E34 Käigud paika

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
///ALPINE
Huviline
Postitusi: 1
Liitunud: 20.09.2010 18:58 10

E34 Käigud paika

Postitus Postitas ///ALPINE »

tervitus, ma usun et minu probleem pole ainulaadne ja on E36 ja E34-de puhul üsna levinud.
Probleem seisneb selles, et käigud ei ole salongis enam oma kohtadel nö. ära vajunud ja teeb vahetamise üpris närviliseks ja kohati keeruliseks, minupuhul on häda veel ka selles et isegi kui käik on sees, töllerdab kang umbes 5-7cm kahelepoole... seega kogu käigukang käib nagu lamba jalg ja käike aja taga nagu hull. Möödasõidul viiendalt neljandale ei julgegi raiuda kuna võib hoopis teine sisse minna.
KUSKILT on kõrvu jäänud et sellise vea puhul on läbi käigukasti ülemine tugipuks??? On see õige või vale? Palju remont maksma võiks minna ja kuidas teostada?
Kasutaja avatar
rootor
Huviline
Postitusi: 123
Liitunud: 23.02.2007 16:23 36
Asukoht: Tartu

Re: E34 Käigud paika

Postitus Postitas rootor »

Kui viga on käigukasti hoovastikus, siis sellele saab ise ilusasti ligi kui auto kanali peale ajada. Vaevalt, et see käigukangi pendeldamine ainult selle tugipuksi viga on. Seal on juppe palju, mis võivad olla kulunud. (abiks on kindlasti http://www.bmwfans.info käiguhoovastiku demonteerimisel)
lennä nykäsen matti
fuse r32
Huviline
Postitusi: 91
Liitunud: 20.10.2009 21:55 26

Re: E34 Käigud paika

Postitus Postitas fuse r32 »

Mul oli sama viga, ainult et 3-4-5 käik on enam vähem aga 1-2 käik on kadunud ja et tagurpidi käiku sisse saada roni pedaalideni :D põhjuseks oli käigukangi munakas ja varda otsad, eriti kulunud on käigukasti poolne.
Vasta