K: probleem e39 makiga

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kry
Huviline
Postitusi: 94
Liitunud: 28.07.2011 00:16 33

K: probleem e39 makiga

Postitus Postitas Kry »

Tervist!
sai siis soetatud omale esimene bmw, ja sellel on probleeme makiga, nimelt kui auto käivitada siis kohe hakkab makk täiest kõrist lõugama(nii et kõlarid krabisevad lausa) kas viga on makis( seadistuses) või kellegi poolt tehtud helisüsteemis, kuna mingi eraldi võim paigaldatud pagassi ja ustes igalpool orig. kõlarid.
Kasutaja avatar
azlka
Huviline
Postitusi: 201
Liitunud: 10.02.2009 11:16 46
Peamine sõiduk: bmw e39 530d AT
Asukoht: Tartu

Re: K: probleem e39 makiga

Postitus Postitas azlka »

probleem peaks makis olema, volüümi nupp jukerdab kui ma õieti mäletan, vaheta makk välja.
Kry
Huviline
Postitusi: 94
Liitunud: 28.07.2011 00:16 33

Re: K: probleem e39 makiga

Postitus Postitas Kry »

azlka kirjutas:probleem peaks makis olema, volüümi nupp jukerdab kui ma õieti mäletan, vaheta makk välja.
hmm, aga ma ju isegi ei puutu voli nuppu, audil oli külmaga selline probleem et kui nati keerasid läks kohe põhja, aga ma makki ei puutu, panen ainult võtmest auto käima ja kohe hakkab põhjas lõugama, aga pakkuge mulle siis originaal makki :) laia displeiga
Kasutaja avatar
Maximaator
Huviline
Postitusi: 922
Liitunud: 04.01.2010 21:00 21
Asukoht: Kose
Kontakt:

Re: K: probleem e39 makiga

Postitus Postitas Maximaator »

Ma nüüd kindel pole aga kas mitte igale võtmele ei saa igasugu parameetrid paikka panna.
Näiteks istmete ja rooli asend ning raadiojaam mis hakkab mängima. Äkki siis saab volumi kah vastavalt võtmele määrata ????
Kry
Huviline
Postitusi: 94
Liitunud: 28.07.2011 00:16 33

Re: K: probleem e39 makiga

Postitus Postitas Kry »

Maximaator kirjutas:Ma nüüd kindel pole aga kas mitte igale võtmele ei saa igasugu parameetrid paikka panna.
Näiteks istmete ja rooli asend ning raadiojaam mis hakkab mängima. Äkki siis saab volumi kah vastavalt võtmele määrata ????
arvad et 96 aasta võti on sama tark ? :lol:
Kasutaja avatar
Maximaator
Huviline
Postitusi: 922
Liitunud: 04.01.2010 21:00 21
Asukoht: Kose
Kontakt:

Re: K: probleem e39 makiga

Postitus Postitas Maximaator »

Arvan küll jah, aga kindel ei ole kas seda volumi saab määrata või ei.
Istme ja rooli asendi ning raadiojaama saab küll määrata.
Kasutaja avatar
azlka
Huviline
Postitusi: 201
Liitunud: 10.02.2009 11:16 46
Peamine sõiduk: bmw e39 530d AT
Asukoht: Tartu

Re: K: probleem e39 makiga

Postitus Postitas azlka »

proovi teist makki ja näed, et probleem kaob ära, maki vahetus suht lihtne. Ma ühekorra juba sõbral tegin seda ja asi toimis.
Kry
Huviline
Postitusi: 94
Liitunud: 28.07.2011 00:16 33

Re: K: probleem e39 makiga

Postitus Postitas Kry »

azlka kirjutas:proovi teist makki ja näed, et probleem kaob ära, maki vahetus suht lihtne. Ma ühekorra juba sõbral tegin seda ja asi toimis.
oleks siis mõni makk mille vastu vahetada.
Kasutaja avatar
Maximaator
Huviline
Postitusi: 922
Liitunud: 04.01.2010 21:00 21
Asukoht: Kose
Kontakt:

Re: K: probleem e39 makiga

Postitus Postitas Maximaator »

No kui tõesti asi ainult volumi nupus on siis piisab ka nupu vahetusest. Ei ole keeruline protseduur.
enn1
Huviline
Postitusi: 1872
Liitunud: 20.12.2007 11:32 36
Asukoht: Tartu

Re: K: probleem e39 makiga

Postitus Postitas enn1 »

Proovi kas Treble, Bass, Balance... läheb ka paigast ära, kui oled midagi muutnud ja võtit uuesti sisse välja keerad. Kui need ka ise muutuvad, siis on maki heliseadete mikroskeem nässus.
Kry
Huviline
Postitusi: 94
Liitunud: 28.07.2011 00:16 33

Re: K: probleem e39 makiga

Postitus Postitas Kry »

enn1 kirjutas:Proovi kas Treble, Bass, Balance... läheb ka paigast ära, kui oled midagi muutnud ja võtit uuesti sisse välja keerad. Kui need ka ise muutuvad, siis on maki heliseadete mikroskeem nässus.
jep, balance läks vahepeal ise paremale poole, ning üks päev ei hakanud makk üldse mängima muusikat, siis näppisin neid balance, treble, fader jms nuppe, siis järsku hakkas täiest kõrist kisama ja mängis.
Vasta