K : E34 tds mootoripadjad

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
jyrxixx
Huviline
Postitusi: 323
Liitunud: 31.07.2007 18:08 14
Asukoht: Kuressaare saaremaa

K : E34 tds mootoripadjad

Postitus Postitas jyrxixx »

Tere.
Kurdaks siis muret suuremale ringile, lootuses et tuleb mõni hea lahendus probleemile:
Nimelt. autoks on e34 tds touring, ja mure on selles et juba 4 as kord on mootoripadjad otsas... viimati vahetasin 4 kuud tagasi... Eile kui päeval autojuurde sattusin avastasin et õues oli ca meetrine õlilaik.... lähemal läbivaatlusel selgus et karter oli küljega vasut mootoripatja sõitnud ( jälle) ja seega karteris praegu(taaskord). ja see on juba 4 as kord.
Kas ongi nii et kui tahad diisliga vähe kiiremat/järsemat sõitu teha pead iga 3-4 kuu tagant 200 euri patjadepeale uugama panema ? või leidub mingi alternatiiv lahendus ?
Tean et kiirendusmehed teevad metall patju ja hokilitritest igast jama .. ma ei kujuta ette kas diislile on heamõte selliseid panna v lammutab se kere ära ? või siis muudab sõitmise päris ebameeldivaks ?
Ootan kommentaare ja vastuseid ja loodetavasti ka lahendust :)
Ettetänades
Jüri .
325i e36 EX
525 TDS touring - Lagisteades läbi eestimaa
HrHuu
Huviline
Postitusi: 323
Liitunud: 19.01.2005 19:36 40
Asukoht: Läänemaa

Re: K : E34 tds mootoripadjad

Postitus Postitas HrHuu »

Ise olen kaks tdsi suhteliselt ribadeks kolistanud metsa ja kruusateedel ning pole ennast kuskilt otsast tagasi ka hoidnud. Imestan täitsa, kuidas üks BMW võib offroadi kannatada. Aga mootoripatju pole siiani küll vahetama pidanud, nii et sul peab seal miskine kala olema, mis sellist asja põhjustab. Ehk siis oled siiani sümptomit ravinud, kuid haiguseni polegi veel jõudnud. :D
jyrxixx
Huviline
Postitusi: 323
Liitunud: 31.07.2007 18:08 14
Asukoht: Kuressaare saaremaa

Re: K : E34 tds mootoripadjad

Postitus Postitas jyrxixx »

hmm ... vb küll ...
äkki osakd pakkuda miskit mis seda võiks põhjustada ? sest eelneva omanikupoolt on juba karter korra keevitatud...
325i e36 EX
525 TDS touring - Lagisteades läbi eestimaa
Kaupo_K
Huviline
Postitusi: 1074
Liitunud: 29.12.2009 18:25 45
Peamine sõiduk: 530D
Asukoht: Ravila

Re: K : E34 tds mootoripadjad

Postitus Postitas Kaupo_K »

Kui käigukasti padjad on tuksis siis ega need uued mootoripadjad ei kestagi. Pluss siis ka ülejäänud veermik peab olema hea et sinu rallile vastu pidada.
Kasutaja avatar
Tauri.
Huviline
Postitusi: 3001
Liitunud: 05.02.2009 19:40 22
Peamine sõiduk: X5
Asukoht: Võru

Re: K : E34 tds mootoripadjad

Postitus Postitas Tauri. »

sõber vahetab ka neid nagu sokke, aga arvan et odavad B varuosad, mina panin näiteks e32 730i padjad,kasutatud.
BMW
jyrxixx
Huviline
Postitusi: 323
Liitunud: 31.07.2007 18:08 14
Asukoht: Kuressaare saaremaa

Re: K : E34 tds mootoripadjad

Postitus Postitas jyrxixx »

:(
see nüüd küll midagi sellist ei ole mis ma kuulda tahaks :D
Mingit lahendust pole keegi veel mõtlend sellele ?
325i e36 EX
525 TDS touring - Lagisteades läbi eestimaa
Vasta