E46 330xd

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
Kasutaja avatar
kivi
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 23.12.2007 21:49 13
Asukoht: Tallinn

E46 330xd

Postitus Postitas kivi »


Kas keegi oskab mind valgustada BMW neliveost. Tegemist 2002 aasta isendiga. Olen lugenud siin foorumis eelnevaid küsimusi ja kommentaare, kuid arvamusi on olnud erinevaid. Mind huvitab just remondikulu, kas 4vedu läheb tunduvalt kallimaks. Esisilla jupid? Õõtshoobade puksid, roolilatt? Oleksin tänulik teiepoolsete kommentaaride eest. Plaanin just osta sellist isendit ja ennem lõplikku otsust tahaks võimalikult palju infot koguda. Tänud, tulevane BMW :P loodetavalt happy happy omanik. Muidugi teie abiga. Ah jaa, häid pühi ka, ehk tuleb ka lumi, kus 4veolist nautida.
330 XD
Hornet
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 12.02.2006 22:56 13

Postitus Postitas Hornet »

Õue vaadates ma soovitaks kaaluda ka mitte-nelikveolise peale, -kui sa just kuskil karmides "keegi lund ei lükka" tingimustes ei ela, on meie kliimas neliveo point vägagi küsitav.
Esisild on erinev ainult tagaveolise omast ja UM sooduskampaaniaga juppe ei pruugi esineda, kuna nende käive väike. + ei maksa üllatuda täiendavatest nelikveost tekitatud täiendavatest kuludest.

p.s. kontrollitud külglibisemine on fun. ;) ja seda suudab pakkuda ka piisav kogus mootorit ja tagavedu.
`93 525i M50
Kasutaja avatar
kivi
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 23.12.2007 21:49 13
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kivi »

Tegelikult ei ole ma veel seda autot ostnud, kuigi eksemplar on juba valmis vaadatud. Lugedes Horneti kommentaare saan aru, et ridadevahelt paistab negatiivne alatoon, Mis siis on peamine põhjus või põhjused, miks 4 vedu on halvem kui tavaline 2ratta veoline???
Kas see kardaani loks on siis kõigil, et see konkreetne jupp on vilets juba originaalis? Diislijoodik, saan aru et ise keerad ka xd rooli? Kas sina siis soovitad või mitte,kuidas on sinu kogemused, kui kaua oled juba omanik olnud ja mis läbisõit on? Teema panin siia ülesse, kuna ostuni on veel mõni päev,lähen kõigepealt UM kontrolli`? Kuid teie arvamus on tähtis, seega kel vähekenegi kogemust kirjutage.
330 XD
all111
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 31.08.2007 11:45 11

Postitus Postitas all111 »

Olen rohkem kui kindel et viriseda võib ükskõik millise mudeli üle. XD on väga mugav sõita ja viskopõhine nelivedu toimib suurepäraselt. Mis muidugi peaks olema on automaatkast. Keppvahetusega saab ka hakkama kuid AT on minuarust mõnusam. Ise elan linnast natuke väljas ja võtsin selles hirmus xd. Meil oli mingi hetk päris korralik lumi maas ja sõita oli lausa lust. Üks viga sellel autol muidugi on. Minu pere jaoks jääb ta väikseks sellepärast müütangi teda. :( aga soovitada kui head autot julgen küll. Olen sõitnud nii subarute ku audidega ja bemm oma 4wd-ga neile alla küll ei jää.
rixa
Huviline
Postitusi: 106
Liitunud: 12.11.2005 10:35 48
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas rixa »

diislijoodik kirjutas:Viskopõhisest neliveost pole tema puhul juttugi ja kardaani loks on sisse konstrueeritud kõigile. Kui kontrolli lähed, siis loksuta esimest kardaani vahekasti juurest ja kui loks on üle 0,5mm, küsi, mis jama see on ja mida sellega saaks UM-i arvates ette võtta? Postita vastus kas siia või privasse.
Vaata et sa oma reklaamiga natuklene üle ei pinguta. Niimoodi keegi ei ostagi enam XD-d ja sul jäävad need kümpad üldse teenimata.
Kasutaja avatar
kivi
Huviline
Postitusi: 7
Liitunud: 23.12.2007 21:49 13
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kivi »

Sorry mu teadmatus aga mida see viskopõhine endast tähendab ning kas tegemist on siis viskopõhise neliveoga või mitte?
330 XD
all111
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 31.08.2007 11:45 11

Postitus Postitas all111 »

Ok ajasin vana süsteemiga segi. Algselt kasutas bemm viskot . Praegu on jah süsteemid juba elektrooniliselt juhitavad
Hornet
Huviline
Postitusi: 224
Liitunud: 12.02.2006 22:56 13

Postitus Postitas Hornet »

Ei ole negatiivne alatoon, lihtsalt meie kliimas pole minuarust neliveo poolt tekitatav lisakulu põhjendatud. Aga see on minu arvamus.
`93 525i M50
Vasta