Sooviks abi BMW valikul.

Nõuanded sõiduki soetamisel
Vasta
coco3
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 25.03.2010 17:41 00
Asukoht: Pärnu

Sooviks abi BMW valikul.

Postitus Postitas coco3 »

Soov osta uus auto omale. Olen vaadanud audi a6 2.5tdi 120kw. Aga mulle on selgeks tehtud et see on suht mõttetu auto ja et seda ei tasu kindlasti omada. Seega otsustasin hakata BMW meheks. Kuna aga netis vaadates on mõned autod väga kaua seisnud. Kas autod on üldpildis kehvad või tõsisemad bmw mehed on käinud neid kaemas ja arusaanud et tegemist on kehvade autodega. Kui keegi oskab nende kohta midagi lisada peale selle, mis on siin foorumis kirjutatud oleks väga kena kui inimesed väljendaksid arvamust. Oleks huvitatud ka üleüldisest arvamusest kas 2.0d 110kw jõuab sikutada 3st kere või mitte.

Tooks välja mõned masinad mis huvitaksid mind.

http://www.auto24.ee/used/696537
http://www.auto24.ee/used/530258
http://www.auto24.ee/used/362880
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Re: Sooviks abi BMW valikul.

Postitus Postitas Holari »

Kui rahaga ei ole hiljem väga tahtmist laiutada, siis vali kolmene, siin foormuis otsingut kasutades leiad mõned teemad, mis kajastavad E39t. Selle hooldus on kallim ja laguneb kah tiba rohkem. 2.0 on kolmesele kül, Su hinnaklass on mõistlik, saad korras isendi, kasuta otsingut aj leiad minu teema kah, seal on natuke kajastatud kolmese hooldust ja juhtumisi, mul samuti 2.0, aga 100kw(vanem mudel)
Muidugi viiene on mugavam, eriti see pärnu oma, olen seda linnas palju näinud ja tundub OK olema.


Holari
Polegi BMWd, on oopis Mitsubishi
Kasutaja avatar
ankruman85
Huviline
Postitusi: 515
Liitunud: 08.07.2007 22:06 59
Asukoht: Tartu

Re: Sooviks abi BMW valikul.

Postitus Postitas ankruman85 »

Seda 3-st isegi vaadanud ja kaalunud tundub hästi hoitud auto . Mitte ,et teised ei tunduks .
E39 530i*E64 M6
Kasutaja avatar
Bmw....;)
Huviline
Postitusi: 1027
Liitunud: 07.11.2006 18:36 05
Peamine sõiduk: Bmw e60 530 2005
Asukoht: Keila

Re: Sooviks abi BMW valikul.

Postitus Postitas Bmw....;) »

530 ise valiksin kinglasti selle suur hea ja säästlik... :D
Kasutaja avatar
Holari
Huviline
Postitusi: 1011
Liitunud: 23.04.2004 23:24 43
Asukoht: Pärnu

Re: Sooviks abi BMW valikul.

Postitus Postitas Holari »

Seni, kui kõik kenasti toimib, siis jah säästlik, peale seda enam ei ole.
Polegi BMWd, on oopis Mitsubishi
coco3
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 25.03.2010 17:41 00
Asukoht: Pärnu

Re: Sooviks abi BMW valikul.

Postitus Postitas coco3 »

Nagu ma arusaan siis tuleb kindlalt auto viia bmw esindusse ja seal lasta kõik ära kontrollida. Mida hõlmab 24 punkti test? Ja keegi ei oska midagi konkreetset rääkida nende kindlate autode kohta?
Kasutaja avatar
ainer
Huviline
Postitusi: 205
Liitunud: 12.09.2007 12:57 03
Asukoht: Tartu

Re: Sooviks abi BMW valikul.

Postitus Postitas ainer »

coco3 kirjutas:Nagu ma arusaan siis tuleb kindlalt auto viia bmw esindusse ja seal lasta kõik ära kontrollida. Mida hõlmab 24 punkti test? Ja keegi ei oska midagi konkreetset rääkida nende kindlate autode kohta?
24-punkti testi kontrollakt:
1. Mootoriruum
Lühitest
Mootoriõli
Mootori töö
Heitgaaside sisaldus
KOmpressioon
Süütepoolid ja -juhtmed
Rihmad
Roolivõimendipump
Generaator
Jahutussüsteem
Klaasipesusüsteem
Pidurisüsteem
Kondistioneer
2. Veermik ja veojõuülekanne
Käigukast ja sidur
Kardaanvõll
Peaülekanne
Veovõllid
Esisild
Roolimehanism
Roolikarp (latt)
Tagasild
Pidurid
Piduritest stendis
Rehvid ja veljed
Kere alt kontroll
Summuti
3. Kere/elekter
Värv
Korrosioonikaitse
Uksed ja luugid
Kabrioleti katus
Katuseluuk
Välisvalgustus
Kojamehed
Parkimisabi PDC
4. Interjöör/elekter
Istmed
Turvavööd
Sisepolstrid, -katted ja armatuurlaud
Näidikud

Iga pealkirja all on veel täpsemalt öeldud mida kontrollitud (näiteks Mootori töö all on vibratsioon, tühikäik ja müra) ja tehtud rist vastavasse lahtrisse, kas on korras või vajab remonti. Lõpus on kommentaarid ja märkused remonti vajavatest detailidest.
coco3
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 25.03.2010 17:41 00
Asukoht: Pärnu

Re: Sooviks abi BMW valikul.

