e34 95a salongituled jäävad põlema

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
kassvassili
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 20.09.2004 11:35 12
Asukoht: Tallinn

e34 95a salongituled jäävad põlema

Postitus Postitas kassvassili »

Krt sõitsin eile maanteel mingist lohust läbi ja laksti, kõik salongi tuled hakkasid põlema - ära kustutada ei saa, sest lüliti off-asendis ikka põlevad.

Milles asi võib olla? Kas lülitid töötavad nii, et kui lükkad "off" asendisse, siis võetakse mass ära? Ja äkki saavad lisamassi kuskilt?

Kust peaksin kontrollima juhtmeid, on kellelgi mõni idee, elektrialal olen ise täitsa tumba. Esilagu võtsin pirnid välja lihtsalt igalt poolt.
tapu92
Huviline
Postitusi: 210
Liitunud: 25.01.2006 20:20 21
Asukoht: Läänemaa

Postitus Postitas tapu92 »

ega ma migi tark pole aga võibolla on mingi lühis
kassvassili
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 20.09.2004 11:35 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kassvassili »

Pika uurimise peale leidsin netist, et kellegi kuskil oli veel sama probleem (ja mis veel huvitavam, tal ka puldist uksi lukku pannes reisija uks aeg-ajalt ei lukustu nagu minulgi) ja tal soovitati see julla ära vahetada, mis hoiab ust kinni (kere küljes, käib torksidega lahti).

Aga äkki keegi teab, kas salongi valgustitel on eraldi ka mingi kaitse? Ma saksa keelest kolligi ei jaga, niipalju tean, et licht on valgus vist
Kasutaja avatar
AARE540
Huviline - moderaator
Postitusi: 11703
Liitunud: 31.01.2004 21:43 11
Peamine sõiduk: Scania 500R '24 Mercedes-Benz E350 '15 BMW 540i'94
Telefon: 53311120
Asukoht: Pärnu
Kontakt:

Postitus Postitas AARE540 »

Sisevalgustus on saksa keeles Innenbeleuchtung, kuid ma ei ole kindel, kas selle jaoks eraldi kaitset on, vist ikka oli... Samas, läbipõlenud kaitsme puhul peaks nagu tuled hoopis ära kustuma...
Kasutaja avatar
erikred
Huviline
Postitusi: 1636
Liitunud: 04.11.2005 22:07 33
Peamine sõiduk: E38 740D
Asukoht: põhja läti metsad

Postitus Postitas erikred »

kas ohutuled hakkasid kah äkki põlema??

terv
erich
kassvassili
Huviline
Postitusi: 45
Liitunud: 20.09.2004 11:35 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas kassvassili »

põlema hakkasid ainult 3 salongituld: armatuuri kohal ja kaks tagumiste postide tuld.

Ja mingi hetk pärast seda panin ma tähele, et näidikutablool E ja D (automaatkasti "economy"ja "drive") põlevad ainult osaliselt. Kui auto hetkeks välja lükata, siis peale käivitamist põlevad mingi hetke täielikult ja siis kustuvad osad pikslid ära jälle.


Viitab mingile suuremale elektrijamale ?
Vasta