e34 kaugtuled...

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

e34 kaugtuled...

Postitus Postitas toivoku »

Ei saa pirni kätte, või noh ei saa seda kopsikutki lahti, ei jõua keerata lihtsalt, ja 1 poole pirn läbi, kas seal miskine trikk? Proovisin küll alla suruda ja keerata aga noh ei tule teps mitte seda pidi lahti nagu noolekesed nätiavad. Asi pole ka minu jõuetuses, 3 inimest ei ole suutnud lahti keerata seda. Tulede eest ära võtmine on kah suht jama töö võrreldes e32ga.
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

Ikka keerates, muud trikki seal pole, kui pole mingit oma ratsi tehtud.
Tuleb torutangid abiks võtta, kui nii kinni mädanenud on :P
525 TDS´a EXECUTIVE
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

Maiks kirjutas:Ikka keerates, muud trikki seal pole, kui pole mingit oma ratsi tehtud.
Tuleb torutangid abiks võtta, kui nii kinni mädanenud on :P
Ei mahu vahele torutangid :P .
Lauri_R

Postitus Postitas Lauri_R »

Keerad aint 90 kraadi minu arust.
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

lauri91 kirjutas:Keerad aint 90 kraadi minu arust.
noh ma ei saak raadigi keeratud :D , keegi tainapea kunagi ammu äkki kinni liiminud, proovisin mõlemat kaug tuld ja sellepärast tuligi mõte,et äkki teen miskit valesti sest mõlemad ei saa ju nii peetis olla, aga eks lähen vägistan edasi.

Tulesid vist muudmoodi kätte ei saa kui stanget ära ei võta jah? :S
RaimoK
Huviline
Postitusi: 174
Liitunud: 14.06.2007 15:57 08
Asukoht: Lääne-Virumaa

Postitus Postitas RaimoK »

Kipub ära oksüdeeruma see kopsik. Endal keerasin puruks. Lambipesa tuli tuli ülejäänud tule küljest lahti. Ja pärast liikus küll krt.
E61 530D Touring 2008
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

RaimoK kirjutas:Kipub ära oksüdeeruma see kopsik. Endal keerasin puruks. Lambipesa tuli tuli ülejäänud tule küljest lahti. Ja pärast liikus küll krt.
mul kah see lambipesa vist tule küljest lahti sest 1 pool veidi loksub, egas midagi tuleb maha võtta.
joffe
Huviline
Postitusi: 1990
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Postitus Postitas joffe »

lauri91 kirjutas:Keerad aint 90 kraadi minu arust.
Jäta nüüd- kuskil 10- 15 kraadi, võib olla isega vähem. Keerata vastupäeva ja tõmmata. Proovi siia- sinna keerata- tuleb "meelitada", vast hakkab liikuma! ;)
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Postitus Postitas Kustas »

Ei pea esistanget maha võtma. Võtad lihtsalt neerupleki ära ja siis tule ümbrise iluvõre ära ja siis pääsed tulele ligi.
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

Kustas kirjutas:Ei pea esistanget maha võtma. Võtad lihtsalt neerupleki ära ja siis tule ümbrise iluvõre ära ja siis pääsed tulele ligi.
selle neeruplekiga mam äletan jamasin kunagi miljon aastat, seeon miskite plastik nagadega nurkadest kinni eksole? on sul äkki häid juhendeid kuidas kätte saada see plekk sealt?
joffe
Huviline
Postitusi: 1990
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Postitus Postitas joffe »

Sai just tulesid vahetatud, aga eelpoolnimetatud probleemidega tegeles mul minu pealinnast külla tulnud poeg. Igatahes koukis ta sealt seestpoolt ja mingi aeg laskis tõmmata. Vot, kui on silma ees selle klambri ehitus, äkki tuleb midagi pähe. Ega nad on üldse huvitavad- mul üks vunts tilpnes ja sain aru, et miski ei hoiagi teda. Tellisin uue klambri, aga kohale ei saa! Tuli välja, et vaja enne klamber vuntsi külge ja sisse, aga mina panin enne klambri sisse ja siis üritasin vuntsi paika panna- tulutult!
Kustas
Huviline
Postitusi: 3407
Liitunud: 11.02.2004 02:31 21

Postitus Postitas Kustas »

Täpselt, pole see nii lihtne, sellepärast pooled E34'd ongi eest "lahtisete vuntsidega". Selle klambriga oli ikka veits nikerdamist, ise kahjus ei mäleta enam, mis keiss oli. Toits, viska käed külge ja uuri.
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

Kustas kirjutas:Täpselt, pole see nii lihtne, sellepärast pooled E34'd ongi eest "lahtisete vuntsidega". Selle klambriga oli ikka veits nikerdamist, ise kahjus ei mäleta enam, mis keiss oli. Toits, viska käed külge ja uuri.
Ma ei viitsi stanget maha kruttida :P .
joffe
Huviline
Postitusi: 1990
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Postitus Postitas joffe »

Stanget polegi vaja maha kruttida, vaja vaid rakendada vastavat tehnoloogiat, mida võiks sulle seletada vastava töö läbi teinud inimene.
Kasutaja avatar
Andrez
Huviline
Postitusi: 820
Liitunud: 18.02.2007 23:22 17
Asukoht: Tallinna lähiümbrus

Postitus Postitas Andrez »

Näh neeruplekk käib maha imelihtsalt. Lihtsalt piiiika kruvikeerajat on vaja. Tulede plast võre juures on üleval välimistes servades augud. sealt vaja kruvikeeraja sisse ajada ja klamber lahti vajutada, ülilihtne. Aga vaadake parem piltide pealt http://home.comcast.net/~winstonfong/re ... emoval.htm
Once you buy a BMW you will notice that over the years you will slowly become a certified mechanic, your trunk will be filled with coolant, rags and ATF fluid but your life will feel PERFECT
Lauri_R

Postitus Postitas Lauri_R »

joffe kirjutas:
lauri91 kirjutas:Keerad aint 90 kraadi minu arust.
Jäta nüüd- kuskil 10- 15 kraadi, võib olla isega vähem. Keerata vastupäeva ja tõmmata. Proovi siia- sinna keerata- tuleb "meelitada", vast hakkab liikuma! ;)
Ok, võib-olla ma siis eksin. Vahetasin endal tegelikult gabariidi pirni ja seal tundus nagu rohkem...samas ega seal vahet ei ole palju seda keerama peab...lihtsalt keera :lol:
Kasutaja avatar
toivoku
Huviline
Postitusi: 12044
Liitunud: 04.02.2003 23:56 20
Peamine sõiduk: 524td
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Postitus Postitas toivoku »

Andrez kirjutas:Näh neeruplekk käib maha imelihtsalt. Lihtsalt piiiika kruvikeerajat on vaja. Tulede plast võre juures on üleval välimistes servades augud. sealt vaja kruvikeeraja sisse ajada ja klamber lahti vajutada, ülilihtne. Aga vaadake parem piltide pealt http://home.comcast.net/~winstonfong/re ... emoval.htm
sellel ingi eest suured äitähid :) .
Vasta