e34 elekter jamab!?

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
hunny-bunny
Huviline
Postitusi: 91
Liitunud: 24.06.2010 19:45 21
Asukoht: ELVA

e34 elekter jamab!?

Postitus Postitas hunny-bunny »

Jama siis,et ei tööta el aknad katuseluuk kesklukk laevalgus kojamehed(töötavad ainult max kiirusel :? Sai ta sellesena ostetud projektiks ja nüüd asi seal maal,et see viga kõrvalada! Lugu siis selline,et eelmine omanik kes juhuslikult ka mu sõber rääkis kuidas see juhtus ta oli sõitund vihmase ilmaga ja läbi lombi jauranud ja oligi asjaga jokk!Enne seda töötas kõik elekter ilusti! Ainukesed lisad mis veel töötavad on el peegild ja istme soojendused :)
autost rohkem
BMW 520 bensiinikas ja 1989 aastal ta valmis.
Igasugune abi on tere tulnud :)
Kõik BMW omanikud ei ole idioodid aga igal idioodil on BMW.
Kasutaja avatar
sopp
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 05.08.2008 16:59 24
Asukoht: pärnumaa

e34 elekter jamab!?

Postitus Postitas sopp »

hunny-bunny kirjutas:Jama siis,et ei tööta el aknad katuseluuk kesklukk laevalgus kojamehed(töötavad ainult max kiirusel :? Sai ta sellesena ostetud projektiks ja nüüd asi seal maal,et see viga kõrvalada! Lugu siis selline,et eelmine omanik kes juhuslikult ka mu sõber rääkis kuidas see juhtus ta oli sõitund vihmase ilmaga ja läbi lombi jauranud ja oligi asjaga jokk!Enne seda töötas kõik elekter ilusti! Ainukesed lisad mis veel töötavad on el peegild ja istme soojendused :)
autost rohkem
BMW 520 bensiinikas ja 1989 aastal ta valmis.
Igasugune abi on tere tulnud :)
mul enda e34 jamasid ka kesklukk, el.aknad, salongivalgus.vahest olid-vahest polnud vea leidsin akuklemmi + küljes olevalt väikselt lisajuhtmelt, mis ei tahtnud hästi ühendust anda, peale puhastust,ja korralikku kinnitamist asi toimib.
hunny-bunny
Huviline
Postitusi: 91
Liitunud: 24.06.2010 19:45 21
Asukoht: ELVA

Re: e34 elekter jamab!?

Postitus Postitas hunny-bunny »

mul enda e34 jamasid ka kesklukk, el.aknad, salongivalgus.vahest olid-vahest polnud vea leidsin akuklemmi + küljes olevalt väikselt lisajuhtmelt, mis ei tahtnud hästi ühendust anda, peale puhastust,ja korralikku kinnitamist asi toimib.[/quote]
aga kus see lisajuhe on kas kapotiall või istmeall? Aga suur tänu nüüd vähemalt oskan midagi ette võtta!
Kõik BMW omanikud ei ole idioodid aga igal idioodil on BMW.
Kasutaja avatar
sopp
Huviline
Postitusi: 194
Liitunud: 05.08.2008 16:59 24
Asukoht: pärnumaa

Re: e34 elekter jamab!?

Postitus Postitas sopp »

hunny-bunny kirjutas:mul enda e34 jamasid ka kesklukk, el.aknad, salongivalgus.vahest olid-vahest polnud vea leidsin akuklemmi + küljes olevalt väikselt lisajuhtmelt, mis ei tahtnud hästi ühendust anda, peale puhastust,ja korralikku kinnitamist asi toimib.
aga kus see lisajuhe on kas kapotiall või istmeall? Aga suur tänu nüüd vähemalt oskan midagi ette võtta![/quote]
mul asub ta tagaistme all, akuklemmi küljes
hunny-bunny
Huviline
Postitusi: 91
Liitunud: 24.06.2010 19:45 21
Asukoht: ELVA

Re: e34 elekter jamab!?

Postitus Postitas hunny-bunny »

sopp kirjutas:
hunny-bunny kirjutas:mul enda e34 jamasid ka kesklukk, el.aknad, salongivalgus.vahest olid-vahest polnud vea leidsin akuklemmi + küljes olevalt väikselt lisajuhtmelt, mis ei tahtnud hästi ühendust anda, peale puhastust,ja korralikku kinnitamist asi toimib.
aga kus see lisajuhe on kas kapotiall või istmeall? Aga suur tänu nüüd vähemalt oskan midagi ette võtta!
mul asub ta tagaistme all, akuklemmi küljes[/quote]
Tänud eks hakkan seda uurima.
Kõik BMW omanikud ei ole idioodid aga igal idioodil on BMW.
hunny-bunny
Huviline
Postitusi: 91
Liitunud: 24.06.2010 19:45 21
Asukoht: ELVA

Re: e34 elekter jamab!?

