E39 elektri probleemid...

Spetsiifilisemad arutelud ning nõuanded
Vasta
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

E39 elektri probleemid...

Postitus Postitas Danil523 »

Küsin siin ainult tarkadelt ( kes on lappand üle mitmed e39-te suured elektrikald).
Nimel olen juba kahte e39 (avariiliseid) näinud(parandanud) ja testinud -- ja neil on selline ühesugune probleem :
kõik toimib(aku ,kesklukk valgustused) kui aga süüde sisse siis hakkab kõik käest ära minema- vilgub kõik-lihtsalt vilgub ( alates spidost- lõpetades väikese pirniga ja piiksub)

Ühe auto jamst sain lahti- sõidab ja kõik rahul... kuid paar päeva tagasi nägin teist e39 millel sama kala- nüüd siis küsin et , mis see täpselt on... kas peale avariid(suht väikest) on mingi transistor, relee, ühendus - läheb ühesuguselt katki või lihtsalt kahel autol sigana lõpetas töölepingu(kokkusattumus)

Ühesõnaga probleem selles : kui autosse sisse istuda ja süüdet keerata- kostavad nii pininad kui vilkuvad näidikud ja isegi raadiovalgustus vilgub, eriti midagi ei saa teha... :idea: äkki mingi e39 tüüpviga-- kahel autol sama probleem olnud

Kas see on otseselt seotud e39 minu 2* probleemidega...
http://foorum.bmw-club.ee/viewtopic.php ... lektrikala kas siis aint signa maha... kas siis selline on enda lõpu leidnud signa sümptom.
Indrek_M
Huviline
Postitusi: 3449
Liitunud: 31.08.2004 12:58 12
Asukoht: Tallinn

Postitus Postitas Indrek_M »

Süüteluku põhi? Peaks tüüpviga olema.
Indrek
patrik
Huviline
Postitusi: 4587
Liitunud: 19.01.2003 20:29 39
Asukoht: BMW diagnstika, Kuma tee 8, Peetri
Kontakt:

Postitus Postitas patrik »

aku tühi või elekter ei jõua õigesse kohta
Ära saada mulle sõnumit, helista! Tel:5028520
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Danil523 »

patrik kirjutas:aku tühi või elekter ei jõua õigesse kohta
et kuidas täpsemalt.(lühis või mingi võõrtarbija)
Kasutaja avatar
andu666
Huviline
Postitusi: 195
Liitunud: 20.06.2006 08:36 34
Asukoht: Tartumaa
Kontakt:

Postitus Postitas andu666 »

vaata mind huvitaks ka see jama kas see on bmw e 39 tüüpviga kui on airbagid lahti löönud siis jama immoga ja mitte mingisuguse "tüüpvea" süüteluku põhjaga nagu siin eelnevalt pakutakse!!
E 39 535
Kasutaja avatar
Danil523
Huviline
Postitusi: 1721
Liitunud: 30.12.2004 12:52 38
Asukoht: Saue

Postitus Postitas Danil523 »

Nagu olen aru saanud- kui on olnud mingi laks siis peale seda immod lähevad segi (ühel e39-l läks segi signa( mitte originaal) teisel aga originaal immo jamab) süütelukud kussjuures heas korras.
Ei tea mis on nedega tehtud- äkki kui juhtus õnnetus siis päästeameti onud tegid elektrisüsteemile hea särtsu või kuskil tekkis tagasivool. Ühesõnaga on need signad ja ews mulle nii mõtlemist kui ka peavalu põhjustanud...
Kuid hetkel sain liikvele mõlemad e39-sad ja ühel nendest kõrvaldasin kõik elektrikalad ja jamad 100% , teisel on hetkel ews- mahavõtmisel kastijuhu lahti- seepärast arvan et D ja S ei funka... (pean pöörduma vist kellegi pädeva pool lähiajal) muidu sain siiamaani ise hakkama.
Vasta