E34 92a. BMW 525i automaat manuaaliks?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
kenni
Huviline
Postitusi: 4
Liitunud: 29.04.2005 22:17 26
Asukoht: Raplamaa

E34 92a. BMW 525i automaat manuaaliks?

Postitus Postitas kenni »

Ostsin 2005 aasta jaanuaris leedust selle BMW automaat kastiga ja poole aasta pärast hakkas kast tõrkuma ja vajas remonti. Tänaseks olen sinna kasti matnud u. 19000- ja isu on otsas. Auto on mootori ja kere poolest väga heas korras. Küsimus: kas keegi on vahetanud automaat kasti manuaali vastu? On see üldse teostatav ja palju selline üritus maksta võiks? (Või tahab keegi autot osta tehku pakkumine :) )
Kasutaja avatar
joh
Huviline
Postitusi: 491
Liitunud: 26.07.2006 21:33 05
Asukoht: Saue

Postitus Postitas joh »

Tahtsin esitada mõne küsimuse seoses automaadi manuaaliga asendamise kohta, aga ei osanudki oma küsimust ühegi juba olemasoleva teema juurde lisada.. võtsin siis selle :P

Igatsahes, millised tööd kaasnevad sellise operatsiooniga?
Vaja siis vahetada kast ja kardaan. Olen kuulnud, et ka differ? Tõsi?
Teiseks, juurde on vaja loomulikult panna sidur. Siit ka küsimused:
kas pedaalideplokk (misiganes :lol: ) on kinni poltidega või on tegemist keevitusega? Teiseks, mees, kes hakkab tööd teostama ütles, et tal on varemalt tekkinud probleeme kickdowni elektrisüsteemidega (?).. Ja üldiselt kas elektris on mingeid erinevusi? Veel tahaks teada, kas igasugused õlijahutusradiaatorid ja värgid on sobivad? Ühesõnaga, keegi teadjam võiks anda infot ning üles lugeda tööd, mis tegemist vajavad. Kõik jupid on teise auto pealt võtta..

Autoks (ja ka doonoriks) on 91a 525i (M50B25)

Ette tänades,
Joh
Viimati muutis joh, 06.09.2007 23:43 56, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
romm
Huviline
Postitusi: 141
Liitunud: 24.08.2006 11:48 14
Asukoht: Tartu- Jõgevamaa

Postitus Postitas romm »

Kasutaja avatar
nemps
Huviline
Postitusi: 327
Liitunud: 05.04.2006 17:29 07
Asukoht: Jõgeva

Postitus Postitas nemps »

pedaalid käivad pika poldiga, raam ja kõik jääb samaks, lihtsalt manuaalil on
polt siduripedaali võrra pikem, minul ei olnud ainult ühte plekinaga kuhu toetus siduripedaali vedru, aga ma arvan et see tuleneb ka aastate erinevusest. siduripedaali vedrul on vist kaks erinevat varianti täpsemalt võid vaadata realoemist
BMW E34 525i touring
Vasta