E34 TDSa ei käivitu korralikult.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
amino
Huviline
Postitusi: 148
Liitunud: 03.11.2006 20:15 13
Asukoht: Tallinn

E34 TDSa ei käivitu korralikult.

Postitus Postitas amino »

Nimelt siis asi selles, olen siin lugenud igasugu teemasid selle kohta. P6him6tteliselt ei taha k2ivituda eriti kylmana soojamootoriga läheb lihtsamini käima. Mitte küll nagu paugu pill aga läheb. Sa ka eeslsüüte küünlad m66detud need on OK. Ka etteande pumpa on m66detud elektriliselt see peaks nagu töötama. Just tahtsingi tegelt tähelepanu sellele juhtida, et äkki see on juba oma aja ära elanud, et nagu ei jaksa ette ajada kytet. Täna oli paagis alla 20 li kütust pidin käiama. Lasin paagi täis läks ilusti käima. Ja yhekorra idin naftat juurde kallama. kui tuli oli just p6lema läinud. Sest ennem ei saanudki käima. Kuidas saaks näiteks pumba r6hku muuta?? V6i on kellelgi ideid pakkuda. Ja kui autot käivitama hakata siis on ka näha läbi selle läbipaistva vooliku mis läheb kytusefiltrisse, et 6hu mullid jooksevad seal.
Viimati muutis amino, 01.12.2006 23:27 27, muudetud 1 kord kokku.
525tdsa touring
boob
Huviline
Postitusi: 59
Liitunud: 13.11.2006 18:22 15
Telefon: 5013912
Asukoht: Tapa

Re: E34 TDSa ei käivitu korralikult.

Postitus Postitas boob »

amino kirjutas:Nimelt siis asi selles, olen siin lugenud igasugu teemasid selle kohta. P6him6tteliselt ei taha k2ivituda eriti kylmana soojamootoriga läheb lihtsamini käima. Mitte küll nagu paugu pill aga läheb. Sa ka eeslsüüte küünlad m66detud need on OK. Ka etteande pumpa on m66detud elektriliselt see peaks nagu töötama. Just tahtsingi tegelt tähelepanu sellele juhtida, et äkki see on juba oma aja ära elanud, et nagu ei jaksa ette ajada kytet. Täna oli paagis alla 20 li kütust pidin käiama. Lasin paagi täis läks ilusti käima. Ja yhekorra idin naftat juurde kallama. kui tuli oli just p6lema läinud. Sest ennem ei saanudki käima. Kuidas saaks näiteks pumba r6hku muuta?? V6i on kellelgi ideid pakkuda.
Üpris kindel, et sul vajub autol küte alla, eks siis õhk kütuse sissevoolutorus. Ehk siis teema, mida on siin rohkem, kui korra räägitud.
"Kes naerab viimasena..? Ma olen siis teie järel!"
amino
Huviline
Postitusi: 148
Liitunud: 03.11.2006 20:15 13
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas amino »

Ja kui autot käivitama hakata siis on ka näha läbi selle läbipaistva vooliku mis läheb kytusefiltrisse, et 6hu mullid jooksevad seal. No sinna saab ka klapi vahele panna. Aga kui käivitama hakata ja kytte alla vajub siis etteandepump peaks ideejärgi ju selle tagasi lööma, mida ta siis teoreetiliselt ei suuda teha vastava j6uga?
525tdsa touring
boob
Huviline
Postitusi: 59
Liitunud: 13.11.2006 18:22 15
Telefon: 5013912
Asukoht: Tapa

Postitus Postitas boob »

amino kirjutas:Ja kui autot käivitama hakata siis on ka näha läbi selle läbipaistva vooliku mis läheb kytusefiltrisse, et 6hu mullid jooksevad seal. No sinna saab ka klapi vahele panna. Aga kui käivitama hakata ja kytte alla vajub siis etteandepump peaks ideejärgi ju selle tagasi lööma, mida ta siis teoreetiliselt ei suuda teha vastava j6uga?
Paagisisene pump lõi mälu järgi 0,4 või 0,6at, see on siiski vähe, et koheselt surve üles lüüa ja õhk läbi suruda. Vaja ikka natuke käiamist. See pole ka probleemi lahendus.
Vaata üle ülevoolutorud, kas pihustid pole kuskilt kütuseniisked, kas see samane läbipaistev toru ei lase pumba või filtri poolt õhku vahele.
Muide see alla 20L kütuse alla vajumine paistab olema nn. tüüpviga nendel 525TDS'idel :roll:
"Kes naerab viimasena..? Ma olen siis teie järel!"
amino
Huviline
Postitusi: 148
Liitunud: 03.11.2006 20:15 13
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas amino »

No nii käisin paartundi tagasi tanklas. Auto seisis yks 3 tundi ja nüüd läks peaaegu paugust käima kuid käimaminemisel alguses väheke ikka puterdas. Mul on selline tunne et mida rohkem ma selle autoga v6i bemmidega s6idan seda kiiremini saab minust automehaanik :D:D:D
525tdsa touring
raiks660
Huviline
Postitusi: 65
Liitunud: 13.08.2006 14:04 46
Asukoht: haapsalu

Postitus Postitas raiks660 »

"tere tulemast klubisse" siis
mul uus bmw ainult kere on vahetamata ...
amino
Huviline
Postitusi: 148
Liitunud: 03.11.2006 20:15 13
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas amino »

:D
525tdsa touring
senka
Huviline
Postitusi: 61
Liitunud: 26.10.2006 01:51 19

Re: E34 TDSa ei käivitu korralikult.

Postitus Postitas senka »

amino kirjutas:Nimelt siis asi selles, olen siin lugenud igasugu teemasid selle kohta. P6him6tteliselt ei taha k2ivituda eriti kylmana soojamootoriga läheb lihtsamini käima. Mitte küll nagu paugu pill aga läheb. Sa ka eeslsüüte küünlad m66detud need on OK. Ka etteande pumpa on m66detud elektriliselt see peaks nagu töötama. Just tahtsingi tegelt tähelepanu sellele juhtida, et äkki see on juba oma aja ära elanud, et nagu ei jaksa ette ajada kytet. Täna oli paagis alla 20 li kütust pidin käiama. Lasin paagi täis läks ilusti käima. Ja yhekorra idin naftat juurde kallama. kui tuli oli just p6lema läinud. Sest ennem ei saanudki käima. Kuidas saaks näiteks pumba r6hku muuta?? V6i on kellelgi ideid pakkuda. Ja kui autot käivitama hakata siis on ka näha läbi selle läbipaistva vooliku mis läheb kytusefiltrisse, et 6hu mullid jooksevad seal.
õhumullid tulevad tavalselt paagist.võta paak pealt lahti ja vta yle see voolik mis tuleb etteandepumbast edasi.orginaalis on seal veidrad klambrid millel ajapikku pinge sureb vaheta need ära ja mullid peaksid unustatud olema.NBsee paagi pump on kõrvadega paagipõhjas kinni et natuke vaata enne kui kiskuma hakkad
Vasta