E39 kellad lähevad nulli

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
dantee
Huviline
Postitusi: 386
Liitunud: 11.02.2005 10:41 09
Asukoht: Valga

E39 kellad lähevad nulli

Postitus Postitas dantee »

Mure selline, kui käivitan masina, armatuur töötab ja mõne hetke möödudes jääb põlema vaid armatuuri valgustus. Lülitan süüte välja ja käivitan uuesti, kõik töötab ja parema õnne puhul jääb tööle. Kust viga otsida, saan aru et mingi ühendus võib olla pidune, kuid milline? Kõik muu töötab laitmatult.
Autoks e39, 528, 96.a.
laurts
Huviline
Postitusi: 1155
Liitunud: 05.05.2006 01:25 37
Asukoht: Tallinn/Keila

Postitus Postitas laurts »

sama viga autol,samuti peale uut käivitamist töötasid kellad normaalselt,kuid mootor puterdas ja vibra oli sees,ning siis ka mootor ära kustus ja enam käima ei läinud.kust peaks viga otsima?
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8286
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Süüteluku põhi?
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
velvo6
Huviline
Postitusi: 1151
Liitunud: 10.12.2007 22:59 53
Asukoht: ...::: Pärnu :::...

Postitus Postitas velvo6 »

laurts kirjutas:sama viga autol,samuti peale uut käivitamist töötasid kellad normaalselt,kuid mootor puterdas ja vibra oli sees,ning siis ka mootor ära kustus ja enam käima ei läinud.kust peaks viga otsima?
Sama mis mul!!!! aga mul ei tööta siis aknad ka! Peale uut käivitamist kõik nagu uus! :D
Kasutaja avatar
dantee
Huviline
Postitusi: 386
Liitunud: 11.02.2005 10:41 09
Asukoht: Valga

Postitus Postitas dantee »

Olin selle teema juba ise unustanud, kuna peale keneka puhastamist sinna kogunenud prahist, harjade puhastamist ja mähiste otsade üle pressimist, kadus viga ja pole enam ennast ilmutanud. Samas olen aru saanud, et ohtralt selliseid anomaalseid vigu elektrisüsteemis ilmneb, kui aku pool nätske. Laed aku statsionaarse laadijaga 1x kahe kuu tagant täis ja probleeme jälle vähem! :idea: :|
Kasutaja avatar
velvo6
Huviline
Postitusi: 1151
Liitunud: 10.12.2007 22:59 53
Asukoht: ...::: Pärnu :::...

Postitus Postitas velvo6 »

akus võib küll asi olla sest sõita saab ainult linnas ja väikseid otsi! vähemalt minul:)
laurts
Huviline
Postitusi: 1155
Liitunud: 05.05.2006 01:25 37
Asukoht: Tallinn/Keila

Postitus Postitas laurts »

velvo6 kirjutas:akus võib küll asi olla sest sõita saab ainult linnas ja väikseid otsi! vähemalt minul:)
minu probleem ka lahendatud ja veaks samuti lühikesed otsad,mis sai kolimise käigus tehtud(300m otsad).selle tagajärjel tõmbas mootori millegi pärast täis.kui auto käima sai,tegin ca 10km otsa ja kõik toimib nii nagu enne.
Vasta