Autodiagnostika/ostueelne kontroll Viljandis

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
Kasutaja avatar
xtrcraz
Huviline
Postitusi: 551
Liitunud: 20.07.2009 11:22 12
Peamine sõiduk: 328i
Asukoht: Tallinn, vahel Tartu/Tapa

Autodiagnostika/ostueelne kontroll Viljandis

Postitus Postitas xtrcraz »

Kuhu võiks sõidukit kontrollima/diagnostikat tegema minna kaunis Viljandi linnas? Ei pea olema BMW-dele spetsialiseerunud, võib olla ka muidu asjalik koht, aga suurema võimekusega, kui ÜV punkt.
Internetist leian erinevaid firmasid, aga eelistaks kohta, millega on teistel positiivseid kogemusi. Samuti võib hoiatada, kuhu mitte minna.
E36 328i
Audiclub.ee: "ma pole väga raske jalaga ka, kui ainult sund olukordades kus mõned propeleeri mehed väga pressima hakkavad"
Mürka
Huviline
Postitusi: 487
Liitunud: 17.01.2011 19:22 39

Re: Autodiagnostika/ostueelne kontroll Viljandis

Postitus Postitas Mürka »

Üldiselt võib öelda, et Siller autos teatakse mida räägitakse ja tehakse. Eks saab seal ka ostueelselt auto ära kontrollida. Minu mälu järgi olid neil ka BMW seadmed olemas.
attention
Huviline
Postitusi: 227
Liitunud: 15.08.2007 08:01 34
Asukoht: Soome, Viljandi

Re: Autodiagnostika/ostueelne kontroll Viljandis

Postitus Postitas attention »

Mürka kirjutas:Üldiselt võib öelda, et Siller autos teatakse mida räägitakse ja tehakse. Eks saab seal ka ostueelselt auto ära kontrollida. Minu mälu järgi olid neil ka BMW seadmed olemas.

+1 kuigi mingeid spets bmw seadmeid pole. Bochi diagnostika seade on ka peatselt olemas, seega võimalus diagnostikat teha ka muudele automarkidele, peale nende mida Siller Auto ametlikult esindab.
Vasta