318 E90

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
Dopefish
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 27.01.2012 00:34 15

318 E90

Postitus Postitas Dopefish »

http://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?id=1104731" onclick="window.open(this.href);return false;

See auto.
On keegi vaatamas käinud ?
Hind tundub endale jube kahtlane..
Samuti on see minuarust päris kaua juba müügis olnud..
Ultimate Driving
Huviline
Postitusi: 248
Liitunud: 15.12.2010 22:54 23
Asukoht: Tartu

Re: 318 E90

Postitus Postitas Ultimate Driving »

müügis auto olemise aega võib ka põhjendada, kuid ma ei väida ,et see kehtib kõikide müügis olevate masinate kohta . Võibolla Eesti rahval puudus raha selle soetamiseks. Või huvilised pakkusid oma hinda, mille eest omanik ei nõustunud loovutada oma autot . Tegelikult neid põhjusi võib olla palju.. Sellepärast ma arvangi ,et autot nö PANNIKS sõimamine ei ole ilus tegu :lol: :lol: :lol: . Esialgu uuri auto kohta ja vaata ise üle ja siis langeta oma otsust :D :D
Bayerische Motoren Werke
MartenL
Huviline
Postitusi: 2548
Liitunud: 05.09.2007 21:54 36
Peamine sõiduk: Alltrack
Asukoht: Tallinn

Re: 318 E90

Postitus Postitas MartenL »

Dopefish kirjutas: Samuti on see minuarust päris kaua juba müügis olnud..
Diisel oleks ammu ära läinud. ;) Reaalne linnakulu ongi 11-13l
mytology
Huviline
Postitusi: 207
Liitunud: 05.12.2004 13:20 06

Re: 318 E90

Postitus Postitas mytology »

MartenL kirjutas:
Dopefish kirjutas: Samuti on see minuarust päris kaua juba müügis olnud..
Diisel oleks ammu ära läinud. ;) Reaalne linnakulu ongi 11-13l
Kui pikalt sul siis kogemusi on sellise mootoriga sõites? Muudes allikates on n46 on end suhteliselt ökonoomsena näidanud.

Paari aastase teadmata ajalooga "otse saksast" autosid, millel ees "aus" 160k ei ole mõtet selle, Eestist ostetud 88k sõitnud 100% dokumenteeritud ajalooga, autoga võrrelda. Pigem usun, et enamik autoostjaid tahab võimalikult vähese raha eest saada võimalikult populaarse mootori ja varustuse, nagu hetkelgi selles teemas otsimas ollakse. Pärast ostu tekib aga teemasid, kus "nii uuel" autol vahetatakse "juba" nii palju pisividinaid. Tegelikult on see ju täiesti normaalne, et ligi 200k sõitnud auto vajab teinekord juba pisut mahukamaid hooldusi.
Kui rahaline seis ei võimalda osta endale meelepärase mootori ja varustuse kombinatsioonis tõestatud ajalooga alla 100k sõitnud autot siis tehaksegi tihti järeleandmine auto kasutusväärtuse jäägi pealt. Nagu kõige muuga tuleb ka sellisel juhul teha täiendavaid investeeringuid kasutusväärtuse jäägi suurendamiseks
Tänu nendele faktoritele saavadki autosid müüa analoogsed kuulutused:
"Comfortline" (alguses ka Gomfortlaine ja Comfortlaine) autode müüja - Igor, Tallinnast
Ei pretendeeri absoluutsele tõele aga selline on minu arvamus..
F11
merksu
Huviline
Postitusi: 1
Liitunud: 30.08.2011 11:18 50

Re: 318 E90

Postitus Postitas merksu »

Vaatamas pole käinud aga esindusest uurisin. Etteotsa kaks pauku saanud, 2x sillatala vahetatud. Läbisõit väidetavalt suht õige. Endale pakkus ka alguses huvi aga peale avariidest kuulmist loobusin mõttest. Hind sellepärast nii hea, et praegune omanik olla ostnud uue auto perre ja see pidavat seisma. Müüja tundus aus ja tore, ei hakanud valetama auto seisukorra kohta, rääkis kõik, mis teadis. Üks avariidest oli vist esimese omaniku kasutamise ajal juhtunud (ja vist sillatalade vahetamine ka) aga oma kõrv/silm on kuningas, suhelge müüjaga ja saate ise teada.
ED: ja kuna ma ise otsin ka suht kaua omale uut autot, siis auto24 on mul peaaegu peas ja see auto on müügis ca paar nädalat olnud, varem ma seda küll näinud pole.
Vasta