E39 ostuabi 525i A (2003)

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
Kasutaja avatar
jurik
Huviline
Postitusi: 11
Liitunud: 29.12.2006 12:53 01
Peamine sõiduk: BMW X5 (E70)
Asukoht: Riga
Kontakt:

E39 ostuabi 525i A (2003)

Postitus Postitas jurik »

Sõbral 2002 2,5 disla E39. Tehniliselt paistab ok olevat ja praegune kolmas omanik (eelmised TLN-st omanikud) on viimane aasta püüdnud hoolikas olla. Hooldused korralikult tehtud ja rohkemgi veel. Roolilatt vahetatud. A ma ei küsinud kas taastatud, B-grupp vms. Mootor tundus tiba tuimavõitu olevat. Plokikaane probleemidele ei osanud kohe tähelepanu pöörata. Aga need eelmised matsud nõuavad mõnest kohast ülevärvimist, seega + rahalist kulu. Näiteks: kapotil leidub ka mitmeid priskeid kivitäkkeid. Esimene kõrvalistuja uks, sest värvi all kobrutab tugevalt, parempoolne tag.tiivakoopa äär samuti. Värvikate on jah peal, aga kevadeni vist ei kannata oodata. Rooste teeb oma tööd. Mul pole varem E39-t olnud ja seepärast kaevan. Kes kiidab ja kes laidab E39 http://www.auto24.ee/foorum/foorum.php?tid=138973" onclick="window.open(this.href);return false;
Viimati muutis jurik, 10.04.2014 23:56 10, muudetud 1 kord kokku.
leits
Huviline
Postitusi: 1030
Liitunud: 21.03.2008 11:22 13

Re: E39 ostuabi 525i A (2003)

Postitus Postitas leits »

Ja mis se sulle annab, et on 3 kordas olnud "matsus"? Mu endagi auto on olnud 2x "matsus" .. Mida see nüüd halvemaks/paremaks teeb, see teadmine just? Kivitäkete otsimine on puhas lollus, kivit2kkeid võid sa kapotile "parajaid" saada juba 100km'ga kui sõidad tutika pilliga ukseest välja .. Inimesed saage aru, te ei osta ju UUT autot.

Imelik tundub et sellel autol veel ASC, ma ei teadnudki, et 2003a autodel see enam oli :/ Muidu kui ostuhuvi olemas, vea kuhugile ostueelsesse kontrolli, logista sillad yle, saba taha autole ning saadki eelaimduse ...
Vasta