K:kellade vahetus(pikslite pärast)-olemas LUKKU

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
ilmari
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 15.11.2004 02:55 31
Asukoht: Narva-Jõesuu

K:kellade vahetus(pikslite pärast)-olemas LUKKU

Postitus Postitas ilmari »

tere tarkadele
kuna minu autol (ja kindlasti ka teistel kuna see bmw haigus) puuduvad pikslid kelladel ning kontaktide puhastus soovitud tulemust ei andnud siis jääb ainult vahetusvariant.
otsingut kasutasin ja ei leidnud ka midagi sarnast ning nati pinda käib see mingi turvavärk mis viskab ette alalõpmata "For safety reasons the search is only possible 1 times within 30 seconds. If this number was exceeded, you must wait now 18 seconds, until you can implement the next search procedure" :evil:
siit ka küsimused tarkadele.
see, et kellad peavad olema diiselautolt on selge (tahho+kütusenäidikul kiri diisel)
kas 525tds kellad sobivad sinna või peab kindlasti diisel e38 kellad olema? - kust mõõdetakse kiirust, vanematel bmwdelkäis see tagadifri anduriga.
kas kellad sobivad ka nt 730d ja 530d altes 99 aasta?
kas kellad peavad olema automaatkasti auto pealt kuna seal ju need D R P jne? -või vahet pole kuna nad standardsed. küsimusi võib tekkida hilem veel.
kui juhuslikult on kellelgi pakkuda minule sobivat kellablokki millel kõik pikslid alles võib mulle hõigata kas siis või ps või telefoni teel. 5060028 osta
sellest ,et läbisõit võib tulla uue/kasutatud kelladelt ja nad seotud kuidagi VIN koodiga ma tean. -viimased asjad pole nii olulised. olulised on ,et pikslid töötaksid, tahho, spido ja muud näidikud. muidugi eeldaksin ennem ostu ka ära testida, et kõik toimib. teema avan ka Turg teemas- korjan paralleelselt infi ,et ämbrisse mitte astuda.
Lugupidamisega
Ilmari
Viimati muutis ilmari, 24.04.2007 11:34 44, muudetud 1 kord kokku.
ilmari
Kasutaja avatar
Silwer
Huviline
Postitusi: 3459
Liitunud: 23.12.2003 15:36 10
Asukoht: TLN

Postitus Postitas Silwer »

Ühele X5 sai alles hiljuti UM'st ostetud kellade plokk - hind oli u. 8000 eek.
BMW 325i E30 2,7 Turbo & BMW X3 F25 xDrive20d & BMW E46 S54B32 + M SMG & BMW X7 G07 Pure Excellence
Kasutaja avatar
Vuumer
Huviline
Postitusi: 83
Liitunud: 08.02.2007 14:40 07
Asukoht: Finland
Kontakt:

Postitus Postitas Vuumer »

minul ka siis sama jama.plaanis ära puhastada.aga millega kõige parem puhastada oleks
ilmari
Huviline
Postitusi: 98
Liitunud: 15.11.2004 02:55 31
Asukoht: Narva-Jõesuu

Postitus Postitas ilmari »

puhastamiseks on spec vahend piirituse baasil. müüakse tavaliselt nn. oomipoodides ja seal kus igast elektroonikat müüakse. aga osta see õige. ta ei tohi jätta jälgi endast kui ära huivab(kuivab ca 5 sek- olenevalt kui palju pihustad) võned vahendid jätavad rasvase jälje ning siis on piix majas. veel selleks on vaja sul mingeid spec tööriistu millega nooled lahti saada. ekh need võllid mille seier otsas on kipuvad koos seieriga kätte jääma. mina aga leidsin kasutatud plokki lõpuks ja rahul tulemusega. -teeam võib lukku panna!
ilmari
Vasta