Mure E34ga.

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Naerugaas
Huviline
Postitusi: 76
Liitunud: 17.12.2015 11:04 03
Peamine sõiduk: BMW E34 TDS Touring
Asukoht: Pärnu

Mure E34ga.

Postitus Postitas Naerugaas »

Tere!

Mul on väike mure E34ga. Nimelt mure on selles, et lihtsalt sõidad (tavaliselt 4nda või 5nda käiguga) ning ühtäkki viskab ette sellise tulukese sekundiks või vähemaks (pmst lihtsalt korra vilgub) Pilt

ja sõiduk sureb välja ning tuleb kiirelt madalam käik viia ning gaasi tallata ja pärast seda ei ole järgmised "kes teab kui kaua" mingit jama. Varem see juhtus üsna harva, kuid eile oli juba päeva jooksul 3 korda nii. Eile oli näiteks nii, et panin neljanda sisse, püsika peale ja umbes 2 sekundit hiljem viskas tulukese hetkeks ette ja suri välja. Siis aga tõmbasin kiirelt 3nda ning siis läks jälle edasi. Olen googeldanud oi kui palju ning uurinud kõikidest võimalikest kohtadest. Ehk kellelgi sama mure olnud ning oskab öelda mis viga võib olla? Räägitud on mulle kahest versioonist, et viga on eelsüüteküünaldes või juhtpihustis. Keegi oskab veel midagi kaasa rääkida?

Tegu on 96 aasta 525tdsiga.

Aitäh!
Viimati muutis Naerugaas, 21.09.2016 17:49 34, muudetud 1 kord kokku.
Volum
Huviline
Postitusi: 3947
Liitunud: 26.02.2010 20:59 57
Asukoht: BMW Diagnostika Tartus

Re: Mure E34ga.

Postitus Postitas Volum »

Pigem on viga pumbapeas või juhtpihustis. Kas diagnostikat oled saanud teha? Kui elad Lõuna-Eestis, siis saan aidata.
Buumer Auto / 56826000
Naerugaas
Huviline
Postitusi: 76
Liitunud: 17.12.2015 11:04 03
Peamine sõiduk: BMW E34 TDS Touring
Asukoht: Pärnu

Re: Mure E34ga.

Postitus Postitas Naerugaas »

Volum kirjutas:Pigem on viga pumbapeas või juhtpihustis. Kas diagnostikat oled saanud teha? Kui elad Lõuna-Eestis, siis saan aidata.
Hmm selge, kahjuks lõuna eestis ei ela ega satu ka sinna. Diagnostikat saaksin põhimõtteliselt lasta teha tuttaval, aga on vaja sellist asja vahele osta. Uurin hetkel, tellin vast Ebayst, kui kuskilt eestist ei leia.
Pilt

Aga tänud vastamast, eks uurin ja puurin edasi.
Kasutaja avatar
pikk66
Huviline
Postitusi: 784
Liitunud: 21.02.2007 21:31 20
Asukoht: Põltsamaa

Re: Mure E34ga.

Postitus Postitas pikk66 »

Kus asud? Põltsamaal saaks laenata
BMW-le kindel
Kasutaja avatar
teet82
Huviline
Postitusi: 1945
Liitunud: 16.03.2010 19:33 15
Asukoht: võru

Re: Mure E34ga.

Postitus Postitas teet82 »

Naerugaas kirjutas:Diagnostikat saaksin põhimõtteliselt lasta teha tuttaval
E34 puhul on arvatavasti vaja ADS kaablit, ei aita lihtsalt sellest, et on ümmargune pistik.
Muidu pakuks ka pumba elektroonilise osa viga, arvatavasti saab sealt mingi "quantity adjuster" veakoodi.
Kui tundun ülbe, siis on mul lihtsalt halb tuju kellegi kolmanda pärast, ära võta isiklikult!
Naerugaas
Huviline
Postitusi: 76
Liitunud: 17.12.2015 11:04 03
Peamine sõiduk: BMW E34 TDS Touring
Asukoht: Pärnu

Re: Mure E34ga.

Postitus Postitas Naerugaas »

Lasin täna diagnosti teha ning ütles seda: fuel quantity actuator in the injection pump

Ehk ütles, et kütusepumbas viga. Vajutas gaasi ka seal paar korda ning auto jõhkatas hetkeks kui korralikult vajutas. Niiet eks tuleb seal Türil ära käia.
botzor
Huviline
Postitusi: 868
Liitunud: 28.01.2012 21:51 10
Peamine sõiduk: e36 cabrio, A4b8
Asukoht: PR

Re: Mure E34ga.

Postitus Postitas botzor »

teet82 kirjutas:
Naerugaas kirjutas:Diagnostikat saaksin põhimõtteliselt lasta teha tuttaval
E34 puhul on arvatavasti vaja ADS kaablit, ei aita lihtsalt sellest, et on ümmargune pistik.
Muidu pakuks ka pumba elektroonilise osa viga, arvatavasti saab sealt mingi "quantity adjuster" veakoodi.
Mul suvaline hiina vahejupp 2 eurone ja töötab väga hästi, näeb kõiki asju(abs, airbag, mootor) ja ka reaalajas kannatab vaadata. Pärnus on olemas täitsa.
Vasta