E34 525 tds karteri tuulutus?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Leho
Huviline
Postitusi: 4557
Liitunud: 29.03.2005 21:41 31
Peamine sõiduk: BMW E60 550I
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

E34 525 tds karteri tuulutus?

Postitus Postitas Leho »

olen siin foorumist leidnud vastakaid arvamusi.
Kus üks bmw remontija ütles et karteri tuulutus klapp peaks sellisel mootoril olema. Ja teine remondimees ütles et sellisel mootoril ei ole karteri tuulutus klappi. Lisaks realoem-is sirvides ei suutnud silma jääda sellist detaili. Vbl-a ma lihtsalt ei osanud otsida.
Äkki kellelgi on kogemusi sellise klapiga diisel mootoril Siis oleks igasuguse täpsustavad ja abistava info eest tänulik.
BMW E60 550i MY05 270KW. Telefoni number : +372 56 206 746
Iga foorum on täpselt tema omanike ja modede andekat nägu.
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

Sellel mootoril käib tuulutus läbi klapikambri kaane otse õhufiltrisse ja minu teada seal kaane all küll mingit klappi pole, peaks olema ainult mingi filtri moodi asi, kui sedagi(ei ole süvenenud )
525 TDS´a EXECUTIVE
Kasutaja avatar
erikred
Huviline
Postitusi: 1636
Liitunud: 04.11.2005 22:07 33
Peamine sõiduk: E38 740D
Asukoht: põhja läti metsad

Postitus Postitas erikred »

Klapikambri kaane "sees"on paraja vorsti pikkusega metallist filter. Rohkem pole seal midagi. Endal oli see päris tavotine, paar tundi bensusees leotamist ja natukene loputamist oli asi puhas, tuulutab paremini nüüd vast??

terv
erich
raivo01
Huviline
Postitusi: 85
Liitunud: 12.11.2006 21:35 11
Asukoht: Pärnu

Postitus Postitas raivo01 »

erikred kirjutas:Klapikambri kaane "sees"on paraja vorsti pikkusega metallist filter. Rohkem pole seal midagi. Endal oli see päris tavotine, paar tundi bensusees leotamist ja natukene loputamist oli asi puhas, tuulutab paremini nüüd vast??
Kätte saab kuidas? klapikambri kaan maha või kuidagi muud moodi?
Kasutaja avatar
erikred
Huviline
Postitusi: 1636
Liitunud: 04.11.2005 22:07 33
Peamine sõiduk: E38 740D
Asukoht: põhja läti metsad

Postitus Postitas erikred »

raivo01 kirjutas:
erikred kirjutas:Klapikambri kaane "sees"on paraja vorsti pikkusega metallist filter. Rohkem pole seal midagi. Endal oli see päris tavotine, paar tundi bensusees leotamist ja natukene loputamist oli asi puhas, tuulutab paremini nüüd vast??
Kätte saab kuidas? klapikambri kaan maha või kuidagi muud moodi?
Ega seal mingit muud varianti pole jah, õlikorgi august sa vaevalt ta välja tirid. Õigeid võtmeid on ainult vaja väljas peaks olema torx polt E?? suurusega, seespool plekk kate mis käis minu mäletamist mööda torx t10 otsikuga maha. Edu lammutmisel ja igaksjuhuks osta uus klapikambri kaane tihend ja filtrikorpusele rõngastihend kah.

terv
erich
Vasta