E38 TV display probleem

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
dellu
Huviline
Postitusi: 132
Liitunud: 10.11.2003 15:18 39
Kontakt:

E38 TV display probleem

Postitus Postitas dellu »

Nimelt äkki kellelgi kokkupuuteid olnud. Tegus siis 1996 aasta, ehk vanema tüübi displayga. Probleem siis järgmine: TV displayl kaob justkui valgustus tagant ära. Kui taskulambiga valgust peale näidata, siis on näha, et tegelikult töötab. Huvitav on seejuures see, et hommikuti autosse istudes ta tavaliselt töötab, aga mõne aja pärast pistab pildi tasku.
Kasutaja avatar
Tauri
Klubiliige
Postitusi: 2672
Liitunud: 22.04.2004 12:37 25
Peamine sõiduk: BMW
Telefon: 56220022
Asukoht: Harku vald
Kontakt:

Postitus Postitas Tauri »

sry et OT:

aga saadki naisega romantikat teha ja küünlavalgel telekat vaadata :lol:
E70 X5 3.0d 173kw ; E83 X3 160kw
Kasutaja avatar
dellu
Huviline
Postitusi: 132
Liitunud: 10.11.2003 15:18 39
Kontakt:

Postitus Postitas dellu »

Kolm korda üle õla sülitades tundub asi lõpuks korras olevat. Abi sain siis sellisest kohast nagu Telekaremont Marja 1 / Mustamäe tee 16 Alexela tankla kõrval. Kuna see on selline töö, kus proovida pole võimalik, siis reaalselt tööle sai asja kolmandal korral. Tevalo näiteks ei tahtnud sellista asja üldse teha võtta.
Samuti sai samas kohas korda ka kliima ploki paar nuppu, mis ei töötanud. Nii et kellel sarnaseid muresid, siis soovitan seda kohta ;)
tafkin
Huviline
Postitusi: 375
Liitunud: 17.04.2005 10:18 21
Peamine sõiduk: Bmw 650i xDrive Coupe M-Sportpakett/Individual
Asukoht: Tartu/Viimsi/München

Postitus Postitas tafkin »

Äkki oskad tel.numbri ütelda selle firma oma.
Kasutaja avatar
dellu
Huviline
Postitusi: 132
Liitunud: 10.11.2003 15:18 39
Kontakt:

Postitus Postitas dellu »

tafkin kirjutas:Äkki oskad tel.numbri ütelda selle firma oma.
6 563 010. Minul tegeles remondiga inimene nimega Toivo, ehk siis vast lihtsam teda küsida, tema äkki rohkem asjadega kursis.
Kasutaja avatar
AndresR
Huviline
Postitusi: 33
Liitunud: 15.09.2006 13:26 27
Asukoht: Tartu ja Ida-Virumaa

Postitus Postitas AndresR »

mul sama jama arvatavasti.mis selline remont ka maksab ja kaua see aega võttis?olen ise tartust
Kasutaja avatar
dellu
Huviline
Postitusi: 132
Liitunud: 10.11.2003 15:18 39
Kontakt:

Postitus Postitas dellu »

Remont ise võttis 3 päeva :D
Tegelt oli asi selles, et 2 esimest korda ei saanud ikkagi tööle. Point oli selles, et viisin üks õhtu sinna ja järgmine pidin kätte saama. Proovisin, ei töötanud ikka ja jälle remonti. Järgmisel õhtul sama jama ja jälle töösse. Kolmandal õhtul oli kõik pro. Kuna autot ma neile sinna ei jätnud, siis lihtsalt polnud kuskil proovida. See ju selline jubin mida niisama kuskil tööle ei aja, kui siis ainult autos. Hindadest ma väga ei julge rääkida, kuna samas majas kunagi tööl olnud ja mul seal sõbrahind. Ma usun et üle 500.- ei lähe. Mul vahetati seal sees mingeid jubinaid ja viimaks joodeti absoluutselt kõik üle.
Teine probleem on see, et hetkel seal majas remont/lammutamine ja mul pole õrna aimugi kus nad pesitsevad või kas telefoni number veel sama. Kui sul kuidagi võimalik paariks päevaks linna tulla või suudad ootetöö välja kaubelda saab vast kiiremini hakkama. Mul lihtsalt oli võimalik ainult õhtuti proovimas käia. Muidu oleks vast päevaga korras olnud.
Kasutaja avatar
AndresR
Huviline
Postitusi: 33
Liitunud: 15.09.2006 13:26 27
Asukoht: Tartu ja Ida-Virumaa

Postitus Postitas AndresR »

paar päeva linnas olla on muidugi keeruline,aga eks ma uurin äkki keegi tartus ka tegeleb sellega.Mul viskab ta suht harva pildi eest ära ja siis tuleb jälle ise tagasi.Teinekord saan sõita mitu päeva ja kõik on korras.
330d 150kw
Kasutaja avatar
dellu
Huviline
Postitusi: 132
Liitunud: 10.11.2003 15:18 39
Kontakt:

Postitus Postitas dellu »

Eks vaata, igatahes suuremad telekaremontijad nagu Tevalo saatsid mind pikalt selle jubinaga. Helista ja uuri, äkki saad kokkuleppele et võtavad kohe töösse ja saavad ka auto peal proovida.
Vasta