged olema, rehvivahetuses pärast vaadati nagu mingit viimset debiilikut, et sellise raha eest ostsid siuksed asjad.
Kokkuvõttes: kontrolli tüübi väited üle, asju ilusaks rääkida oskab.
Nimi ei ole Schultz
Ja ei sündinud 88
aigus
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 30.03.2013 20:45 29

Re: E39 530D, 464AYG

Postitus Postitas aigus »

Auto kohta oleks rohkem informatsiooni vaja :(
Tartusse pikk maa, ei tahaks väga tühja sõita. Kui juba minna, siis ära ka tuua.
-Ruslan-
Huviline
Postitusi: 559
Liitunud: 25.10.2008 01:38 22
Peamine sõiduk: Renault Master 3 2022
Telefon: 53875297
Asukoht: Järvamaa - Käravete

Re: E39 530D, 464AYG

Postitus Postitas -Ruslan- »

aigus kirjutas:Auto kohta oleks rohkem informatsiooni vaja :(
Tartusse pikk maa, ei tahaks väga tühja sõita. Kui juba minna, siis ära ka tuua.
Juttu järgi pidid kõik asjad vahetatud olema. Veepump,termostaat,rullikut,esi ja taga veermik ja jne.. Katus mustaks värvitud,ei ole kile. Spido pikslid otsas. Taga luugil paar rooste mulli pidi olema. Vin - koodi müüa anda ei taha...
aigus
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 30.03.2013 20:45 29

Re: E39 530D, 464AYG

Postitus Postitas aigus »

Vin koodi mulle ka anda ei tahtnud, kahtlane veidi..
Smart49
Huviline
Postitusi: 280
Liitunud: 31.08.2012 00:57 03
Peamine sõiduk: BMW G30
Asukoht: Tallinn

Re: E39 530D, 464AYG

Postitus Postitas Smart49 »

veits kahtlast pole siin midagi,see on lausa ebanormaalne et ei anta vinkoodi ,ise ta tahab müüa.Ega keegi vägisi osta ei taha.See on lausa naljakas et müüd autot aga ei vinkoodi ei anna.Kindlasti on tal midagi varjata,kas auto vinkoodi järgi maha kantud või mingi 5 korda pauku pannud,selles võid kindel olla.
Muidugi kohapeal saab vinkoodi alati netti sisse lüüa ja vaadata.
Kasutaja avatar
Leedu
Huviline
Postitusi: 636
Liitunud: 30.05.2008 15:24 56
Peamine sõiduk: M4
Asukoht: Tallinn

Re: E39 530D, 464AYG

Postitus Postitas Leedu »

See auto on korduvalt üsna kookis olnud. Ei tea kas lkf-is ka kajastub või siis on kaskoteemad.
Remondikvaliteeti ei oska kommenteerida. Võibolla on hästi taastatud ja polegi häda midagi.
Kasutaja avatar
Timmok
Huviline
Postitusi: 865
Liitunud: 16.11.2012 14:36 57
Peamine sõiduk: BMW 530i M-Pakett 2007.a
Asukoht: Tartu

Re: E39 530D, 464AYG

Postitus Postitas Timmok »

Proovi eelmise omaniku käest Vin-kood saada....Tal pole küll mingit põhjust seda anda, aga ehk siiski :)
http://www.auto24.ee/used/1221416" onclick="window.open(this.href);return false;
Ma kunagi sain niimodi ühe Passati üleeelmise omaniku käest koodi ja sealt tuli "kirev" ajalugu välja :)
tafkin
Huviline
Postitusi: 375
Liitunud: 17.04.2005 10:18 21
Peamine sõiduk: Bmw 650i xDrive Coupe M-Sportpakett/Individual
Asukoht: Tartu/Viimsi/München

Re: E39 530D, 464AYG

Postitus Postitas tafkin »

Leedu kirjutas:See auto on korduvalt üsna kookis olnud. Ei tea kas lkf-is ka kajastub või siis on kaskoteemad.
Remondikvaliteeti ei oska kommenteerida. Võibolla on hästi taastatud ja polegi häda midagi.
Lkf näitab nüüd ka kasko mahakandmisis, vanemaid juhtumeid kahjuks mitte. Aga jah, see on korduvalt koogis olnud. Arvan, et sellest ka põhjus vin-i mitte andmisel. Selliseid huijareid on palju. :evil:
Normaalne müüja paneb vin koodi ja läbisõidu avalikult välja.
Slo7e
Huviline
Postitusi: 141
Liitunud: 30.05.2012 10:46 34
Peamine sõiduk: BMW E60 535D

Re: E39 530D, 464AYG

Postitus Postitas Slo7e »

See on siinse foorumlase auto, kasutajaks kekuleku. Ise ka tahtsin seda osta veel eelmise omaniku käest, aga kahjuks jäin hiljaks, sest auto müüdi alla 24 tunniga maha hinnaga 5200 euri. Pärast uus omanik pakkus mulle selle 6000-ga ning kui ma Tartusse jõudsin ning tahtsin seda näha, siis kutt ei võtnud enam toru. Veebruaris käisin veel kord Tartus autosid vaatamas ning ei leidnud sobivat ning otsustasin veel korra proovida kõne peale teha ja autot näha, aga kutt enam müüa ei tahtnud. Pakkusin talle 7000-7500 selle eest, ta lubas järgi mõelda ja vastust anda ja siis kui helistasin talle paari tunni pärast, siis jälle ei võtnud toru. Seega jäigi antud isend vaatamata.
aigus
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 30.03.2013 20:45 29

Re: E39 530D, 464AYG

Postitus Postitas aigus »

