Väga palju koode peale pihustite tihendite vahetamist- e61 525d

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Mrzeerox
Huviline
Postitusi: 17
Liitunud: 15.01.2021 07:32 29
Peamine sõiduk: Bmw 525d 06

Väga palju koode peale pihustite tihendite vahetamist- e61 525d

Postitus Postitas Mrzeerox »

Tere bmw entusiastid,

Probleem vägagi imelik, kui nii võib öelda. Vahetasin kõik pihustite tihendid ära, panin pihustid sisse tagasi ja peale seda hakkas jant pihta. Autot käima pannes hakkas pöörded hüppama nagu oleks tõkkejooksu võistlustel AGA kui anda nt 5 sekundit gaasi kuskil 2000rpm juures, siis pöörded lõpetavad hüppamise ja auto käib, nagu poleks midagi juhtunud. Esimesed 50-60km isegi ISTA ei näitand, et oleks mingeid probleeme, peale 150km sõitu hakkas auto päris normil värisema sõidu pealt ja viskas mulle päris suure hunniku koode ka(all pool).

Mida tähele olen pannud on see, et kui pöörded hüppavad ja näiteks esimese pihusti lahti ühendan, siis nagu miski ei muutukski. Aga kui need pöörete hüppamised ära lõppevad ja pihusti lahti ühendan, siis nagu tahaks auto välja surra :?: :?: Samuti olen proovinud MAF'i lahti ühendamist, mingit erinevust ei ole.

Nüüd ISTA'st tulnud koodid-
P0193 Fuel Rail Pressure Sensor "A" Circuit High
P2620 Throttle Position Output Circuit / Open
P0113 Intake Air Temperature Sensor 1 Circuit High (Bank 1)
P0101 Mass or Volume Air Flow "A" Circuit Range/Performance
P0237 Turbocharger/Supercharger Boost Sensor "A" Circuit Low
P1278 Manufacturer specific

Autol ei ole jõud kadunud, ainult natukene rohkem kütust võtab...

Äkki kellelgi taolist probleemi olnud?

Samuti küsimus, kui tahta nüüd igaks juhuks pihustid stendi viia(kõik 6) siis palju see maksma minna võib? Iga koht kuhu helistanud olen siia maani on ütlend, et tulge kohale ja vaatame. Aga see tähendab seda, et ma peaksin sõitma min 100km, et saada teada, et nt stendimine läheb 500€. Kasutu sõit

Pihusti OEM kood- 13537794652
mike1
Huviline
Postitusi: 708
Liitunud: 15.09.2003 15:04 12
Telefon: 56052094

Re: Väga palju koode peale pihustite tihendite vahetamist- e61 525d

Postitus Postitas mike1 »

Üks veakoodi andjatest/nende kaabeldus lühises ja tõmbab teiste toite/ühenduse maha.
Mootorikatte kuumakatte osa käib vastu kõrgsurve rõhuanduri katkise isolatsiooniga juhtmeid?
56052094
Vasta