Postitus Postitas hunny-bunny »

Võttin selle juhtme asja ,ette ja puhastasin selle ilusti liivapaberiga ära aga kahjuks ei hakanud mu el lisad tööle :( Ei tea mida veel proovida?!
Seal tagaistme all on need releed ja kaks blokki seal on üks relee mis peaks ennast sisse lülitama kui süüdest keerata! Aga seda ta ei tee!Kui ma ise seda releed aitan siis nagu jääb peale ja lähevad el akna lüliti peal tuled põlema aga seda nii kauaks kui üritan akent alla lasta siis lääb relee ennast välja?!?! :?
Äkki on sellest kellelegi kasu,et minda aidata!
Kõik BMW omanikud ei ole idioodid aga igal idioodil on BMW.
Kasutaja avatar
jargo
Huviline
Postitusi: 6100
Liitunud: 20.07.2007 11:43 01
Peamine sõiduk: bmw 330ci
Asukoht: Linnamäe tee 10,Keila
Kontakt:

Re: e34 elekter jamab!?

Postitus Postitas jargo »

proovi mönda teist releed.mööda relee pistikust ka toide üle.relee peale on reeglina skeem joonistatus.kaks on mähise omad ja kaks kontaktid,mis kokku tömmatakse.(kõige tavalisem relee).

kui sa ise suurem asi elektrik ei ole,siis otsi keegi kes asja natuke paremini jagab.muidu kärsatad veel midagi sisse.
330ci 6k man
e36 Z3 3,1 NA 300+whp:Best ET 11,60@190 kmh
hunny-bunny
Huviline
Postitusi: 91
Liitunud: 24.06.2010 19:45 21
Asukoht: ELVA

Re: e34 elekter jamab!?

Postitus Postitas hunny-bunny »

jargo kirjutas:proovi mönda teist releed.mööda relee pistikust ka toide üle.relee peale on reeglina skeem joonistatus.kaks on mähise omad ja kaks kontaktid,mis kokku tömmatakse.(kõige tavalisem relee).

kui sa ise suurem asi elektrik ei ole,siis otsi keegi kes asja natuke paremini jagab.muidu kärsatad veel midagi sisse.
Ega ma jah suurem auto elektik pole! teen ainult väikesied asju.Ei taha eriti autot maha põletada aga jama sellest,et ei tea ühtegi auto elektrikut kes aitaks.ja ega need spetisid pole odavad kah muidugi :( Kui on keegi Tartu lähedal kes aitaks normaalse hinnaga mul sellest jamast lahti saada!
Kõik BMW omanikud ei ole idioodid aga igal idioodil on BMW.
hunny-bunny
Huviline
Postitusi: 91
Liitunud: 24.06.2010 19:45 21
Asukoht: ELVA

Re: e34 elekter jamab!?

Postitus Postitas hunny-bunny »

up
Kõik BMW omanikud ei ole idioodid aga igal idioodil on BMW.
Kasutaja avatar
teet82
Huviline
Postitusi: 1945
Liitunud: 16.03.2010 19:33 15
Asukoht: võru

Re: e34 elekter jamab!?

Postitus Postitas teet82 »

Aku lähedal peaks olema 80A kaitse, läbi mille mainitud lisaeadmed toite saavad. Asub vist selle eelpool mainitud juhtme vahel.. Tasuks kontrollida kui seda juba tehtud pole :?
Kui tundun ülbe, siis on mul lihtsalt halb tuju kellegi kolmanda pärast, ära võta isiklikult!
hunny-bunny
Huviline
Postitusi: 91
Liitunud: 24.06.2010 19:45 21
Asukoht: ELVA

Re: e34 elekter jamab!?

Postitus Postitas hunny-bunny »

teet82 kirjutas:Aku lähedal peaks olema 80A kaitse, läbi mille mainitud lisaeadmed toite saavad. Asub vist selle eelpool mainitud juhtme vahel.. Tasuks kontrollida kui seda juba tehtud pole :?
Kaitse on korras ja puhastasin kogu kremplli ära ja ikka mitte midagi :?
Kõik BMW omanikud ei ole idioodid aga igal idioodil on BMW.
Kasutaja avatar
teet82
Huviline
Postitusi: 1945
Liitunud: 16.03.2010 19:33 15
Asukoht: võru

Re: e34 elekter jamab!?

Postitus Postitas teet82 »

Järgmine ühine asi kõigil neil lisaseadmetel on ZKE moodul, selles teemas on mingid pildid ka asjast:
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php?f=39&t=61632
Sobima peaks E32/E34 moodulid, äkki saad prooviks laenata kuskilt. Kui see ei aita, siis peaksid tõmbama endale elektriskeemid ja hakkama sealt näpuga järge ajama ;)
Kui tundun ülbe, siis on mul lihtsalt halb tuju kellegi kolmanda pärast, ära võta isiklikult!
Vasta