See punane enam eriti huvi ei pakugi :D
Aga hakkas silma see isend: http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=864368" onclick="window.open(this.href);return false;
Ehk on selle kohta midagi öelda kellelgi?
kekuleku
Huviline
Postitusi: 232
Liitunud: 23.08.2003 15:10 23
Peamine sõiduk: Bmw M5
Asukoht: Tartu

Re: E39 530D, 464AYG

Postitus Postitas kekuleku »

aigus kirjutas:Tervist,
Oskab keegi antud auto kohta midagi öelda, lisainfo veidike napivõitu

http://www.auto24.ee/used/1299900" onclick="window.open(this.href);return false;

Võib lisada ka informatsiooni mida sellise auto ostu puhul jälgida tuleks vms
Oi oi kui tore moonutatud teema on tekkinud. Auto jah minu oma ja olen ,sellega kulgenud hetkel kusagil 10000km. Eks kindlasti on autol mõni pisiviga kuid tegu ikkagi vana autoga. Eks jah auto on eelnevalt nii mõnegi avarii oma elu jooksul teinud. Hetkel õnnetusjuhtumid on olnud suurusjärgus 500-2000 euroni. NN maha kantud ja leedus kolmest autost kokku keevitatud pole. eks olen autol erinevaid asju siin jooksvalt remontinud.
schultz88 kirjutas:Ole selle müüjaga tähelepanelik. Seltsimees müüs mulle style 81-d maha, mis eelmise omaniku kuulutuse piltidel on.
Pidid ülikorralikud ja sirged olema, rehvivahetuses pärast vaadati nagu mingit viimset debiilikut, et sellise raha eest ostsid siuksed asjad.
Kokkuvõttes: kontrolli tüübi väited üle, asju ilusaks rääkida oskab.
Sinuga olen korduvalt nendest asjadest rääkinud ja oma seisukoha öelnud ja kui loed meie vahelised kirjad läbi saad asjadest vast ikka aru,mitte ei pillu suvalt leimi.
tafkin kirjutas:
Leedu kirjutas:See auto on korduvalt üsna kookis olnud. Ei tea kas lkf-is ka kajastub või siis on kaskoteemad.
Remondikvaliteeti ei oska kommenteerida. Võibolla on hästi taastatud ja polegi häda midagi.
Lkf näitab nüüd ka kasko mahakandmisis, vanemaid juhtumeid kahjuks mitte. Aga jah, see on korduvalt koogis olnud. Arvan, et sellest ka põhjus vin-i mitte andmisel. Selliseid huijareid on palju. :evil:
Normaalne müüja paneb vin koodi ja läbisõidu avalikult välja.
Sõidukit ei ole kordagi kusagil maha kantud ja enda auto vin koodi võid omale avatariks ka panna ,mina isiklikult räägin nendest asjadest reaalsete huvilistega.
Slo7e kirjutas:See on siinse foorumlase auto, kasutajaks kekuleku. Ise ka tahtsin seda osta veel eelmise omaniku käest, aga kahjuks jäin hiljaks, sest auto müüdi alla 24 tunniga maha hinnaga 5200 euri. Pärast uus omanik pakkus mulle selle 6000-ga ning kui ma Tartusse jõudsin ning tahtsin seda näha, siis kutt ei võtnud enam toru. Veebruaris käisin veel kord Tartus autosid vaatamas ning ei leidnud sobivat ning otsustasin veel korra proovida kõne peale teha ja autot näha, aga kutt enam müüa ei tahtnud. Pakkusin talle 7000-7500 selle eest, ta lubas järgi mõelda ja vastust anda ja siis kui helistasin talle paari tunni pärast, siis jälle ei võtnud toru. Seega jäigi antud isend vaatamata.
Mina sind kahjuks ekstra seda autot vaatama ei kutsunud ja selgitasin,et ei ole auto müügist huvitatud.Oma viga kui raskusi arusaamisega no offent.

Lõpetuseks võtaks selle asja kokku. Kui kellelgi reaalne huvi autot osta ,siis tuleb inimene kohale ja vaatab enda poolt soovitud kohas auto üle ja veendub seisukorras ise.Liiklen autoga igapäevaselt ja hooldust vajavad sõlmed üle käidud.Kuna olen auto omanik,siis panen ka ise hinna paika. Nii mõnigi "Huviline" oleks võinud,selle auto ära osta eelmise omaniku käest kui ta ei oleks helgest tulevikust unistanud, omamata ise reaalselt vahendeid auto soetamiseks. Kui päevas helistab 3 inimest ja poole jutu pealt saan aru,et reaalne huvi puudub autot osta, siis ei viitsi ka vin-i saata.Naljamehed :D
Slo7e
Huviline
Postitusi: 141
Liitunud: 30.05.2012 10:46 34
Peamine sõiduk: BMW E60 535D

Re: E39 530D, 464AYG

Postitus Postitas Slo7e »

kekuleku kirjutas: Mina sind kahjuks ekstra seda autot vaatama ei kutsunud ja selgitasin,et ei ole auto müügist huvitatud.Oma viga kui raskusi arusaamisega no offent.
Sa pakkusid mulle oma auto ca. nädal pärast soetamist ning kui ma veel ca. nädala pärast Tartusse jõudsin ning soovisin üle vaadata, siis sa ei võtnud enam toru.
Kui teist korda käisin Tartus, siis tõesti, ütlesid, et ei taha eriti müüa, aga kuna pakkusin sulle selle eest ka korraliku summa ja lubasid järgi mõelda ja vastust anda, siis võiksid ikkagi toru võtta ja oma kindla EI öelda, mitte ennast peita ja toru mitte võtta, suht naljakas käitumine sinu poolt.
Aga jah, see selleks, kuu aega tagasi ma oleks ilusti selle auto eest 7500 välja käinud.
Igatahes edu müügiga!
Vasta