K: e34 teisaldatava konksu kohta

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Kalm
Huviline
Postitusi: 92
Liitunud: 22.11.2006 18:58 32
Asukoht: Läänemaa

K: e34 teisaldatava konksu kohta

Postitus Postitas Kalm »

et seda konksu saab võtmega kätte ainult,autot ostes mulle seda kaasa ei antud,kas see võti on universaalne asi või mis moodi ma selle sealt kätte saaks :lol:
525tds jõud
Kasutaja avatar
romm
Huviline
Postitusi: 141
Liitunud: 24.08.2006 11:48 14
Asukoht: Tartu- Jõgevamaa

Postitus Postitas romm »

Minuteada see võti ei ole universaalne. Vähemalt minu konksule sõbra võti ei istunud. Ei jäänudki mul muud üle, kui see luku osa (must, plastmassis, millest saab keerata)lihtsalt puru murda. Iseenesest midagi sellest katki ei ole, kuna selle plastikust "nupu" südamik on rauast ja seda saab väga edukalt keerata väiksemat sorti lehtvõtmega, kui vaja konksu paigaldada, või ära võtta. Ainuke oht on nüüd selles, et kui kellelgi väga vaja seda konksu, siis saab kerge vaevaga ära varastada see aeg, kui see autol küljes on. Aga enne kui ise lõhkuma hakkad, võiksid asja veel vähe uurida, äkki muu võimalus ka olemas.
Kasutaja avatar
Marko S
Huviline
Postitusi: 3549
Liitunud: 11.10.2005 19:02 22
Peamine sõiduk: E39 530d
Asukoht: Tallinn
Kontakt:

Re: K: e34 teisaldatava konksu kohta

Postitus Postitas Marko S »

Kalm kirjutas:et seda konksu saab võtmega kätte ainult,autot ostes mulle seda kaasa ei antud,kas see võti on universaalne asi või mis moodi ma selle sealt kätte saaks :lol:
Minuteada pole see ka universaalne,aga ma ei ole kindel.samas kus kandis elad,võib ju proovida minu võtmega su konksu :roll:
Vasta