Postitus Postitas coco3 »

tundub et minust saab selle pärnu BMW omanik sest mulle auto sobis. Autol on ka mõningad vead kuid ei midagi ületamatut. :D Mõni päev veel ja siis ehk saan ka bmw mõnusid nautida :D
BMW:
Huviline
Postitusi: 183
Liitunud: 26.03.2010 21:22 21

Re: Sooviks abi BMW valikul.

Postitus Postitas BMW: »

Kallis see 24p test on.Ise ka võtnuks viimase varijandi ehk 3.0d M
Kasutaja avatar
Toots
Huviline
Postitusi: 1367
Liitunud: 16.12.2005 00:01 45
Peamine sõiduk: Peamine sõiduk ei ole bmw. Pühapäev: e34 550i V12
Asukoht: Tallinn/Harjumaa

Re: Sooviks abi BMW valikul.

Postitus Postitas Toots »

coco3 mõtles vist siiski touringut. Mina isiklikult ei mõtleks ka,kui autod enamvähem ühtemoodi korras oleks,siis minu valik langeks raudselt kolmandale variandile,ehk 530d sedaan,individual M-paketile! Sellise sisuga auto on suht omanäoline ja väga harva meil esinev + uuem rool ja veel shadowline pakett jms.. Mõtle ikka veel põhjalikult järgi,hinnad ju praktiliselt samad. Iseasi,kui sul touringut lapsevankri vedamiseks vms. vaja läheb,et rohkem ruumi taga vaja.
coco3
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 25.03.2010 17:41 00
Asukoht: Pärnu

Re: Sooviks abi BMW valikul.

Postitus Postitas coco3 »

Ma mõtlesin jah seda touringut. Seda viimast bmwd ei saanud ma vaatama minna sest selle omanik ajas mingit kägu ja ma sain aru et tal on juba ostja olemas ja ma ei saanud selle lähedalegi. Ja ma vaatasin seda autot juba aasta tagasi. Siis ta maksis 250 000eek. Nüüd aga helistades oli mingi teine omanik kes suhtles venekeeles ainult. Aga selle touringu hinna sain ka alla kaubelda ja mind ei häiri eriti et see on touring (ongi rohkem ruumi sama raha eest). See oli ka päris hea varustusega ja omanik tundus mõistlik mees ja auto oli ka korras. Eks kindlasti ujuvad ka mõned vead välja aga ei midagi tramaatilist. Ma ennem muidugi käisin kõik tallinna platsid läbi ja sealt ma ei leidnud mitte midagi mõistlikku. See oli esimene mis nägi enam-vähem välja ja sõitis ka korralikult. Eks tulevik näitab kui mõistlik otsus see oli. :roll:
Kasutaja avatar
ainer
Huviline
Postitusi: 205
Liitunud: 12.09.2007 12:57 03
Asukoht: Tartu

Re: Sooviks abi BMW valikul.

Postitus Postitas ainer »

BMW: kirjutas:Kallis see 24p test on.Ise ka võtnuks viimase varijandi ehk 3.0d M
Pool aastat tagasi küsiti Tartus selle eest 1440.-
eko89
Huviline
Postitusi: 372
Liitunud: 02.07.2008 22:08 37
Asukoht: jõhvi

Re: Sooviks abi BMW valikul.

Postitus Postitas eko89 »

coco3 kirjutas:Soov osta uus auto omale. Olen vaadanud audi a6 2.5tdi 120kw. Aga mulle on selgeks tehtud et see on suht mõttetu auto ja et seda ei tasu kindlasti omada. Seega otsustasin hakata BMW meheks. Kuna aga netis vaadates on mõned autod väga kaua seisnud. Kas autod on üldpildis kehvad või tõsisemad bmw mehed on käinud neid kaemas ja arusaanud et tegemist on kehvade autodega. Kui keegi oskab nende kohta midagi lisada peale selle, mis on siin foorumis kirjutatud oleks väga kena kui inimesed väljendaksid arvamust. Oleks huvitatud ka üleüldisest arvamusest kas 2.0d 110kw jõuab sikutada 3st kere või mitte.

Tooks välja mõned masinad mis huvitaksid mind.

http://www.auto24.ee/used/696537
http://www.auto24.ee/used/530258
http://www.auto24.ee/used/362880

tule tsekka minu auto üle ja näed kuidas 2.0 100kw e46 touringu peal liigub:)
Mihkel_O
Huviline
Postitusi: 645
Liitunud: 15.12.2004 00:10 50
Asukoht: Tartu
Kontakt:

Re: Sooviks abi BMW valikul.

Postitus Postitas Mihkel_O »

BMW: kirjutas:Kallis see 24p test on.
Tallinn
Tartu
Pärnu
Kohtla-Järve

Kasutatud auto üldkontroll.
Vasta