2,4 td pihusti probleem

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Rain
Huviline
Postitusi: 712
Liitunud: 29.12.2003 14:07 56
Asukoht: Tallinn

2,4 td pihusti probleem

Postitus Postitas Rain »

Probleem seisneb siis selles, et sai vahetatud pihustiotsad, mis olid väga läbi juba, nõelad olid suhteliselt kinni ikka. Panin siis uuesti pihustid peale ja pärast väikest proovisõitu avastasin, et kahe pihusti juurest lased diislit läbi. Ta saseb just sealt kohast läbi kust pihusti kaheks saab võtta. Proovisin pingutada aga kinni mis kinni. Äkki keegi oskab öelda, et milles asi võib olla. Tean et seal peaksid olema mingisugused seibid mida on soovitatav vahetada aga vaatasin www.realoem.com lehel on ainult välja toodud üks seib, ms on seespool pihustit. http://www.realoem.com/bmw/showparts.do ... g=13&fg=15
Sellel pildil siis nr. 5 seib. Samas pihustiotsast üleval pool olev jublakas ei ole üldse välja toodud. Äkki on hoopis see vigane?
Rain
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

Minul ei olnud pihustite vahel mingeid seibe. Kokku pannes panin vähe keermeliimi vahele ja peavad nad kõik. See number 5 seib käib üldse pihusti otsa alla.
525 TDS´a EXECUTIVE
Kasutaja avatar
Viljar
Huviline
Postitusi: 5047
Liitunud: 02.01.2004 21:25 37
Asukoht: Tallinn-Harjumaa

Postitus Postitas Viljar »

Kas tuleb pihusti enda vahelt, või pihusti ja kaane vahelt ?
Pihusti ja kaane vahel peab olema vask seib, mis tuleb vahetada igaljuhul.
Mercedes EQS 450+ 2022
Kasutaja avatar
Rain
Huviline
Postitusi: 712
Liitunud: 29.12.2003 14:07 56
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Rain »

Neid pihusti ja kaane vahelisi seibe ma ei vahetanud kuna pihustid pole ennem maas käinud(otsi pole ennem vahetatud nendel pihustitel kuna puudusid muljumisjäljed ja tegelane kes mul neid otsi vahetas ütles ka sama) ja need paistsid väga korralikud. Esimese ja neljanda pihusti ümbrus läheb kütet täis aga keerme vahelt mulle ei tõuse seega peaks need ju pidama ikka. Kütust ajab välja sealt kohast kust pihusti kaheks käib, et otsi vahetada. Kas see keermeliim võtab siis nii kinni et enam lahti ei saagi kunagi we? Või oli ta mingi vedelam asi? Olen kuulnud sellisest asjast ka jah. Aga asi sai alguse just pärast otste vahetust. ennem oli asi väga kuiv.
Kasutaja avatar
Maiks
Huviline
Postitusi: 665
Liitunud: 13.08.2005 19:15 45
Asukoht: Märjamaa

Postitus Postitas Maiks »

See mida mina kasutasin oli üsna vedel ja nii kinni ta ikka ei võta et enam lahti ei saa.
525 TDS´a EXECUTIVE
Vasta