E34 elektritõstukite paigaldus

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Kasutaja avatar
Andrez
Huviline
Postitusi: 820
Liitunud: 18.02.2007 23:22 17
Asukoht: Tallinna lähiümbrus

Postitus Postitas Andrez »

Nii nüüd tuleb eriti tobe küsimus :oops: Mis kuramuse moodi seda keskkonsoolis asuvat akende lülitit kätte saada? Kangutasin nii ja naa ning ainus asi mille kätte sain oli ohutulede lüliti. Proovisn ka leht kaliibrit külgedelt sisse ajada, et ehk saab mingid kõrvad alla vajutada aga ei miskit, nagu liimitud. Ei tahaks midagi ära ka rikkuda lolli kangutamisega.
Once you buy a BMW you will notice that over the years you will slowly become a certified mechanic, your trunk will be filled with coolant, rags and ATF fluid but your life will feel PERFECT
Steven89
Huviline
Postitusi: 3069
Liitunud: 25.11.2007 23:16 17
Asukoht: Tartu/Helsinki

Postitus Postitas Steven89 »

Andrez kirjutas:Nii nüüd tuleb eriti tobe küsimus :oops: Mis kuramuse moodi seda keskkonsoolis asuvat akende lülitit kätte saada? Kangutasin nii ja naa ning ainus asi mille kätte sain oli ohutulede lüliti. Proovisn ka leht kaliibrit külgedelt sisse ajada, et ehk saab mingid kõrvad alla vajutada aga ei miskit, nagu liimitud. Ei tahaks midagi ära ka rikkuda lolli kangutamisega.
Mina sain tavalise kruvikeerajaga..
Lihtsalt toppisin vahele ja kangutasin..
Aga mitte ühest otsast, vaid korda mööda ümber seda lülitit...tasapisi :P
BMW E28 524td
Kasutaja avatar
priitv8
Huviline
Postitusi: 8282
Liitunud: 04.02.2004 10:59 34
Asukoht: city

Postitus Postitas priitv8 »

Võta käigukangi kott maha ja näpp aja sealt august lüliti alla.
Priit
540iX 240kW/450Nm, aga ikka pooled silindrid puudu!
Kasutaja avatar
Andrez
Huviline
Postitusi: 820
Liitunud: 18.02.2007 23:22 17
Asukoht: Tallinna lähiümbrus

Postitus Postitas Andrez »

Jep oligi vaja looma jõuga alt poolt läheneda. Tänud.
Once you buy a BMW you will notice that over the years you will slowly become a certified mechanic, your trunk will be filled with coolant, rags and ATF fluid but your life will feel PERFECT
pässaäss
Huviline
Postitusi: 109
Liitunud: 06.11.2010 09:07 29

Re: E34 elektritõstukite paigaldus

Postitus Postitas pässaäss »

minu küsimus siis selline, et kas ilma sellest tagaistme blokist läbi vedamiseta ei saa ühendada ? kindlasti paneks mingi relee ka vahele et nad koguaeg ei töötaks aga põhimõtteliselt, on seda blokki sinna vaja ? niisama aku pealt voolu andes töötavad ka ju ?!
Kasutaja avatar
v6ltskasutaja
Huviline
Postitusi: 29
Liitunud: 16.10.2010 19:09 41

Re:

Postitus Postitas v6ltskasutaja »

lauri86 kirjutas:nii, mul nüüd aknad peal ja kuna lülititeni ja usteni olid juhtmed juba veetud jäi üle ukse sisse paigaldada uus juhtmekimp ja asi toimis :D
oot kas juhtmed olid ukse sees jooksva juhtmeputra sees? sest keskonsooli juures olid pistikud olemas ja äkki ukses on ka olemas?
vantaap6kk
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 27.03.2011 11:47 11

Re: Re:

Postitus Postitas vantaap6kk »

v6ltskasutaja kirjutas:
lauri86 kirjutas:nii, mul nüüd aknad peal ja kuna lülititeni ja usteni olid juhtmed juba veetud jäi üle ukse sisse paigaldada uus juhtmekimp ja asi toimis :D
oot kas juhtmed olid ukse sees jooksva juhtmeputra sees? sest keskonsooli juures olid pistikud olemas ja äkki ukses on ka olemas?

Ukse sees juhtmeid ei ole, aga kui sul keskkonsoolis olid juhtmed olemas, siis on juhtmed ukseni ka olemas, pead lihtsalt ukse sisse juhtmed juurde paigaldma
joffe
Huviline
Postitusi: 1990
Liitunud: 01.11.2005 19:53 22
Peamine sõiduk: E61-2007-525D
Telefon: 56623817
Asukoht: Valga

Re: E34 elektritõstukite paigaldus

Postitus Postitas joffe »

Minu masinal olid juhtmed kuni uksepostini ja lõppesid pistikühendusega. Uksesiseste juhtmete hankimisel tuleb silmas pidada, et saaksid vastava pistikuga. Mina sain esimesed juhtmed erineva ühendusega ja pidin jupp aega foorumlaste käest õigeid otsima. Muidugi võib ka juhtmed lihtsalt kokku keerata... :)
vantaap6kk
Huviline
Postitusi: 44
Liitunud: 27.03.2011 11:47 11

Re: E34 elektritõstukite paigaldus

Postitus Postitas vantaap6kk »

no mul olid ka ukse sisesed juhtmed valed. st et uuema tyybi omad, siis võtsin seal ainult akna tõstuki ja mikrolyliti juhtmed ja panin enda pistikutele juurde, siis selgus et relee blokk oli puudulik, sebisin selle ja ikka tööle ei hakanud, siis selgus et relee bloki kõrval olev blokk, kus on all kollane, roheline ja ja kaks valget pistikut, tuli ka välja vahetada, mul oli auto täiesti plank, zke oli tänu sellele vist, et autol on intensiiv pesur
Vasta