E34 Touring tagant kiuksub

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Joonas530
Huviline
Postitusi: 97
Liitunud: 13.08.2005 10:18 23
Asukoht: tallinn

E34 Touring tagant kiuksub

Postitus Postitas Joonas530 »

Tere probleem siis selline, et E34 touringul millel on vahetatud silikon puksid stabika kondid ning amordipadjad on tagasillas või siis mujalt tagant tulev rõve kiuksumine või nagin ning ülejäänud jupid tunduvad ka olevat väga heas korras ning nivood ei ole ka märjad. Olen kuulnud, et osadel on olnud sarnased sümptomid katuseluugi pärast, kuid kas keegi oskaks täpsemalt selgitada.
Kasutaja avatar
Joonas530
Huviline
Postitusi: 97
Liitunud: 13.08.2005 10:18 23
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Joonas530 »

Kas siis kellelgi pole sarnast probleemi olnud.
boob
Huviline
Postitusi: 59
Liitunud: 13.11.2006 18:22 15
Telefon: 5013912
Asukoht: Tapa

Postitus Postitas boob »

Kas see kriuksumine hakkas enne või pärast tagasillas juppide vahetamist?
Ise olen korra sattunud B puksidele, mis nagisesid ka jubedalt. Lõpuks aitas ainult vahetus teiste pukside vastu ja nagin kadus nagu nõiaväel.
"Kes naerab viimasena..? Ma olen siis teie järel!"
Kasutaja avatar
Joonas530
Huviline
Postitusi: 97
Liitunud: 13.08.2005 10:18 23
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Joonas530 »

Oli kohe algusest peale ning kõik jupid sai originaalid pandud, kuid kõige kummalisem on see, et vahel on tükk aega vaikus ning siis jälle mingi aeg on kriuksumine.
Ühesõnaga kõik mõtted on oodatud ning proovida tasuks kõike.
Kasutaja avatar
nemps
Huviline
Postitusi: 327
Liitunud: 05.04.2006 17:29 07
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas nemps »

Kuna kõike võib pakkuda, siis räägin kuidas minu touringuga oli. Samamoodi nivooamordid ja peale suurte tagasillapukside vahetust hakkas kriuksuma taga vasakul pool aukudest läbi sõites. Jupp aega sõitsin niimoodi ja mõtlesin mis **** seal küll lahti on. Ja ükskord tekkis selline uitmõte et äkki käib sumpa kuhugile vastu, viskasin auto alla kõhuli ja mis ma näen neljast vajalikust sumpatripist terved ainult üks, kõige tagumine. Siis vandusin küll oma lolli pead ja tänasin jumalat et sumpa kuskil linnavahel lihtsalt küljest ära polnud kukkunud. Vahetasin tripid ära ja kriuksud kadusid nagu nõiaväel
:lol:
BMW E34 525i touring
Kasutaja avatar
Joonas530
Huviline
Postitusi: 97
Liitunud: 13.08.2005 10:18 23
Asukoht: tallinn

Postitus Postitas Joonas530 »

Aitäh mõtte eest, eks õhtul saab vaadata ja uurida, kuid pakkuge veel variante, siis saab kõik korraga üle kontrollida.
Vasta