bmw e65 Parempoolsed kõlarid ei mängi.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
tagavedu
Huviline
Postitusi: 101
Liitunud: 27.10.2010 14:40 18

bmw e65 Parempoolsed kõlarid ei mängi.

Postitus Postitas tagavedu »

kui auto ostsin oli see probleem juba.
sani7
Huviline
Postitusi: 3
Liitunud: 14.04.2011 20:16 28

bmw e65 Parempoolsed kõlarid ei mängi.

Postitus Postitas sani7 »

tagavedu kirjutas:kui auto ostsin oli see probleem juba.
mul oli ka nii alguses ei mängind siis hakkas ragisema ja bass kadus ära
bjorn
Huviline
Postitusi: 60
Liitunud: 11.09.2009 19:31 46

Re: bmw e65 Parempoolsed kõlarid ei mängi.

Postitus Postitas bjorn »

bass vasakpoolsest (juhi) woofrist kaub tavaliselt ära kui Logic7 hakkab saba andma.

kas su masinal on l7 võim või tavaline?
E65 M67
tagavedu
Huviline
Postitusi: 101
Liitunud: 27.10.2010 14:40 18

Re: bmw e65 Parempoolsed kõlarid ei mängi.

Postitus Postitas tagavedu »

tavaline, bassid mägivad mõlemalpool, nüüd mängib ainult esimene kõlar ja hommikuti 15 sekundit esimene parempoolne :D
KIX69
Huviline
Postitusi: 89
Liitunud: 20.03.2010 15:15 11
Peamine sõiduk: BMW 745i E65
Asukoht: Viimsi

Re: bmw e65 Parempoolsed kõlarid ei mängi.

Postitus Postitas KIX69 »

See on täiesti normaalne selle mudeli tavalise helisüsteemiga. :D
Probleem on sul makis. Makil on oma väiksed võimud vasakul ja paremal kanalil. Need väsivad ära ning neid ei saa parandada. Võimud on plaadiga ühes tükis ning need pole joodetavad.

Muretse korras kasutatud makk või lase helitehnikul panna kindalaeka taha väike võim ja saad heli tagasi.

Endal läbi elatud etapp. Algul parempoolne töötas Samuti natukest aega kuni kadus lõplikult. Poole aasta pärast kadus ka vasak pool.

Kristian.
BMW S1000 RR, BMW Z3 E36, Chevrolet Tahoe K1500

"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
rauno530d
Huviline
Postitusi: 16
Liitunud: 30.11.2011 15:12 49

Re: bmw e65 Parempoolsed kõlarid ei mängi.

Postitus Postitas rauno530d »

KIX69 kirjutas:See on täiesti normaalne selle mudeli tavalise helisüsteemiga. :D
Probleem on sul makis. Makil on oma väiksed võimud vasakul ja paremal kanalil. Need väsivad ära ning neid ei saa parandada. Võimud on plaadiga ühes tükis ning need pole joodetavad.

Muretse korras kasutatud makk või lase helitehnikul panna kindalaeka taha väike võim ja saad heli tagasi.

Endal läbi elatud etapp. Algul parempoolne töötas Samuti natukest aega kuni kadus lõplikult. Poole aasta pärast kadus ka vasak pool.

Kristian.
Kust ma sellise helitehniku v6iks leida mul sama jama.
Gert001
Huviline
Postitusi: 105
Liitunud: 31.08.2011 12:50 29
Asukoht: Tallinn

Re: bmw e65 Parempoolsed kõlarid ei mängi.

Postitus Postitas Gert001 »

Uut maki võid leida Auto24 kaudu. Varuosade all pakub erinevaid autosi osadena Tartus tegutsev Mihhail. 007 lõpuga tel nr peaks olema. Julgen soovitada. Aastaid temaga antud teemal suheldud ja alati abi saadud. Kui ei ole kohal, siis üritab leida välismaalt. Minu maki puhul see toimis ning tol ajal 12000eek asemel maksin u 10x väiksema hinna. Usun et mõttekam variant võrreldes lisavõimu paigaldamisega, kuna tihti orig. süsteemis toimiv lisavõim tekitab vaikselt kuulates hästi kostva sahina kõlarites, mis on tõeline BS :!:
KIX69
Huviline
Postitusi: 89
Liitunud: 20.03.2010 15:15 11
Peamine sõiduk: BMW 745i E65
Asukoht: Viimsi

Re: bmw e65 Parempoolsed kõlarid ei mängi.

Postitus Postitas KIX69 »

rauno530d kirjutas:
KIX69 kirjutas:See on täiesti normaalne selle mudeli tavalise helisüsteemiga. :D
Probleem on sul makis. Makil on oma väiksed võimud vasakul ja paremal kanalil. Need väsivad ära ning neid ei saa parandada. Võimud on plaadiga ühes tükis ning need pole joodetavad.

Muretse korras kasutatud makk või lase helitehnikul panna kindalaeka taha väike võim ja saad heli tagasi.

Endal läbi elatud etapp. Algul parempoolne töötas Samuti natukest aega kuni kadus lõplikult. Poole aasta pärast kadus ka vasak pool.

Kristian.
Kust ma sellise helitehniku v6iks leida mul sama jama.
Laki tänaval on AT Sound ning Juura nimeline elektrik.
Tegelikult on minugi soovitus, et otsi parem uus makk. Vähem probleeme pärast.
Võimu tõttu, kui telefon heliseb, siis kostub nõme heli kõlaritest nagu vanade telekate kõrval oleks.

Kristian.
BMW S1000 RR, BMW Z3 E36, Chevrolet Tahoe K1500

"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
Vasta